Baltic Offshore Week’i avamereetapi võitsid Forte ja Katariina II
Baltic Offshore Week’i avamereetapi võitsid Forte ja Katariina II

Baltic Offshore Week’i avamereetapi võitsid Forte ja Katariina IILoe edasi...

Baltic Offshore Week’i avamereetapi võitsid Forte ja Katariina II
Baltic Offshore Week selgitab avamerepurjetamise ORC Eesti ja Soome meistrid
Baltic Offshore Week selgitab avamerepurjetamise ORC Eesti ja Soome meistrid

Baltic Offshore Week selgitab avamerepurjetamise ORC Eesti ja Soome meistridLoe edasi...

Baltic Offshore Week selgitab avamerepurjetamise ORC Eesti ja Soome meistrid
Henrik Puolakka Optimistil ja Britta Maipuu Zoom8-l on 44. Spinnakeri regati võitjad
Henrik Puolakka Optimistil ja Britta Maipuu Zoom8-l on 44. Spinnakeri regati võitjad

Henrik Puolakka Optimistil ja Britta Maipuu Zoom8-l on 44. Spinnakeri regati võitjadLoe edasi...

Henrik Puolakka Optimistil ja Britta Maipuu Zoom8-l on 44. Spinnakeri regati võitjad
Põneva Grade 3 taseme Baltic Match Race regati võitis Harles Liivi meeskond
Põneva Grade 3 taseme Baltic Match Race regati võitis Harles Liivi meeskond

Põneva Grade 3 taseme Baltic Match Race regati võitis Harles Liivi meeskondLoe edasi...

Põneva Grade 3 taseme Baltic Match Race regati võitis Harles Liivi meeskond
44. korda toimuval Spinnakeri regatil asuvad täna võistlustulle 7 riigi noored purjetajad
44. korda toimuval Spinnakeri regatil asuvad täna võistlustulle 7 riigi noored purjetajad

44. korda toimuval Spinnakeri regatil asuvad täna võistlustulle 7 riigi noored purjetajadLoe edasi...

44. korda toimuval Spinnakeri regatil asuvad täna võistlustulle 7 riigi noored purjetajad
Draakon klassi Eesti meistriks purjetasid Dmitry Bondarenko, Alexander Shalagin, Nikolai Poljakov ja Aleksei Muraškin
Draakon klassi Eesti meistriks purjetasid Dmitry Bondarenko, Alexander Shalagin, Nikolai Poljakov ja Aleksei Muraškin

Draakon klassi Eesti meistriks purjetasid Dmitry Bondarenko, Alexander Shalagin, Nikolai Poljakov ja Aleksei MuraškinLoe edasi...

Draakon klassi Eesti meistriks purjetasid Dmitry Bondarenko, Alexander Shalagin, Nikolai Poljakov ja Aleksei Muraškin
Ratastoolist purjede alla astunud Silvia Viidik: Purjetamine tõi tohutu vabaduse ja võitmatuse tunde
Ratastoolist purjede alla astunud Silvia Viidik: Purjetamine tõi tohutu vabaduse ja võitmatuse tunde

Ratastoolist purjede alla astunud Silvia Viidik: Purjetamine tõi tohutu vabaduse ja võitmatuse tundeLoe edasi...

Ratastoolist purjede alla astunud Silvia Viidik: Purjetamine tõi tohutu vabaduse ja võitmatuse tunde
Tõnu Tõniste tiim Lenny - Melges 24 Itaalia meistrivõistluste hõbe
Tõnu Tõniste tiim Lenny - Melges 24 Itaalia meistrivõistluste hõbe

Tõnu Tõniste tiim Lenny - Melges 24 Itaalia meistrivõistluste hõbeLoe edasi...

Tõnu Tõniste tiim Lenny - Melges 24 Itaalia meistrivõistluste hõbe