jaanuar, 2022

Sorteeri

8 - 9jaan.

EKV 1. etapp - DN, DN juunior, Ice Optimist, Monotüüp XV

15 - 16jaan.

EKV 2. etapp - DN, DN juunior, Ice Optimist, Monotüüp XV

21 - 23jaan.

Eesti Jääpurjetamise Liit - Eesti Meistrivõistlused 2022

27 - 30jaan.

Torrevieja Euromarina Optimist International Trophy

28 - 30jaan.

EurILCA Master

29 - 30jaan.

Purjetamise võistlusreeglid I koolitus 2022

3 - 6veebr.

Treenerite koolitus: EKR 3

5 - 12veebr.

Monotype-XV EC

5 - 6veebr.

Purjetamise võistlusreeglid II koolitus 2022

5 - 6veebr.

EKV 3. etapp (DN ja I-Q)

10 - 13veebr.

Yachting Malta BSC International Regatta 2022

14 - 19veebr.

WISSA 2022

16 - 20veebr.

32nd International Vila de Palamos Optimist Trophy 16th Nations Cup

19 - 20veebr.

EKV 3. etapp (Mono-XV)

19 - 23veebr.

4th Portugal Grand Prix Round 2

19 - 26veebr.

Gold Cup WC/EC 2022

24 - 27veebr.

Andalusian Olympic Week

5 - 6märts

Võistlusjuhtide koolitus 2022

6 - 11märts

Jääpurjetamine - Juniors WC/EC

8 - 13märts

IQfoil Games

17 - 20märts

Europa Cup ESP - ILCA 7, ILCA 6, ILCA 4

17 - 20märts

Treenerite koolitus: EKR 4

18 - 20märts

EurILCA Master MLT

19 - 20märts

Võistlussekretäride koolitus 2022

24 - 27märts

Treenerite koolitus: EKR 5

26 - 27märts

Kohtunike koolitus 2022

1 - 9apr.

49er, 49erFX, Nacra17 Princesa Sofia Regatta

1 - 3apr.

Melges 24 European Sailing Series

7 - 10apr.

420 XXXIII Portugese Youth And Senior Championship

11 - 16apr.

Zoom8 Boy's and Girl's European Championships

14 - 21apr.

EurILCA Under 21 European Championships

17 - 23apr.

Techno293 & Techno293 Plus Europeans

22 - 24apr.

EurILCA Master SUI

23 - 30apr.

Hyeres Regatta

28 - 1apr.

EurILCA Master ESP

29 - 1apr.

Melges 24 European Sailing Series & ITA Melges 24 Tour

1mai

Hooaja avavõistlus - KJK Avamerepurjetamise karikasari

4mai

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

6mai

Draakon - Reede Regatt

7 - 8mai

Harku regatt

7 - 8mai

Jaak Unnuki mälestusregatt - Draakon klassi karikasari

11mai

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

12 - 15mai

Europa Cup ITA - ILCA 7, ILCA 6, ILCA 4

13mai

Draakon - Reede Regatt

14 - 15mai

E4 Karikavõistlus

14 - 15mai

Draakonite Regatt

14 - 15mai

NYCS Cup 1, Raceboard EMV

15 - 22mai

IQfoil European Championships

15 - 21mai

Fin Gold Cup

18mai

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

19 - 22mai

XXXIV Trofeo Marco Rizzotti - 2022

20 - 22mai

40. Kuldseekel Taavi Oru mälestuseks

20mai

Draakon - Reede Regatt

21 - 28mai

ILCA 7 Men's World Championship

21 - 22mai

Allrahu Regatt - Avamerepurjetamise Eesti Karikasari

21 - 23mai

EurILCA Master BEL

25mai

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

26 - 29mai

EurILCA Master NED

27mai

Draakon - Reede Regatt

27 - 29mai

Melges 24 European Sailing Series & Austrian Championship

27 - 29mai

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt, EKV

28 - 29mai

FINEST Offshore Series 2. etapp - WB Sails lühirajasõit

30 - 7mai

ILCA 7 Masters World Championship

1 - 5juun.

Medemblik Regatta

1juun.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

2juun.

Baltic Sea Solo Race I etapp

2 - 6juun.

