september, 2018

Sorteeri

2 - 8jaan.

29er World Championship

13jaan.

Purjetamise abitreeneri ja nooremtreeneri tasemekoolitus - tase 3 & tase 4, 1. osa - esmaabi

14jaan.

Purjetamise abitreeneri tasemekoolitus - tase 3, 2. osa

20jaan.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste kiirussõidu etapp

21 - 28jaan.

Sailing World Cup Miami

27 - 28jaan.

Jääpurjetamise Eesti karikavõistluste 3. etapp

27 - 28jaan.

Purjetamise võistlusreeglite koolitus

27 - 28jaan.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste kursisõidu etapp

2 - 4veebr.

Purjetamise nooremtreeneri tasemekoolitus - tase 4, 2. osa

5 - 9veebr.

Monotype-XV European Championship & Baltic Cup

5 - 9veebr.

DN Junior & Ice-Optimist World & European Championship

16 - 18veebr.

Jääpurjetamise Eesti meistrivõistlused klassile DN

17 - 18veebr.

Kohtunike koolitus

24 - 3veebr.

DN World & European Championship

26 - 4veebr.

World Ice & Snow Sailing Championships (WISSA)

9 - 17märts

Finn European Championship

10 - 12märts

Talisurfi Eesti meistrivõistluste slaalomi etapp

17 - 18märts

Jääpurjetamise Eesti karikavõistluste 4. etapp, Eesti meistrivõistlused klassile Ice-Optimist

17 - 18märts

Saadjärve GP

17 - 18märts

Jääpurjetamise Eesti meistrivõistlused klassile Monotüüp-XV, Erik von Holsti Karikas

24 - 25märts

Võistlusjuhtide koolitus

24 - 25märts

Saaremaa meistrivõistlused, jääpurjetamise Eesti karikavõistluste 2. etapp

25 - 30märts

Zoom8 European Championship

30 - 7märts

49 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Iberostar

31märts

Eesti Jääpurjetamise Liidu hooaja lõpetamine

1 - 8apr.

RS Feva World Championship

1 - 7apr.

Techno 293 Plus European Championships

7 - 14apr.

Laser 4.7 European Championship

7 - 14apr.

Laser Radial Youth European Championship

7 - 8apr.

Purjetamise abitreeneri tasemekoolitus - tase 3, 3. osa

7 - 8apr.

Võistlussekretäride koolitus

14apr.

Purjetamise võistlusreeglid reegel 42 koolitus

15apr.

Võistlusametniku test

22 - 29apr.

Sailing World Cup Hyeres

23 - 28apr.

Formula Windsurfing Youth & Masters World Championship

28 - 29apr.

Icebreaker Cup

1mai

Hooaja avaregatt

2mai

Marinepool-KJK kolmapäevaregatid

2mai

Saku Kesknädalaringid

4 - 6mai

Estonian Sailing League 1. etapp

5 - 6mai

Vahekohtunike koolitus

5 - 6mai

Mairegatt

5 - 12mai

Laser Radial & Laser Standard European Championship

11 - 13mai

Kevadregatt

12 - 13mai

E4 Karikavõistlus

12mai

SUP Eesti meistrivõistluste 1. etapp

12mai

Pärnu Jahtklubi hooaja avamine

12mai

Heiti Rebase mälestusregatt

12 - 13mai

Narva Kevadregatt

15mai

Eesti Jahtklubide Liidu Liidupäev

16 - 24mai

470 Open European Championship

18mai

Hea Vesi reederegattide seeria

18 - 20mai

36. Kuldseekli regatt

21 - 22mai

Haven Kakumäe Sailing Center Summer Cup 1

22 - 26mai

Medemblik Regatta

24mai

Baltic Sea Solo Race 1. etapp

25 - 27mai

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

26mai

Tuulelind Cup

30mai

Noorte kolmapäevaregatt

31 - 8mai

Melges 24 World Championship

2 - 3juun.

Jaan Hermanni regatt

2juun.

Terra Feminarum

2 - 3juun.

Voosi Vorst ehk lühirada Haapsalu moodi

2 - 3juun.

Noblessner Open Cup & Kalamaja Optimist

2juun.

Allirahu regatt

3juun.

SUP Eesti meistrivõistluste 2. etapp

3 - 10juun.

Sailing World Cup Marseille

4 - 5juun.

Haven Kakumäe Sailing Center Summer Cup 2

7juun.

Baltic Sea Solo Race 2. etapp

8 - 10juun.

Pärnu Purjetamisnädal

8 - 9juun.

Põhjaranniku regatt

8juun.

Hanko regatt

13 - 14juun.

LHV karikavõistlused 1. etapp

13juun.

Noorte kolmapäevaregatt

14 - 17juun.

Baltic Offshore Week, ORC Eesti ja Soome meistrivõistlused

15 - 17juun.

Estonian NeilPryde Baltic Cup

15juun.

Jaaniöö regatt

16 - 17juun.

Pärnu ja Pärnumaa meistrivõistlused svertpaatidele

16 - 24juun.

Kieler Woche

16 - 17juun.

Noblessner LYS Cup heategevusregatt

16juun.

Abruka regatt

16juun.

Sorgu regatt

20juun.

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistluste 1. etapp, lohesurfi slaalomi Eesti meistrivõistlused

20juun.

Optimist klassi meeskonnavõistluse Eesti meistrivõistlused

21juun.

PJK 112 kommodoori regatt

22 - 30juun.

Optimist European Championship

23juun.

PJK 112 eskaader Liivi lahel

28 - 1juun.

