juuli, 2018

Sorteeri

5jaan.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste GPS kiirussõidu etapp

7 - 8jaan.

Jääpurjetamise Eesti karikavõistlused 1. etapp

14 - 15jaan.

Jääpurjetamise Eesti karikavõistlused 2. etapp, Läänemaa meistrivõistlused

21 - 22jaan.

Pärnu ja Pärnumaa meistrivõistlused

22 - 28jaan.

DN World & North American Championship

22 - 29jaan.

Sailing World Cup Miami

28 - 29jaan.

Jääpurjetamise Eesti karikavõistlused 3. etapp, Saaremaa meistrivõistlused

28 - 29jaan.

Purjetamise võistlusreeglite koolitus

28 - 29jaan.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste kursisõidu etapp

4 - 5veebr.

Jääpurjetamise Eesti karikavõistlused 4. etapp, Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused

11 - 12veebr.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste slaalomi etapp

13 - 17veebr.

Monotype-XV European Championship

14 - 18veebr.

Ice-Optimist & DN Junior World & European Championship

18 - 19veebr.

Kohtunike koolitus

18 - 19veebr.

Purjetamise abitreeneri tasemekoolitus – tase 3, 1. osa

19 - 24veebr.

DN European Championship

20 - 27veebr.

World Ice & Snow Sailing Championships (WISSA)

3 - 5märts

Ice-Optimist, DN ja Monotüüp-XV klasside Eesti meistrivõistlused

4 - 5märts

Võistlusjuhtide koolitus

11 - 12märts

Purjetamise abitreeneri tasemekoolitus - tase 3, 2. osa

18 - 19märts

Jääpurjetamise Eesti karikavõistlused 5. etapp, Tartumaa meistrivõistlused & Saadjärve GP

24 - 1märts

Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Iberostar, EUROSAF Champions Sailing Cup

25märts

Eesti Jääpurjetamise Liidu hooaja lõpetamine

11 - 15apr.

Zoom8 European Championship

15apr.

Purjetamise võistlusreeglid reegel 42 koolitus

15 - 22apr.

Laser 4.7 European Championship

16apr.

Võistlusametniku test

21apr.

Eesti Purjetamise Kongress

24 - 30apr.

Sailing World Cup Hyeres

29 - 30apr.

Mairegatt

29 - 30apr.

Ice Breaker (Grade 3)

1mai

ESS Kalev Jahtklubi hooaja avavõistlus

3mai

Saku Kesknädalaringid

3mai

Marinepool - KJK kolmapäevaregatid

5 - 13mai

Finn European Championship

5 - 7mai

Kevadregatt

6 - 13mai

470 Open European Championship

6 - 13mai

RS:X European & Youth European Championship

13mai

Heiti Rebase mälestusregatt

13mai

E4 karikavõistlus

13mai

Saaremaa Merispordi Seltsi hooaja avamine

13 - 14mai

Narva Kevadregatt

19 - 21mai

Kuldseekli regatt

20mai

Surfihooaja avamine

20mai

SUP Eesti meistrivõistluste 1. etapp

23 - 27mai

Delta Lloyd Regatta

26 - 28mai

20. Watergate regatt

26 - 28mai

Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused

27 - 28mai

Tallinn Open Match Race (Grade 3)

27mai

Allirahu regatt

27mai

Tuulelind Cup

27 - 28mai

Kevadregatt

27 - 28mai

Noblessner Open Cup

28mai

Kalamaja Optimist

29 - 5mai

Formula Windsurfing World Championship

30mai

Baltic Sea Solo Race 1. etapp

1juun.

Lohe Big Air

1 - 5juun.

20. Match Race Germany

2 - 4juun.

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

3juun.

Terra Feminarum

3 - 4juun.

Jaan Hermanni regatt

3 - 4juun.

Voosi Vorst ehk lühirada Haapsalu moodi

3 - 5juun.

RS Feva European Championship

4 - 11juun.

Sailing World Cup Final Santander

9 - 11juun.

Alandia Suursaari Race

9 - 11juun.

Pärnu Purjetamisnädal

9 - 10juun.

Põhjaranniku regatt

9juun.

Hanko regatt

9 - 11juun.

