august, 2017

Sorteeri

5jaan.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste GPS kiirussõidu etapp

7 - 8jaan.

Jääpurjetamise Eesti karikavõistlused 1. etapp

14 - 15jaan.

Jääpurjetamise Eesti karikavõistlused 2. etapp, Läänemaa meistrivõistlused

21 - 22jaan.

Pärnu ja Pärnumaa meistrivõistlused

22 - 29jaan.

Sailing World Cup Miami

22 - 28jaan.

DN World & North American Championship

28 - 29jaan.

Purjetamise võistlusreeglite koolitus

28 - 29jaan.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste kursisõidu etapp

28 - 29jaan.

Jääpurjetamise Eesti karikavõistlused 3. etapp, Saaremaa meistrivõistlused

4 - 5veebr.

Jääpurjetamise Eesti karikavõistlused 4. etapp, Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused

11 - 12veebr.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste slaalomi etapp

13 - 17veebr.

Monotype-XV European Championship

14 - 18veebr.

Ice-Optimist & DN Junior World & European Championship

18 - 19veebr.

Kohtunike koolitus

18 - 19veebr.

Purjetamise abitreeneri tasemekoolitus – tase 3, 1. osa

19 - 24veebr.

DN European Championship

20 - 27veebr.

World Ice & Snow Sailing Championships (WISSA)

3 - 5märts

Ice-Optimist, DN ja Monotüüp-XV klasside Eesti meistrivõistlused

4 - 5märts

Võistlusjuhtide koolitus

11 - 12märts

Purjetamise abitreeneri tasemekoolitus - tase 3, 2. osa

18 - 19märts

Jääpurjetamise Eesti karikavõistlused 5. etapp, Tartumaa meistrivõistlused & Saadjärve GP

24 - 1märts

Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Iberostar

25märts

Eesti Jääpurjetamise Liidu hooaja lõpetamine

1apr.

Purjelaua kiirussõidu Eesti meistrivõistluste 1. etapp

11 - 15apr.

Zoom8 European Championship

15 - 22apr.

Laser 4.7 European Championship

15apr.

Purjetamise võistlusreeglid reegel 42 koolitus

16apr.

Võistlusametniku test

21apr.

Eesti Purjetamise Kongress

24 - 30apr.

Sailing World Cup Hyeres

29 - 30apr.

Mairegatt

29 - 30apr.

Ice Breaker (Grade 3)

1mai

ESS Kalev Jahtklubi hooaja avavõistlus

1mai

Purjelaua ja lohe slaalomi Eesti meistrivõistlused ja Fun slaalom, 4 etappi

3mai

Saku Kesknädalaringid

3mai

Marinepool - KJK kolmapäevaregatid

5 - 13mai

Finn European Championship

5 - 7mai

Kevadregatt

6 - 13mai

470 Open European Championship

6 - 13mai

RS:X European & Youth European Championship

13mai

E4 karikavõistlus

13mai

Heiti Rebase mälestusregatt

13 - 14mai

Narva Kevadregatt

13mai

Saaremaa Merispordi Seltsi hooaja avamine

19 - 21mai

Kuldseekli regatt

20mai

SUP Eesti meistrivõistluste 1. etapp

20mai

Surfihooaja avamine

23 - 27mai

Delta Lloyd Regatta

26 - 28mai

20. Watergate regatt

26 - 28mai

Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused

27 - 28mai

Kevadregatt

27 - 28mai

Tallinn Open Match Race (Grade 3)

27 - 28mai

Noblessner Open Cup

27mai

Allirahu regatt

27mai

Tuulelind Cup

28mai

Kalamaja Optimist

29 - 5mai

Formula Windsurfing World Championship

30mai

Baltic Sea Solo Race 1. etapp

1juun.

Lohe Big Air

1 - 5juun.

20. Match Race Germany

1juun.

Vääna Wave Classic Eesti meistrivõistlused

2 - 4juun.

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

3 - 4juun.

Voosi Vorst ehk lühirada Haapsalu moodi

3juun.

Terra Feminarum

3 - 4juun.

