juuli, 2020

Sorteeri

25 - 26jaan.

Purjetamise võistlusreeglite koolitus

7 - 9veebr.

Treeneri tasemekoolitus EKR 5 teooria 1. osa

9 - 15veebr.

DN World Championship

9 - 15veebr.

49erFX & 49er World Championship

9 - 15veebr.

Monotype XV European Championship

9 - 16veebr.

Laser Standard World Championship

10 - 15veebr.

World Ice & Snow Sailing Championships (WISSA)

16 - 21veebr.

Ice-Optimist & DN Junior World & European Championships

23 - 29veebr.

RS:X World Championship

1märts

Talisurfi Tallinna meistrivõistlused

6 - 7märts

Treeneri tasemekoolitus EKR 5 teooria 2. osa

28 - 29märts

Võistlusjuhtide koolitus (E-SEMINAR)

2 - 5apr.

Nooremtreeneri tasemekoolitus EKR 4 teooria (E-SEMINAR)

4 - 5apr.

Võistlussekretäride koolitus (E-SEMINAR)

9 - 12apr.

Abitreeneri tasemekoolitus EKR 3 teooria (E-SEMINAR)

18 - 19apr.

Purjetamise võistlusreeglite koolitus (E-SEMINAR)

25 - 26apr.

Kohtunike koolitus (E-SEMINAR)

12mai

Eesti Jahtklubide Liidu Liidupäev

23 - 24mai

Draakon klassi Eesti karikavõistluste 1. etapp

23 - 24mai

Jaan Hermanni mälestusvõistlus

23mai

Purjetamise võistlusreeglite reegel 42 koolitus (E-SEMINAR)

30 - 31mai

Harku järve regatt

30 - 31mai

Mairegatt

3 - 6juun.

Põhjaranniku regatt

6juun.

Terra Feminarum

6 - 7juun.

Pärnu FUN

6 - 7juun.

"Voosi vorst" ehk lühirada Haapsalu moodi

6juun.

Sorgu regatt

6juun.

Heiti Rebase mälestusregatt

12 - 14juun.

Pärnu Purjetamisnädal

13 - 14juun.

E4 Karikavõistlus

13juun.

Abruka regatt

16 - 17juun.

LHV karikavõistluste 1. etapp

19juun.

Jaaniöö regatt

19 - 21juun.

Eesti Purjetamise Liiga 1. etapp

20 - 21juun.

Noblessneri regatt

26 - 28juun.

38. Kuldseekli regatt

27 - 28juun.

Pirita Surf

3 - 5juul.

Kärdla Race

3 - 4juul.

Holm regatt

4 - 5juul.

Draakon klassi Eesti karikavõistluste 2. etapp

4 - 5juul.

Tilgu regatt

4 - 5juul.

39. Kessu regatt

11 - 12juul.

Hiiu FUN

11 - 18juul.

63. Muhu Väina regatt, Folkboot klassi Eesti meistrivõistlused

17 - 18juul.

Baltic Cup Estonia

17 - 19juul.

Tallinn Race

17 - 24juul.

Laser Radial & Laser Standard U21 World Championships

19juul.

Aegna maraton

24 - 26juul.

LHV karikavõistluste 2. etapp

24 - 26juul.

Draakon klassi Eesti meistrivõistlused

25 - 26juul.

Tallinn Open

26 - 3juul.

Laser 4.7 World Championship

29 - 2juul.

Baltic Match Race

1 - 4aug.

44. Spinnakeri regatt

1 - 2aug.

VII Nõuni regatt

1 - 2aug.

Saare maakonna meistrivõistlused

6 - 9aug.

Baltic Offshore Week, ORC Eesti & Soome meistrivõistlused

7 - 9aug.

Folkboat Finnish Championship

7 - 8aug.

Oti regatt

8 - 9aug.

Laulasmaa FUN

8aug.

Seeklihundi regatt

13 - 16aug.

Dago regatt

14 - 16aug.

Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused

14 - 21aug.

Laser 4.7 European Championship

15aug.

XXXI Valge Daami regatt

15 - 21aug.

Finn Junior World Championship (Silver Cup)

18 - 24aug.

Nacra 17 Junior World Championship

18 - 24aug.

49erFX & 49er Junior World Championship

19 - 23aug.

Formula Foil World Championship

20 - 21aug.

Ruhnu 24h regatt

20 - 23aug.

Ruhnu regatt

22 - 30aug.

Laser Radial Youth World Championship

22 - 23aug.

Hara regatt

22 - 29aug.

470 Junior World Championship

23aug.

Ruhnu-Roomassaare regatt

27 - 31aug.

RS Aero European Championship

28 - 30aug.

Tallinna Jahtklubi karikavõistlused

29 - 30aug.

Kihnu regatt

29 - 30aug.

Nasva FUN

30 - 6aug.

Finn European & Junior European Championships

5 - 6sept.

Tallinna meistrivõistlused lühirajal

5sept.

Saaremaa valla meistrivõistlused lühirajal

5 - 6sept.

Sügisregatt

5 - 6sept.

LHV karikavõistluste 3. etapp

5 - 13sept.

Kieler Woche

5 - 6sept.

Match Race lahtised Eesti meistrivõistlused

11 - 13sept.

Pärnu Sügisregatt

12 - 13sept.

Draakon klassi Eesti karikavõistluste 3. etapp

12 - 19sept.

470 European Championship

18 - 20sept.

Tallinna Nädala regatt

19 - 20sept.

Pärnu lühirada

25 - 27sept.

Melges 24 klassi Eesti meistrivõistlused

25 - 27sept.

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

25 - 27sept.

Eesti Purjetamise Liiga 2. etapp

25 - 27sept.

Optimist klassi meeskondlikud Eesti meistrivõistlused

2 - 10okt.

Finn World Championship (Gold Cup)

2 - 10okt.

470 World Championship

3okt.

Hooaja lõpuvõistlus

9 - 16okt.

Laser Radial & Laser Standard European Championships

10okt.

Hooaja lõpuvõistlus

15 - 18okt.

EUROSAF Women Match Racing European Championship

17 - 23okt.

Nacra 15 World Championship

18 - 25okt.

Optimist European Championship

21 - 27okt.

Laser Radial Youth European Championship

24 - 31okt.

Laser Radial & Laser Standard U21 European Championships

24 - 31okt.

Techno 293 World Championship

7 - 13nov.

2.4mR World Championship

10nov.

Eesti Jahtklubide Liidu Liidupäev

22 - 28nov.

RS:X Youth World Championship

22 - 28nov.

RS:X European & Youth European Championships

27nov.

Eesti Jahtklubide Liidu hooaja lõpetamine