aprill, 2020

Sorteeri

25 - 26jaan.

Purjetamise võistlusreeglite koolitus

7 - 9veebr.

Treeneri tasemekoolitus EKR 5 teooria 1. osa

9 - 15veebr.

Monotype XV European Championship

9 - 15veebr.

DN World Championship

9 - 15veebr.

49erFX & 49er World Championship

9 - 16veebr.

Laser Standard World Championship

10 - 15veebr.

World Ice & Snow Sailing Championships (WISSA)

16 - 21veebr.

Ice-Optimist & DN Junior World & European Championships

23 - 29veebr.

RS:X World Championship

1märts

Talisurfi Tallinna meistrivõistlused

6 - 7märts

Treeneri tasemekoolitus EKR 5 teooria 2. osa

28 - 29märts

Võistlusjuhtide koolitus (E-SEMINAR)

2 - 5apr.

Nooremtreeneri tasemekoolitus EKR 4 teooria (E-SEMINAR)

4 - 5apr.

Võistlussekretäride koolitus (E-SEMINAR)

9 - 12apr.

Abitreeneri tasemekoolitus EKR 3 teooria (E-SEMINAR)

18 - 19apr.

Purjetamise võistlusreeglite koolitus (E-SEMINAR)

25 - 26apr.

Kohtunike koolitus (E-SEMINAR)

25 - 26apr.

Icebreaker Cup (EDASI LÜKATUD)

1 - 3mai

Eesti Purjetamise Liiga 1. etapp (EDASI LÜKATUD)

8 - 10mai

Kevadregatt

9 - 10mai

Draakon klassi Eesti karikavõistluste 1. etapp

12mai

Eesti Jahtklubide Liidu Liidupäev

22 - 24mai

38. Kuldseekli regatt

29 - 31mai

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

6 - 9juun.

44. Spinnakeri regatt

12 - 14juun.

Pärnu Purjetamisnädal

16 - 17juun.

LHV karikavõistluste 1. etapp

18 - 21juun.

EUROSAF Club Sailing European Championship

18 - 21juun.

EUROSAF Youth Match Race European Championship

19 - 21juun.

Eesti Purjetamise Liiga 2. etapp

20 - 27juun.

Laser 4.7 European Championship

27 - 28juun.

Purjelaudade Eesti meistrivõistluste sarja 1. etapp

30 - 4juun.

Formula Foil Youth & Masters World Championship

3 - 5juul.

Kärdla Race

3 - 11juul.

Finn European & Junior European Championships

3 - 5juul.

Tilgu regatt

3 - 10juul.

F18 World Championship

4 - 5juul.

Draakon klassi Eesti karikavõistluste 2. etapp

4 - 11juul.

Laser Radial Youth European Championship

11 - 17juul.

Zoom8 World Championship

11 - 18juul.

63. Muhu Väina regatt

12 - 19juul.

470 Junior World Championship

17 - 19juul.

Tallinn Race

17 - 18juul.

Baltic Cup Estonia

17 - 24juul.

Laser Radial & Laser Standard U21 World Championships

20 - 25juul.

RS Aero Youth World Championship

21 - 25juul.

RS Feva World Championship

21 - 25juul.

2.4mR European Championship

24 - 26juul.

LHV karikavõistluste 2. etapp

24 - 1juul.

29er European Championship

24 - 26juul.

Draakon klassi Eesti meistrivõistlused

25 - 1juul.

470 Junior European Championship

25 - 26juul.

Tallinn Open

25 - 31juul.

Nacra 15 World Championship

26 - 3juul.

Laser 4.7 World Championship

27 - 1juul.

Nordic Youth Sailing Championship

29 - 2juul.

Baltic Match Race

1 - 7aug.

RS Aero World Championship

6 - 9aug.

Baltic Offshore Week, ORC Eesti & Soome meistrivõistlused

7 - 8aug.

Oti regatt

11 - 15aug.

EUROSAF Open Match Race Europeans

13 - 21aug.

29er World Championship

14 - 16aug.

Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused

18 - 24aug.

49erFX & 49er Junior World Championship

18 - 24aug.

Nacra 17 Junior World Championship

19 - 23aug.

Formula Foil World Championship

22 - 23aug.

Hara regatt

22 - 30aug.

Laser Radial Youth World Championship

23 - 29aug.

RS:X Youth World Championship

24 - 30aug.

Techno 293 European Championship

28 - 30aug.

Tallinna Jahtklubi karikavõistlused

5 - 6sept.

Match Race lahtised Eesti meistrivõistlused

5 - 13sept.

Kieler Woche

5 - 12sept.

Melges 24 European Championship

5 - 6sept.

LHV karikavõistluste 3. etapp

11 - 13sept.

Pärnu Sügisregatt

12 - 13sept.

Draakon klassi Eesti karikavõistluste 3. etapp

18 - 20sept.

Tallinna Nädala regatt

25 - 27sept.

Melges 24 klassi Eesti meistrivõistlused

25 - 27sept.

Optimist klassi meeskondlikud Eesti meistrivõistlused

25 - 27sept.

Eesti Purjetamise Liiga 3. etapp

25 - 3sept.

ORCIRC World Championship

9 - 16okt.

Laser Radial & Laser Standard European Championships

15 - 18okt.

EUROSAF Women Match Racing European Championship

17 - 23okt.

Nacra 15 European Championship

24 - 31okt.

Techno 293 World Championship

24 - 31okt.

Laser Radial & Laser Standard U21 European Championships

7 - 13nov.

2.4mR World Championship

27nov.

Eesti Jahtklubide Liidu hooaja lõpetamine

12 - 19dets.

Youth Sailing World Championships