juuli, 2018

Sorteeri

2 - 8jaan.

29er World Championship

13jaan.

Purjetamise abitreeneri ja nooremtreeneri tasemekoolitus - tase 3 & tase 4, 1. osa - esmaabi

14jaan.

Purjetamise abitreeneri tasemekoolitus - tase 3, 2. osa

20jaan.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste kiirussõidu etapp

21 - 28jaan.

Sailing World Cup Miami

27 - 28jaan.

Purjetamise võistlusreeglite koolitus

27 - 28jaan.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste kursisõidu etapp

27 - 28jaan.

Jääpurjetamise Eesti karikavõistluste 3. etapp

2 - 4veebr.

Purjetamise nooremtreeneri tasemekoolitus - tase 4, 2. osa

5 - 9veebr.

DN Junior & Ice-Optimist World & European Championship

5 - 9veebr.

Monotype-XV European Championship & Baltic Cup

16 - 18veebr.

Jääpurjetamise Eesti meistrivõistlused klassile DN

17 - 18veebr.

Kohtunike koolitus

24 - 3veebr.

DN World & European Championship

26 - 4veebr.

World Ice & Snow Sailing Championships (WISSA)

9 - 17märts

Finn European Championship

10 - 12märts

Talisurfi Eesti meistrivõistluste slaalomi etapp

17 - 18märts

Jääpurjetamise Eesti karikavõistluste 4. etapp, Eesti meistrivõistlused klassile Ice-Optimist

17 - 18märts

Jääpurjetamise Eesti meistrivõistlused klassile Monotüüp-XV, Erik von Holsti Karikas

17 - 18märts

Saadjärve GP

24 - 25märts

Saaremaa meistrivõistlused, jääpurjetamise Eesti karikavõistluste 2. etapp

24 - 25märts

Võistlusjuhtide koolitus

25 - 30märts

Zoom8 European Championship

30 - 7märts

49 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Iberostar

31märts

Eesti Jääpurjetamise Liidu hooaja lõpetamine

1 - 7apr.

Techno 293 Plus European Championships

1 - 8apr.

RS Feva World Championship

7 - 8apr.

Purjetamise abitreeneri tasemekoolitus - tase 3, 3. osa

7 - 14apr.

Laser Radial Youth European Championship

7 - 14apr.

Laser 4.7 European Championship

7 - 8apr.

Võistlussekretäride koolitus

14apr.

Purjetamise võistlusreeglid reegel 42 koolitus

15apr.

Võistlusametniku test

22 - 29apr.

Sailing World Cup Hyeres

23 - 28apr.

Formula Windsurfing Youth & Masters World Championship

28 - 29apr.

Icebreaker Cup

1mai

Hooaja avaregatt

2mai

Saku Kesknädalaringid

2mai

Marinepool-KJK kolmapäevaregatid

4 - 6mai

Estonian Sailing League 1. etapp

5 - 6mai

Vahekohtunike koolitus

5 - 6mai

Mairegatt

5 - 12mai

Laser Radial & Laser Standard European Championship

11 - 13mai

Kevadregatt

12 - 13mai

E4 Karikavõistlus

12mai

Heiti Rebase mälestusregatt

12 - 13mai

Narva Kevadregatt

12mai

Pärnu Jahtklubi hooaja avamine

12mai

SUP Eesti meistrivõistluste 1. etapp

16 - 24mai

470 Open European Championship

18 - 20mai

36. Kuldseekli regatt

18mai

Hea Vesi reederegattide seeria

21 - 22mai

Haven Kakumäe Sailing Center Summer Cup 1

22 - 26mai

Medemblik Regatta

24mai

Baltic Sea Solo Race 1. etapp

25 - 27mai

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

26mai

Tuulelind Cup

30mai

Noorte kolmapäevaregatt

31 - 8mai

Melges 24 World Championship

2juun.

Allirahu regatt

2 - 3juun.

Voosi Vorst ehk lühirada Haapsalu moodi

2 - 3juun.

Jaan Hermanni regatt

2juun.

Terra Feminarum

2 - 3juun.

Noblessner Open Cup & Kalamaja Optimist

3juun.

SUP Eesti meistrivõistluste 2. etapp

3 - 10juun.

Sailing World Cup Marseille

4 - 5juun.

Haven Kakumäe Sailing Center Summer Cup 2

7juun.

Baltic Sea Solo Race 2. etapp

8 - 10juun.

Pärnu Purjetamisnädal

8juun.

Hanko regatt

8 - 9juun.

Põhjaranniku regatt

13 - 14juun.

LHV karikavõistlused 1. etapp

13juun.

Noorte kolmapäevaregatt

14 - 17juun.

Baltic Offshore Week, ORC Eesti ja Soome meistrivõistlused

15 - 17juun.

Estonian NeilPryde Baltic Cup

15juun.

Jaaniöö regatt

16 - 17juun.

Noblessner LYS Cup heategevusregatt

16juun.

Abruka regatt

16 - 17juun.

Pärnu ja Pärnumaa meistrivõistlused svertpaatidele

16 - 24juun.

Kieler Woche

16juun.

Sorgu regatt

20juun.

Optimist klassi meeskonnavõistluse Eesti meistrivõistlused

20juun.

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistluste 1. etapp, lohesurfi slaalomi Eesti meistrivõistlused

21juun.

PJK 112 kommodoori regatt

22 - 30juun.

Optimist European Championship

23juun.

PJK 112 eskaader Liivi lahel

28 - 1juun.