Melges 24 klassi Eesti meistrivõistlused

10 - 11juun.

Fun sarja 1. etapp

10 - 11juun.

Saadjärve karikavõistluste 1. etapp

12 - 17juun.

IFCA Slalom World Championships

12juun.

Baltic Sea Solo Race 2. etapp

13 - 14juun.

LHV karikavõistlused 1. etapp

15 - 18juun.

Baltic Offshore Week, ORC Eesti ja Soome meistrivõistlused

16juun.

Jaaniöö regatt

16 - 18juun.

Estonian NeilPryde Baltic Cup

16juun.

Optimist klassi meeskonnavõistluse Eesti meistrivõistlused

16 - 18juun.

Melges 24 Nordic Championship

17juun.

Abruka regatt

17 - 25juun.

Kieler Woche, EUROSAF Champions Sailing Cup

17juun.

Greta Cup

17juun.

Peeter Sõbra mälestusvõistlus Sorgu regatt

19 - 25juun.

Para World Sailing Championships

22juun.

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistluste 1. etapp

24 - 1juun.

RS:X Youth World Championship

26 - 1juun.

Formula Windsurfing Youth & Masters World Championships

28 - 2juun.

Match Racing Open European Championship

29 - 6juun.

AF Offshore Race

29 - 2juun.

49erFX & 49er Junior World Championship

29 - 2juun.

41. Spinnakeri regatt

30 - 7juun.

2.4mR World Championships

30 - 1juun.

Rannarootsi regatt

30 - 8juun.

ORC World Championship

1 - 2juul.

36. Kessu regatt

1 - 8juul.

Men Slalom European Championship & Women Slalom World Championship

1juul.

Muhu Väina soojendusregatt Kuivastusse

1 - 2juul.

Fun sarja 2. etapp

1juul.

Kakumäe Surfipäev ja Linnusaare maraton

3 - 8juul.

Võrtsjärve Nädala regatt

5juul.

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistluste 2. etapp

6 - 13juul.

Laser Radial Youth European Championship

7 - 15juul.

A. Le Coq 60. Muhu Väina regatt

7 - 15juul.

470 World Championship

7 - 9juul.

Aloha Kite Challenge

8 - 15juul.

F18 World Championship

8 - 9juul.

Tilgu regatt

8juul.

Tondisaare maraton

8juul.

SUP Eesti meistrivõistluste 2. etapp

10 - 12juul.

Võrtsjärve Suvelaagri regatt

11 - 21juul.

Optimist World Championship

15juul.

Räpina Sadama II Regatt

16 - 24juul.

Laser 4.7 World Championship

17 - 24juul.

Laser Radial & Laser Standard U21 European Championship

17 - 22juul.

Latvian Open Offshore Sailing Championship, Baltic Open Regatta

21 - 23juul.

Saadjärve karikavõistlus, LHV karikavõistlused 2. etapp

21 - 29juul.

ORC European Championship

21 - 27juul.

RS Feva World Championship

22 - 29juul.

Techno 293 European Championship

23 - 28juul.

RS Aero World Championships

24 - 29juul.

Nordic Youth Championships

26 - 2juul.

Laser Radial & Laser Standard U21 World Championship

27 - 4juul.

Nacra 17 European Championship

28 - 4juul.

Melges 24 World Championship

28juul.

Baltic Sea Solo Race 3. etapp

29 - 5juul.

29er World Championship

29 - 30juul.

Fun sarja 3. etapp

30 - 6juul.

Optimist European Championship

30 - 4juul.

49erFX & 49er European Championship & 49erFX Junior European Championship

30 - 5juul.

Zoom8 World Championship

31 - 5juul.

Match Racing Youth World Championship

4 - 6aug.

Roja regatt, Saare maakonna meistrivõistlused

5 - 12aug.

50-oji "Kuršiu Mariu" Regata, ORC Lithuanian Championship

5 - 6aug.

Saadjärve regatt ja maraton

5 - 10aug.

Folkboat Gold Cup

6 - 13aug.

470 Junior European Championship

7 - 13aug.

Aarhus Sailing Week, 2018 Sailing World Championship Test Event

10aug.

Merepäevade eskaadrisõit

11 - 18aug.

Laser Radial Youth World Championship

12aug.