Jaan Hermanni regatt

3 - 5juun.

RS Feva European Championship

4 - 11juun.

Sailing World Cup Final Santander

9juun.

Hanko regatt

9 - 11juun.

Pärnu Purjetamisnädal

9 - 11juun.

Alandia Suursaari Race

9 - 10juun.

Põhjaranniku regatt

9 - 11juun.

Melges 24 klassi Eesti meistrivõistlused

10 - 11juun.

Fun sarja 1. etapp

10 - 11juun.

Saadjärve karikavõistluste 1. etapp

12juun.

Baltic Sea Solo Race 2. etapp

12 - 17juun.

IFCA Slalom World Championships

13 - 14juun.

LHV karikavõistlused 1. etapp

15 - 18juun.

Baltic Offshore Week, ORC Eesti ja Soome meistrivõistlused

16juun.

Jaaniöö regatt

16 - 18juun.

Melges 24 Nordic Championship

16juun.

Optimist klassi meeskonnavõistluse Eesti meistrivõistlused

16 - 18juun.

Estonian NeilPryde Baltic Cup

17juun.

Greta Cup

17 - 25juun.

Kieler Woche

17juun.

Peeter Sõbra mälestusvõistlus Sorgu regatt

17juun.

Abruka regatt

19 - 25juun.

Para World Sailing Championships

22juun.

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistluste 1. etapp

24 - 1juun.

RS:X Youth World Championship

26 - 1juun.

Formula Windsurfing Youth & Masters World Championships

28 - 2juun.

Match Racing Open European Championship

29 - 6juun.

AF Offshore Race

29 - 2juun.

41. Spinnakeri regatt

29 - 2juun.

49erFX & 49er Junior World Championship

30 - 7juun.

2.4mR World Championships

30 - 1juun.

Rannarootsi regatt

30 - 8juun.

ORC World Championship

1juul.

Kakumäe Surfipäev ja Linnusaare maraton

1juul.

Muhu Väina soojendusregatt Kuivastusse

1 - 2juul.

Fun sarja 2. etapp

1 - 8juul.

Men Slalom European Championship & Women Slalom World Championship

1 - 2juul.

36. Kessu regatt

1juul.

Vääna Wave Classic Eesti meistrivõistlused

3 - 8juul.

Võrtsjärve Nädala regatt

5juul.

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistluste 2. etapp

6 - 13juul.

Laser Radial Youth European Championship

7 - 9juul.

Aloha Kite Challenge

7 - 15juul.

A. Le Coq 60. Muhu Väina regatt

7 - 15juul.

470 World Championship

8juul.

Tondisaare maraton

8 - 9juul.

Tilgu regatt

8juul.

SUP Eesti meistrivõistluste 2. etapp

8 - 15juul.

F18 World Championship

10 - 12juul.

Võrtsjärve Suvelaagri regatt

11 - 21juul.

Optimist World Championship

15juul.

Räpina Sadama II Regatt

16 - 24juul.

Laser 4.7 World Championship

17 - 24juul.

Laser Radial & Laser Standard U21 European Championship

17 - 22juul.

Latvian Open Offshore Sailing Championship, Baltic Open Regatta

21 - 27juul.

RS Feva World Championship

21 - 23juul.

Saadjärve karikavõistlus, LHV karikavõistlused 2. etapp

21 - 29juul.

ORC European Championship

22 - 29juul.

Techno 293 European Championship

23 - 28juul.

RS Aero World Championships

24 - 29juul.

Nordic Youth Championships

26 - 2juul.

Laser Radial & Laser Standard U21 World Championship

27 - 4juul.

Nacra 17 European Championship

28juul.

Baltic Sea Solo Race 3. etapp

28 - 4juul.

Melges 24 World Championship

29 - 30juul.

Fun sarja 3. etapp

29 - 5juul.

29er World Championship

30 - 4juul.

49erFX & 49er European Championship

30 - 5juul.

Zoom8 World Championship

30 - 6juul.

Optimist European Championship

31 - 5juul.

Match Racing Youth World Championship

4 - 6aug.