42. Spinnakeri regatt

29 - 30juun.

37. Kessu regatt

30 - 7juun.

Formula Windsurfing & Formula Foil European Championship

30 - 6juun.

F18 European Championship

1 - 6juul.

Võrtsjärve Nädala regatt & Tondisaare maraton

1 - 7juul.

RS:X Youth World Championship

1 - 8juul.

Laser Radial Women's & Laser Standard U21 World Championship

2 - 3juul.

Haven Kakumäe Sailing Center Summer Cup 3

3 - 8juul.

Match Racing Youth World Championship

3 - 11juul.

470 Junior European Championship

6 - 8juul.

Haven Kakumäe Karikas

7 - 8juul.

Tilgu regatt

7 - 14juul.

61. Muhu Väina regatt

7juul.

SUP Eesti meistrivõistluste 3. etapp

8 - 13juul.

Folkboat Gold Cup

8 - 13juul.

49erFX, 49er & Nacra 17 European Championship & Junior European Championship

9juul.

Eesti Jahtklubide Liidu 90. juubel

9 - 17juul.

Laser 4.7 World Championship

12 - 20juul.

Offshore World Championship

13 - 15juul.

Tallinn Race

14 - 15juul.

Narva-Jõesuu Merepäevade regatt

14 - 21juul.

29er Youth World Championship

16 - 22juul.

Zoom8 World Championship

21 - 23juul.

LHV karikavõistlused 2. etapp

27 - 29juul.

Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused

28juul.

Greta regatt

28 - 29juul.

Merematk

28 - 29juul.

Baltic Sea Solo Race 3. etapp

30 - 12juul.

Sailing World Championships

31 - 4juul.

Nordic Youth Championships

3 - 5aug.

Roja regatt, Saare maakonna meistrivõistlused

3 - 10aug.

Melges 24 European Championship

4 - 5aug.

Tallinn Open

4 - 12aug.

Techno 293 & Techno 293 Plus World Championship

6 - 12aug.

29er European Championship

6 - 7aug.

Haven Kakumäe Sailing Center Summer Cup 4

8 - 12aug.

EUROSAF Match Racing Open European Championship

9aug.

Merepäevade eskaadrisõit

9 - 15aug.

RS Feva European Championship

11aug.

Vanad Kalad & noorte Merepäevade regatt

12aug.

SUP Eesti meistrivõistluste 4. etapp

16 - 19aug.

Folkboat Finnish Championship

17 - 19aug.

Ruhnu regatt

17 - 19aug.

Ruhnu regatt

17 - 24aug.

Laser Radial Women's & Laser Standard U21 European Championship

18 - 20aug.

Estonian Sailing League 2. etapp

18 - 25aug.

Laser Radial Youth World Championship

18 - 25aug.

RS:X European & Youth European Championships

18 - 19aug.

Saadjärve karikavõistluste 1. etapp

18 - 19aug.

Hungerburg regatt

18aug.

Naised Roolis regatt

19 - 26aug.

470 Junior World Championship

22aug.

Noorte kolmapäevaregatt

24 - 26aug.

Tallinna Jahtklubi karikavõistlused

24aug.

Baltic Sea Solo Race 4. etapp

25aug.

28. Valge Daami regatt

25 - 26aug.

Gulf of Finland Race

25aug.

John Janssoni regatt

25 - 31aug.

Finn Junior World Championship (Silver Cup)

27 - 6aug.

Optimist World Championship

28 - 1aug.

49erFX, 49er & Nacra 17 Junior World Championship

1 - 2sept.

LHV karikavõistlused 3. etapp

1 - 2sept.

Kihnu regatt

1 - 2sept.

Tallinna meistrivõistlused lühirajal

3 - 4sept.

Haven Kakumäe Sailing Center Summer Cup 5

8 - 15sept.

ORC European Championship

8sept.

Naissaare Raudtee regatt

8sept.

Kuressaare linna meistrivõistlused (lühirada)

8 - 9sept.

Lühirada

10 - 11sept.

Haven Kakumäe Sailing Center Summer Cup 6

12sept.

Noorte kolmapäevaregatt

14 - 16sept.

Pärnu Sügisregatt

15 - 16sept.

Sügisregatt

15 - 23sept.

Windsurfing World Championships

16 - 22sept.

Para World Sailing Championships

21 - 23sept.

Tallinna Nädala regatt

22sept.

Langevate Lehtede regatt

22sept.

F. Bellingshauseni nimeline regatt Jäätükkidega võidu

22 - 23sept.

Match Race lahtised Eesti meistrivõistlused

22 - 23sept.

Saadjärve karikavõistluste 2. etapp

29 - 30sept.

Melges 24 klassi Eesti meistrivõistlused

29sept.

Hooaja lõpuvõistlus

1 - 2okt.

Haven Kakumäe Sailing Center Summer Cup 7

6 - 18okt.

Youth Olympic Games

12 - 19okt.

F18 World Championship

13okt.

Hooaja lõpuvõistlus

20okt.

Kasukaregatt

20 - 27okt.

Techno 293 European Championship

2nov.

Haapsalu Jahtklubi hooaja lõpetamine

3nov.

Pärnu Jahtklubi hooaja lõpetamine

9nov.

Saaremaa Merispordi Seltsi hooaja lõpetamine

17nov.

Kalevi Jahtklubi hooaja lõpetamine

30nov.

Eesti Jahtklubide Liidu hooaja lõpetamine