Vanad Kalad ja noorte Merepäevade regatt

12aug.

27. Valge Daami regatt

12 - 13aug.

Saadjärve karikavõistluste 2. etapp

12 - 15aug.

49er Junior European Championship

12aug.

Aegna Maraton 29

17 - 18aug.

Pärnu ja Pärnumaa meistrivõistlused svertpaatidele

17 - 20aug.

Folkboat Finnish Championship

17 - 20aug.

Match Racing Youth European Championship

18 - 20aug.

Ruhnu regatt

18 - 20aug.

Ruhnu regatt

18 - 27aug.

Finn Junior World Championship (Silver Cup)

18aug.

SUP Eesti meistrivõistluste 3. etapp

19 - 20aug.

Tallinna meistrivõistlused ja ESS Kalev Jahtklubi meistrivõistlused svertpaatidele

19aug.

"Naised roolis" regatt

19 - 26aug.

Laser Radial Women's & Men's World Championship

22 - 28aug.

470 Junior World Championship

22 - 27aug.

29er European Championship

24 - 27aug.

Formula Windsurfing European Championships

25 - 27aug.

Tallinna Jahtklubi karikavõistlused

26 - 27aug.

Sügisregatt

26 - 2aug.

EUROSAF Youth Sailing European Championship

26 - 27aug.

Kihnu regatt

26aug.

SUP Eesti meistrivõistluste 4. etapp

28 - 2aug.

49erFX & 49er World Championship

30aug.

Wave Classic Eesti meistrivõistlused 1. etapp

1 - 10sept.

Finn World Championship (Gold Cup)

1 - 9sept.

Nacra 17 World Championship

1sept.

Purjelaua kiirussõidu Eesti meistrivõistluste 2. etapp

1sept.

Pääste Sügisregatt

2sept.

King of the Air

2 - 3sept.

Fun sarja 4. etapp ja Saare Kapp

2 - 3sept.

Tallinna avamerepurjetamise meistrivõistlused lühirajal

2 - 3sept.

Haapsalu meistrivõistlused

2sept.

John Janssoni regatt

4sept.

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistluste 3. etapp, lohe TT:R slaalomi Eesti meistrivõistlused

8 - 10sept.

Pärnu Sügisregatt

9 - 10sept.

Para Nordic Sailing Championships

9sept.

Naissaare Raudtee regatt

9sept.

Kuressaare linna meistrivõistlused (lühirada)

9 - 10sept.

Baltic Sea Solo Race 4. etapp

12 - 19sept.

Laser Standard World Championship

14sept.

Purjelaua kiirussõidu Eesti meistrivõistluste 1. etapp - GPS ühepäeva kiirussõit

16 - 17sept.

Pärnumaa meistrivõistlused lühirajal

16 - 17sept.

Sügisregatt

16sept.

Mohni Retk X

16 - 23sept.

RS:X World Championship

22 - 24sept.

Tallinna Nädala regatt

23sept.

Bellingshauseni regatt Jäätükkidega võidu

23 - 24sept.

Saadjärve karikavõistluste 3. etapp

23 - 24sept.

Match Race lahtised Eesti meistrivõistlused (Grade 3)

23sept.

Langevate Lehtede regatt

30sept.

Haapsalu Jahtklubi hooaja lõpuvõistlus

1 - 8okt.

Laser Radial Women's & Men's & Laser Standard European Championship

14okt.

ESS Kalev Jahtklubi hooaja lõpuvõistlus

16 - 22okt.

Sailing World Cup Gamagori

16okt.

Wave Classic Eesti meistrivõistlused 2. etapp

18okt.

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistluste 4. etapp

21 - 28okt.

Techno 293 World Championship

21okt.

Kasukaregatt

3nov.

Haapsalu Jahtklubi hooaja lõpetamine

4nov.

Pärnu Jahtklubi hooaja lõpetamine

10nov.

Saaremaa Merispordi Seltsi hooaja lõpetamine

17nov.

Kalevi Jahtklubi hooaja lõpetamine

17nov.

Eesti Purjelaualiidu hooaja lõpetamine

24nov.

Eesti Jahtklubide Liidu hooaja lõpetamine

9 - 16dets.

Youth Sailing World Championships