juuli, 2024

Sorteeri

3 - 10jaan.

2024 ILCA 6 Women's World Championship

12 - 19jaan.

2024 ILCA 6 Youth & Men's World Championships

13 - 14jaan.

EKV 1. Jääpurjetamises

24 - 31jaan.

2024 ILCA 7 Men's World Championship

26 - 3jaan.

iQFoil Maailmameistrivõistlused 2024

27 - 28jaan.

EKV 2. Jääpurjetamises

4 - 9veebr.

Monotüüp XV Euroopa Meistrivõistlused 2024

4 - 10veebr.

DN Junior & Ice Optimist WC/EC 2024

16 - 23veebr.

2024 ILCA Senior European Championships

24 - 25veebr.

EKV 3. Jääpurjetamises

2 - 3märts

RRS 1. osa

2 - 3märts

EKV 3. Ice Optimist jääpurjetamises

2 - 3märts

EKV 4. Jääpurjetamises

4 - 9märts

iQFoil Games #2

4 - 10märts

49er&49erFX World Championships 2024

8 - 10märts

EMV Jääpurjetamises

9 - 10märts

RRS 2. osa

14 - 17märts

Abitreeneri tasemekoolitus EKR 3 teooria 2024

16 - 23märts

2024 ILCA U 21 Europeans and Open European Trophy

16 - 17märts

Kohtunike koolitus

25 - 30märts

Zoom 8 European Championships 2024

30märts

Jääpurjetamise hooaja lõpetamine

30 - 6märts

Princesa Sofia Regatta

5 - 7apr.

Treeneri tasemekoolitus EKR 5 teooria 2024 - 1. osa

5 - 12apr.

2024 ILCA 4 Youth Europeans and Open European Trophy

6 - 7apr.

Võistlusjuhtide koolitus

11 - 14apr.

Nooremtreeneri tasemekoolitus EKR 4 teooria 2024

13 - 14apr.

Võistlussekretäride koolitus

20 - 27apr.

2024 Hyeres Regatta

20 - 21apr.

Treeneri tasemekoolitus EKR 5 teooria 2024 - 2. osa

27 - 28apr.

Pärnu Mairegatt

4mai

KJK Avamerepurjetamise karikasarja I etapp - Avavõistlus

4 - 5mai

HAAPSALU KEVAD 2024

7 - 11mai

iQFoil Games #2

10 - 12mai

Pärnu Kevadregatt

11 - 12mai

E4 Karikavõistlus

17 - 19mai

42. Kuldseekli regatt Taavi Oru mälestuseks

24 - 26mai

EKV 1. Kärdla Race 2024

25 - 26mai

Draakon EKV 1.

25 - 26mai

RS Aero sisemaa meistrivõitlusedVõrtsjärv

25 - 26mai

RSQuest EKV 1.

31 - 2mai

EKV 2. Kalevi Jahtklubi Meistrivõistlused 2024

1juun.

KJK Avamerepurjetamise karikasarja III etapp – Terra Feminarum

1 - 2juun.

Jaan Hermanni Regatt

8 - 9juun.

RSQuest EKV 2.

8juun.

Sorgu regatt

8 - 9juun.

Draakon EKV 2.

8 - 9juun.

VII Hungerburg regatt

13 - 16juun.

Kuiviži Cup 2024

13 - 16juun.

Baltic Offshore Week 2024

14 - 16juun.

EKV 4. Noblessner Cup I

14 - 15juun.

Saaremaa Meistrivõistlused/ Abruka Regatt

14 - 16juun.

EKV 3. Pärnu Purjetamisnädal 2024

15 - 16juun.

Dago Regatt

18 - 19juun.

LHV 1. Pärnu

21 - 24juun.

RS Aero European Championships 2024

22 - 30juun.

2024 ILCA 4 Youth World Championship

22 - 28juun.

2024 RS Feva European Championships

26 - 30juun.

2024 Kieler Woche

28 - 4juun.