42. Spinnakeri regatt

29 - 30juun.

37. Kessu regatt

30 - 6juun.

F18 European Championship

30 - 7juun.

Formula Windsurfing & Formula Foil European Championship

1 - 8juul.

Laser Radial Women's & Laser Standard U21 World Championship

1 - 6juul.

Võrtsjärve Nädala regatt & Tondisaare maraton

1 - 7juul.

RS:X Youth World Championship

2 - 3juul.

Haven Kakumäe Sailing Center Summer Cup 3

3 - 8juul.

Match Racing Youth World Championship

3 - 11juul.

470 Junior European Championship

6 - 8juul.

Haven Kakumäe Karikas

7 - 8juul.

Tilgu regatt

7 - 14juul.

61. Muhu Väina regatt

7juul.

SUP Eesti meistrivõistluste 3. etapp

8 - 13juul.

Folkboat Gold Cup

8 - 13juul.

49erFX, 49er & Nacra 17 European Championship & Junior European Championship

9 - 17juul.

Laser 4.7 World Championship

9juul.

Eesti Jahtklubide Liidu 90. juubel

12 - 20juul.

Offshore World Championship

13 - 15juul.

Tallinn Race

14 - 21juul.

29er Youth World Championship

14 - 15juul.

Narva-Jõesuu Merepäevade regatt

16 - 22juul.

Zoom8 World Championship

16 - 17juul.

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistluste 2. etapp

21 - 23juul.

LHV karikavõistlused 2. etapp

27 - 29juul.

Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused

28 - 29juul.

Baltic Sea Solo Race 3. etapp

28juul.

Greta regatt

28 - 29juul.

Merematk

30 - 12juul.

Sailing World Championships

31 - 4juul.

Nordic Youth Championships

3 - 5aug.

Roja regatt, Saare maakonna meistrivõistlused

3 - 10aug.

Melges 24 European Championship

4 - 12aug.

Techno 293 & Techno 293 Plus World Championship

4 - 5aug.

Tallinn Open

6 - 7aug.

Haven Kakumäe Sailing Center Summer Cup 4

6 - 12aug.

29er European Championship

8 - 12aug.

EUROSAF Match Racing Open European Championship

9 - 15aug.

RS Feva European Championship

9aug.

Merepäevade eskaadrisõit

11aug.

Vanad Kalad & noorte Merepäevade regatt

12aug.

SUP Eesti meistrivõistluste 4. etapp

16 - 19aug.

Folkboat Finnish Championship

17 - 24aug.

Laser Radial Women's & Laser Standard U21 European Championship

17 - 19aug.

Ruhnu regatt

17 - 19aug.

Ruhnu regatt

18 - 25aug.

Platu 25 World Championship

18aug.

Naised Roolis regatt

18 - 19aug.

Hungerburg regatt

18 - 25aug.

RS:X European & Youth European Championships

18 - 19aug.

Saadjärve karikavõistluste 1. etapp

18 - 19aug.

Tallinna meistrivõistlused

18 - 25aug.

Laser Radial Youth World Championship

19 - 26aug.

470 Junior World Championship

22aug.

Noorte kolmapäevaregatt

24aug.

Baltic Sea Solo Race 4. etapp

25aug.

John Janssoni regatt

25aug.

28. Valge Daami regatt

25 - 26aug.

Gulf of Finland Race

25 - 31aug.

Finn Junior World Championship (Silver Cup)

27 - 6aug.

Optimist World Championship

28 - 1aug.

49erFX, 49er & Nacra 17 Junior World Championship

1 - 2sept.

Kihnu regatt

1 - 2sept.

LHV karikavõistlused 3. etapp

1 - 2sept.

Tallinna meistrivõistlused lühirajal

3 - 4sept.

Haven Kakumäe Sailing Center Summer Cup 5

8 - 9sept.

Lühirada

8 - 15sept.

ORC European Championship

8sept.

Kuressaare linna meistrivõistlused (lühirada)

8sept.

Naissaare Raudtee regatt

9 - 16sept.

Sailing World Cup Enoshima

10 - 11sept.

Haven Kakumäe Sailing Center Summer Cup 6

12sept.

Noorte kolmapäevaregatt

12sept.

Purjelaua lainesõidu Eesti meistrivõistlused

13 - 16sept.

Draakon klassi Eesti meistrivõistlused

15 - 23sept.

Windsurfing World Championships

15 - 16sept.

Sügisregatt

16 - 22sept.

Para World Sailing Championships

21 - 23sept.

Tallinna Nädala regatt

22 - 23sept.

Saadjärve karikavõistluste 2. etapp

22sept.

F. Bellingshauseni nimeline regatt Jäätükkidega võidu

22sept.

Langevate Lehtede regatt

29 - 30sept.

Melges 24 klassi Eesti meistrivõistlused

29sept.

Hooaja lõpuvõistlus

1 - 2okt.

Haven Kakumäe Sailing Center Summer Cup 7

6 - 18okt.

Youth Olympic Games

12 - 19okt.

F18 World Championship

13okt.

Hooaja lõpuvõistlus

20 - 27okt.

Techno 293 European Championship

20okt.

Kasukaregatt

2nov.

Haapsalu Jahtklubi hooaja lõpetamine

3nov.

Pärnu Jahtklubi hooaja lõpetamine

9nov.

Saaremaa Merispordi Seltsi hooaja lõpetamine

14nov.

Eesti Jahtklubide Liidu Liidupäev

17nov.

Kalevi Jahtklubi hooaja lõpetamine

30nov.

Eesti Jahtklubide Liidu hooaja lõpetamine