EUROSAF Inclusive European Championship

3juun.

Draakon - Reede Regatt

3 - 5juun.

Trofeo Uniqua 2022 - 420 Worlds ITA Qualifyer

3 - 5juun.

Europa Cup BEL - ILCA 7, ILCA 6, ILCA 4

3 - 5juun.

V. Hungerburg regatt 2022

4juun.

Terra Feminarum

4 - 5juun.

Draakon - EST CUP II

4juun.

Sorgu regatt - Avamerepurjetamise Eesti Karikasari

8juun.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

9 - 11juun.

Põhjaranniku regatt

9 - 17juun.

ILCA 6 Masters World Championship

9 - 12juun.

EUROSAF Match Racing, Youth Open European Championship

10 - 12juun.

Pärnu Purjetamisnädal, EKV ühepaadid

10juun.

Draakon - Reede Regatt

10 - 12juun.

XIV Helsinki Downtown Regatta

12 - 17juun.

Dragon World Germany

14 - 15juun.

LHV Karikasari - Pärnu

14 - 16juun.

Europa Cup POL - ILCA 7, ILCA 6, ILCA 4

15juun.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

17 - 19juun.

Baltic Offshore Week ORC A & B - Avamerepurjetamise Eesti Karikasari

17juun.

Draakon - Reede Regatt

17 - 19juun.

EurILCA Master AUT

17 - 19juun.

Kärdla Race, EKV

18 - 20juun.

FINEST Offshore Series 3. etapp

18 - 19juun.

Draakon - Baltic Offshore

18 - 25juun.

EurILCA 4 Youth European Championships

18 - 19juun.

Baltic Sea Solo Race II etapp

22juun.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

22 - 30juun.

2022 ORC Maailmameistrivõistlused

22 - 26juun.

Kieler Woche

22 - 26juun.

EUROSAF Match Racing, Open European Championship

24juun.

Draakon - Reede Regatt

24 - 26juun.

EurILCA Master FRA

25 - 1juun.

Gulf of Riga Regatta 2022

25 - 26juun.

LHV Karikasari - Hara

27 - 28juun.

NYCS Cup 2, EKV I etapp

27 - 7juun.

Optimist World Championship

29juun.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

30 - 6juun.

ORC Double Handed World Championship 2022

30 - 3juun.

Draakon - Russian MV

30 - 8juun.

29er European Championships

1 - 4juul.

46. Spinnakeri regatt

1juul.

Draakon - Reede Regatt

1 - 8juul.

Finn Masters

1 - 3juul.

EurILCA Master GBR

2 - 3juul.

Kessu regatt ORC C & D - Avamerepurjetamise Eesti Karikasari

2juul.

Draakon - Ladies first

3juul.

ORC DH World Championship / Gotland Runt

3 - 10juul.

EurILCA 6 Youth Eurpean Championships

5 - 10juul.

49er, 49erFX, Nacra17 European Championship

7 - 10juul.

Europa Cup GRE - ILCA 7, ILCA 6, ILCA 4

8juul.

Draakon - Reede Regatt

8 - 15juul.

World Sailing Youth Worlds

9 - 16juul.

A. Le Coq 65. Muhu Väina regatt

9 - 10juul.

LHV Karikasari - Toila

15 - 17juul.

Tallinn Race, EKV

15juul.

Draakon - Reede Regatt

16 - 17juul.

Tilgu Regatt

19 - 23juul.

Zoom 8 MM

19 - 26juul.

470 Junior European Championship

20juul.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

21 - 27juul.

RS Feva World Championships

22 - 24juul.

Dago regatt - Hiiumaa Meistrivõistlused - Avamerepurjetamise Eesti Karikasari

22 - 24juul.

LHV Karikasari - Saadjärv

22 - 24juul.

Melges 24 European Sailing Series & ITA Melges 24 Tour

22juul.

Draakon - Reede Regatt

23 - 30juul.

ILCA 6 Youth World Championships

23 - 30juul.

IQfoil Games

27juul.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

29 - 31juul.

Hara regatt, EKV

29 - 6juul.

29er World Championship

29juul.

Draakon - Reede Regatt

30 - 5juul.

Optimist European Championship

30 - 31juul.