Võrtsjärve Nädala Regatt ja laager

28 - 30juun.

EKV 5. Noblessner Cup II

29juun.

Tondisaare Maraton 2024

29 - 30juun.

Draakon EKV 3.

29juun.

Prangli regatt 2024 (MATKAPURJETAMINE)

29 - 6juun.

2024 Optimist European Championship

29 - 30juun.

LHV 2. Tormilinnu Regatt 2024

29 - 5juun.

GoRR 2024

1 - 8juul.

2024 ILCA U21 World Championships

1 - 9juul.

2024 29er European Championships

2 - 11juul.

iQFoil Noorte ja Juunioride Euroopa Meistrivõistlused 2024

6 - 7juul.

Kessu Regatt

6 - 7juul.

Tilgu Regatt

11 - 14juul.

XVI International Helsinki Downtown Regatta

11 - 13juul.

Tallinn Race 2024

12 - 20juul.

World Sailing Noorte Maailmameistrivõistlused 2024

13 - 14juul.

LHV 3. Toila

13 - 20juul.

A. Le Coq 67. Muhu Väina Regatt

17 - 21juul.

49er/FX Junior World Championship

17 - 20juul.

48. Spinnakeri Regatt 2024

20 - 11juul.

Pariisi Olümpiamängud

22 - 27juul.

Nordic Youth Sailing Championships 2024

26 - 28juul.

LHV 4. Saadjärve

26 - 28juul.

EKV 6. Hara Regatt 2024

27 - 3juul.

2024 ILCA 6 Youth Europeans and Open European Trophy

28 - 2juul.

2024 RS Feva World Championships

31 - 10juul.

2024 29er World Championships

1 - 4aug.

Optimist, ILCA, 420 Latvian Championships 2024

1 - 3aug.

Draakon Eesti Meistrivõistlused

2 - 10aug.

Dragon Class European Championships 2024

2 - 4aug.

EKV 7. Noblessner Cup III

9 - 10aug.

LHV 5. VI Oti Regatt 2024

9 - 17aug.

ORC European Championships 2024

10 - 11aug.

RSQuest EKV 3.

10aug.

Valge Daami Regatt

12 - 17aug.

RS Aero Youth World Championship 2024

15 - 18aug.

EMV 8. Saaremaa Merispordi Seltsi Regatt 2024 (Estonian Championships)

22 - 25aug.

Techno 293 & iQFoil Latvian Championships 2024

22 - 25aug.

EMV 9. Tallinna Jahtklubi Karikavõistlus 2024 (Estonian Championships)

22 - 25aug.

SMS Ruhnu Regatt

23 - 25aug.

Pärnu Jahtklubi Ruhnu Regatt

24 - 31aug.

iQFoil U23 Maailmameistrivõistlused 2024

25 - 30aug.

RS Aero World Championship 2024

30 - 31aug.

LHV 6. Tallinn

31 - 1aug.

Kihnu Regatt

31 - 1aug.

Draakon EKV 4.

6 - 8sept.

RSQuest EKV 4.

6 - 8sept.

EKV 10. Pärnu Sügisregatt 2024

6 - 7sept.

24 h Regatt 2024

7 - 8sept.

KJK Avamerepurjetamise karikasarja IV etapp – TLN MV lühirajal

13 - 15sept.

EKV 11. Tallinna Nädala Regatt 2024

14 - 15sept.

Pärnu Lühirada

26 - 29sept.

33rd Autumn Wind 2024 Regatta, Kaunas

5okt.

Võrtsjärve Kasukaregatt 2024

6 - 13okt.

iQFoil Avatud Euroopa Meistrivõistlused 2024

12okt.

KJK Avamerepurjetamise karikasarja V etapp – Hooaja lõpuregatt

15 - 20okt.

2024 Optimist European Team Racing Championship

19okt.

Kasukaregatt

26 - 2okt.

iQFoil Noorte ja Juunioride Maailmameistrivõistlused 2024

5 - 15dets.

2024 Optimist World Championship