Roja regatt, Saare maakonna meistrivõistlused

5 - 12aug.

50-oji "Kuršiu Mariu" Regata, ORC Lithuanian Championship

5 - 10aug.

Folkboat Gold Cup

5 - 6aug.

Saadjärve regatt ja maraton

6 - 13aug.

470 Junior European Championship

7 - 13aug.

Aarhus Sailing Week, 2018 Sailing World Championship Test Event

10aug.

Merepäevade eskaadrisõit

11 - 18aug.

Laser Radial Youth World Championship

12aug.

Aegna Maraton 29

12 - 15aug.

49erFX & 49er Junior European Championship

12aug.

Vanad Kalad ja noorte Merepäevade regatt

12aug.

27. Valge Daami regatt

12 - 13aug.

Saadjärve karikavõistluste 2. etapp

17 - 20aug.

Match Racing Youth European Championship

17 - 18aug.

Pärnu ja Pärnumaa meistrivõistlused svertpaatidele

17 - 20aug.

Folkboat Finnish Championship

18 - 20aug.

Ruhnu regatt

18 - 27aug.

Finn Junior World Championship (Silver Cup)

18aug.

SUP Eesti meistrivõistluste 3. etapp

18 - 20aug.

Ruhnu regatt

19aug.

"Naised roolis" regatt

19 - 20aug.

Tallinna meistrivõistlused ja ESS Kalev Jahtklubi meistrivõistlused svertpaatidele

19 - 26aug.

Laser Radial Women's & Men's World Championship

22 - 27aug.

29er European Championship

22 - 28aug.

470 Junior World Championship

25 - 27aug.

Tallinna Jahtklubi karikavõistlused

26aug.

SUP Eesti meistrivõistluste 4. etapp

26 - 27aug.

Baltic Sea Solo Race 4. etapp

26 - 2aug.

EUROSAF Youth Sailing European Championship

26 - 27aug.

Kihnu regatt

26 - 27aug.

Sügisregatt

28 - 2aug.

49erFX & 49er World Championship

1 - 9sept.

Nacra 17 World Championship

1sept.

Purjelaua kiirussõidu Eesti meistrivõistluste 2. etapp

1 - 10sept.

Finn World Championship (Gold Cup)

1sept.

Pääste Sügisregatt

2sept.

King of the Air

2 - 3sept.

Tallinna avamerepurjetamise meistrivõistlused lühirajal

2 - 3sept.

Haapsalu meistrivõistlused

2 - 3sept.

Fun sarja 4. etapp ja Saare Kapp

2sept.

John Janssoni regatt

8 - 10sept.

Pärnu Sügisregatt

9sept.

Naissaare Raudtee regatt

9sept.

Kuressaare linna meistrivõistlused (lühirada)

12 - 19sept.

Laser Standard World Championship

16 - 23sept.

RS:X World Championship

16 - 17sept.

Pärnumaa meistrivõistlused lühirajal

16sept.

Mohni Retk X

16 - 17sept.

Sügisregatt

22 - 24sept.

Tallinna Nädala regatt

23 - 24sept.

Saadjärve karikavõistluste 3. etapp

23 - 24sept.

Match Race lahtised Eesti meistrivõistlused (Grade 3)

23sept.

Bellingshauseni regatt Jäätükkidega võidu

23sept.

Langevate Lehtede regatt

30sept.

Haapsalu Jahtklubi hooaja lõpuvõistlus

1 - 8okt.

Laser Radial Women's & Men's & Laser Standard European Championship

14okt.

ESS Kalev Jahtklubi hooaja lõpuvõistlus

16 - 22okt.

Sailing World Cup Gamagori

21okt.

Kasukaregatt

21 - 28okt.

Techno 293 World Championship

3nov.

Haapsalu Jahtklubi hooaja lõpetamine

4nov.

Pärnu Jahtklubi hooaja lõpetamine

10nov.

Saaremaa Merispordi Seltsi hooaja lõpetamine

24nov.

Eesti Jahtklubide Liidu hooaja lõpetamine

9 - 16dets.

Youth Sailing World Championships