Saaremaa meistrivõistlused - Avamerepurjetamise Eesti Karikasari

30 - 31juul.

Baltic Sea Solo Race III etapp

31 - 7juul.

49er, 49erFX, Nacra17 Junior World Championship

1 - 5aug.

470 Master's Cup

1 - 31aug.

EUROSAF Mixed Offshore European Championship

3aug.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

4 - 7aug.

Draakon - Eesti Meistrivõistlused 2022

5 - 13aug.

420 World Championships

6 - 7aug.

EurILCA Master SWE

6 - 13aug.

2022 ORCi Euroopa meistrivõistlused

10aug.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

11 - 14aug.

Eesti Meistrivõistlused, Tallinna Jahtklubi Karikas

12 - 13aug.

LHV Karikasari - Orjaku

12aug.

Draakon - Reede Regatt

13 - 20aug.

ILCA 4 Youth World Championships

14 - 21aug.

470 Junior World Championships

15 - 21aug.

Finn Europeans

17aug.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

19 - 21aug.

Kalevi Jahtklubi Meistrivõistlused

19 - 21aug.

Helsinki Tallinn Race

19aug.

Draakon - Reede Regatt

20 - 21aug.

Draakon - EST CUP III

20aug.

Baltic Sea Solo Race IV etapp

21 - 26aug.

Dragon Gold Cup

21 - 28aug.

ILCA Under 21 World Championships

22 - 28aug.

IQfoil Youth and Junior World Championships

23 - 28aug.

Optimist European Team Racing Championship

24aug.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

25 - 28aug.

RS Feva European Championships

25 - 28aug.

Eesti Meistrivõistlused - ühepaadid

26aug.

Draakon - Reede Regatt

26 - 28aug.

IQfoil Finnish National Championships

27aug.

Valge Daami regatt - Avamerepurjetamise Eesti Karikasari

27 - 2aug.

EurILCA Master European Championships

27 - 28aug.

Gulf of Finland Race

31aug.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

31 - 5aug.

49er, 49erFX, Nacra17 World Championship

2sept.

Draakon - Reede Regatt

3 - 4sept.

LHV Karikasari - Pirita

3 - 4sept.

Kihnu regatt - Avamerepurjetamise Eesti Karikasari

3 - 4sept.

Draakonite Cup

3 - 4sept.

Tallinna Lühirada - Avamerepurjetamise Eesti Karikasari

3 - 4sept.

NYCS Cup 3, EKV III etapp

7sept.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

9 - 11sept.

Pärnu Sügisregatt, EKV

9 - 11sept.

Europa Cup AUT - ILCA 7, ILCA 6, ILCA 4

9sept.

Draakon - Reede Regatt

10 - 18sept.

470 Open European Championship

10 - 25sept.

The 19th Asian Games Hangzhou 2022

13 - 17sept.

Finn Masters Europeans

14sept.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

16sept.

Draakon - Reede Regatt

16 - 18sept.

Draakon - Finland MV

16 - 18sept.

Tallinna Nädal, EKV ühe- ja kahepaadid

21sept.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

23 - 25sept.

Melges 24 European Sailing Series & ITA Melges 24 Tour & Italian National Championship

23sept.

Draakon - Reede Regatt

23 - 25sept.

Europa Cup CZE - ILCA 7, ILCA 6, ILCA 4

24 - 25sept.

Draakon - HOT Race

28sept.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

30sept.

Draakon - Reede Regatt

4 - 11okt.

ILCA 6 Women's and Men's World Championships

5okt.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

7okt.

Draakon - Reede Regatt

12okt.

Amserv – Kalevi Jahtklubi Kolmapäevaregatt

12 - 16okt.

EUROSAF Match Racing, Women's European Championship

15okt.

Hooaja lõpuregatt - Kalevi Jahtklubi Avamerepurjetamise Karikasari

15 - 22okt.

IQfoil World Championships

21 - 29okt.

470 World Championship

22 - 29okt.

Melges 24 European Championship

29 - 5okt.

Techno293 & Techno293 Plus Worlds

29 - 5okt.

IQfoil Youth and Junior European Championships

14 - 21nov.

EurILCA Senior European Championships

28 - 31dets.

Europa Cup CRP - ILCA 7, ILCA 6, ILCA 4