juuli, 2019

Sorteeri

12 - 13jaan.

Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused, jääpurjetamise Eesti karikavõistluste 1. etapp

19 - 20jaan.

Purjetamise võistlusreeglid 1. osa koolitus

22 - 26jaan.

DN European Championship

27 - 3jaan.

Sailing World Cup Miami

4 - 8veebr.

Ice-Optimist & DN Junior World & European Championship

4 - 9veebr.

World Ice & Snow Sailing Championships (WISSA)

16veebr.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste etapp

16 - 17veebr.

Kohtunike koolitus

16 - 23veebr.

DN World & North American Championship

22 - 24veebr.

Jääpurjetamise Eesti meistrivõistlused

22 - 24veebr.

Winter Surfing European Championships

2märts

Talisurfi Eesti meistrivõistluste etapp

2 - 3märts

Saaremaa meistrivõistlused, jääpurjetamise Eesti karikavõistluste 2. etapp

4 - 7märts

Monotype-XV European Championship

9 - 10märts

Tallinna meistrivõistlused talisurfis

15 - 17märts

Purjetamise nooremtreeneri tasemekoolitus - tase 4, 1. osa

16 - 17märts

Võistlusjuhtide koolitus

16 - 17märts

Pärnu meistrivõistlused, jääpurjetamise Eesti karikavõistluste 3. etapp

22 - 24märts

Purjetamise treeneri tasemekoolitus - tase 5, 1. osa

24märts

Purjetamise võistlusreeglite 2. osa koolitus

29märts

Purjetamise nooremtreeneri tasemekoolitus - tase 4, 2. osa

29 - 6märts

50 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Iberostar

30 - 31märts

Purjetamise abitreeneri tasemekoolitus - tase 3, 1. osa

6 - 7apr.

Purjetamise abitreeneri tasemekoolitus - tase 3, 2. osa

7 - 13apr.

RS:X European & Youth European Championship

13 - 14apr.

Võistlussekretäride koolitus

14 - 21apr.

Sailing World Cup Genoa

17 - 21apr.

Zoom8 European Championship

21 - 27apr.

Techno 293 Plus World Championship

27apr.

Võistlusametniku test

27 - 4apr.

Hyeres Regatta

27 - 28apr.

Purjetamise treeneri tasemekoolitus - tase 5, 2. osa

28 - 2apr.

Formula Windsurfing World Championship

1mai

Hooaja avavõistlus

3 - 5mai

Eesti Purjetamise Liiga 1. etapp

3 - 5mai

Formula Foil European Championships

3 - 5mai

Mai regatt

6 - 14mai

470 Open European Championship

9 - 17mai

Finn European & Junior European Championship

11mai

Heiti Rebase mälestusregatt

11 - 12mai

Draakon klassi Eesti karikasarja 1. etapp, hooaja avaregatt

13 - 19mai

49erFX, 49er & Nacra 17 European Championship

14mai

Eesti Jahtklubide Liidu Liidupäev

17 - 19mai

Kevadregatt

18 - 19mai

Raceboard klassi Eesti meistrivõistlused

18 - 19mai

Narva-Jõesuu regatt

18 - 25mai

Laser Radial Women's & Laser Standard European Championship

18 - 25mai

Laser 4.7 European Championship

18 - 19mai

E4 karikavõistlus

20 - 25mai

Medemblik Regatta

23mai

Baltic Sea Solo Race 1. etapp

24 - 26mai

37. Kuldseekli regatt

25mai

Tuulelind Cup

25 - 26mai

Jaan Hermanni regatt

25mai

Abruka regatt

27 - 2mai

EUROSAF Parasailing European Championships

27mai

Purjetamistreenerite kutseeksam

30 - 2mai

RS Feva European Championship

31 - 2mai

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

1juun.

Terra Feminarum

1 - 8juun.

ORC World Championship

1 - 2juun.

Voosi Vorst

2 - 9juun.

Sailing World Cup Marseille

3 - 9juun.

IFCA Slalom World Championship

7 - 9juun.

Põhjaranniku regatt

8juun.

Sorgu regatt

8 - 9juun.

Personaalne avamere ohutuskoolitus

8juun.

Greta regatt

8 - 9juun.

Noblessner Open Cup

13 - 16juun.

Baltic Offshore Week

14 - 16juun.

Baltic Cup Estonia

14 - 16juun.

Pärnu Purjetamisnädal

15 - 16juun.

Allirahu-Kõiguste regatt

18 - 19juun.

LHV karikavõistluste 1. etapp

20juun.

Baltic Sea Solo Race 2. etapp

21 - 23juun.

Draakon klassi lahtised Eesti meistrivõistlused

21juun.

Jaaniöö regatt

22 - 29juun.

Optimist European Championship

24 - 29juun.

IFCA Youth & Women's Slalom World Championship

26 - 30juun.

Kieler Woche

27 - 4juun.

F18 World Championship

28 - 4juun.

Võrtsjärve Nädala regatt & Tartu linna meistrivõistlused

29juun.

Tondisaare maraton

29 - 6juun.

Laser Radial Youth European Championship

29 - 2juun.

43. Spinnakeri regatt

30 - 7juun.

470 Junior World Championships

30 - 6juun.

Formula Foil World Championship

1 - 9juul.

Laser Standard World Championship

1 - 7juul.

Para World Sailing Championships

4 - 7juul.

49erFX, 49er & Nacra 17 Junior World Championship

5 - 7juul.

Eesti Purjetamise Liiga 2. etapp

6 - 7juul.

38. Kessu regatt

6 - 16juul.

Optimist World Championship

6 - 7juul.

Baltic Sea Solo Race 3. etapp

8 - 13juul.

IFCA Slalom European Championship

12 - 14juul.

Tallinn Race

12 - 13juul.

Nõuni regatt

13 - 14juul.

Tilgu regatt

13 - 20juul.

A. Le Coq 62. Muhu Väina regatt

13 - 21juul.

Youth Sailing World Championships

14 - 20juul.

Finn Junior World Championship (Silver Cup)

14 - 20juul.

Zoom8 World Championship

16 - 24juul.

Laser Radial Women's and Men's World Championship

20 - 26juul.

RS Feva World Championship

23 - 30juul.

470 Junior European Championship

24 - 31juul.

Laser Radial Youth World Championship

26 - 28juul.

LHV karikavõistluste 2. etapp

27 - 28juul.

Pärnu Lühirada

29 - 3juul.

Nordic Youth Sailing Championships

29 - 3juul.

29er World Championship

2 - 4aug.

Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused

2 - 9aug.

470 World Championship

2 - 4aug.

Saare maakonna meistrivõistlused

4 - 10aug.

RS:X Youth World Championship

5 - 6aug.

Tallinn Open

6 - 10aug.

Folkboat Gold Cup

7 - 11aug.

Baltic Match Race

8 - 10aug.

Draakon klassi Eesti karikasarja 2. etapp

9 - 11aug.

Kärdla Cramo Race

10aug.

Baltic Sea Solo Race 4. etapp

10aug.

XXX Valge Daami regatt

10 - 11aug.

Hara regatt

11 - 17aug.

ORC European Championship

12 - 17aug.

Match Racing Youth World Championship

13 - 22aug.

Techno 293 European Championship

15 - 22aug.

Olympic Test Event

16 - 23aug.

Laser 4.7 World Championship

16 - 18aug.

Helsinki-Tallinna Race

17 - 23aug.

RS Aero European Championship

17 - 18aug.

Saadjärve karikavõistlused

19 - 24aug.

29er European Championship

19 - 20aug.

Tallinna meistrivõistlused

20 - 27aug.

Laser Radial Women's & Laser Standard U21 European Championship

21 - 25aug.

IFCA Foil World Championships

21 - 22aug.

Pärnu ja Pärnumaa meistrivõistlused svertpaatidele

22 - 25aug.

Ruhnu regatt

23 - 25aug.

Melges 24 klassi Eesti meistrivõistlused

23 - 25aug.

Ruhnu regatt

24 - 25aug.

Hungerburg regatt

25 - 1aug.

Sailing World Cup Enoshima

29 - 1aug.

EUROSAF Open Match Race European Championship

29 - 1aug.

Folkboat Finnish Championship

30 - 1aug.

Tallinna Jahtklubi karikavõistlused

31 - 1aug.

Sügisregatt

2 - 7sept.

Formula Windsurfing Masters Worlds

6 - 8sept.

Pirita Surf

7 - 8sept.

Kihnu regatt

7 - 8sept.

LHV karikavõistluste 3. etapp

7 - 8sept.

Jahtklubi Merikotkas Sügisregatt

7sept.

Lühirada

7 - 8sept.

Tallinna meistrivõistlused lühirajal

10 - 15sept.

Platu 25 World Championship

13 - 15sept.

Draakon klassi Eesti karikasarja 3. etapp

13 - 15sept.

Pärnu Sügisregatt

13 - 15sept.

F18 Nordic Championship

14 - 15sept.

Match Race lahtised Eesti meistrivõistlused

14 - 15sept.

Gulf of Finland Race

20 - 22sept.

Tallinna Nädala regatt

22 - 28sept.

RS:X World Championship

27 - 29sept.

Eesti Purjetamise Liiga 3. etapp

28sept.

Hooaja lõpuvõistlus

30sept.

Purjetamistreenerite kutseeksam

5 - 12okt.

Melges 24 World Championship

12okt.

Hooaja lõpuregatt

19okt.

Kasukaregatt

26 - 2okt.

Techno 293 World Championship

26 - 2okt.

Laser Radial Women's & Laser Standard U21 World Championship

12nov.

Eesti Jahtklubide Liidu Liidupäev

29 - 8nov.

49erFX, 49er & Nacra 17 World Championship

29nov.

Eesti Jahtklubide Liidu hooaja lõpetamine

13 - 21dets.

Finn World Championship (Gold Cup)

28 - 4dets.

RS Aero World Championship