detsember, 2017

Sorteeri

27 - 3dets.

ISAF Youth Sailing World Championship

2 - 3jaan.

Uue Aasta Regatt

9 - 10jaan.

Pärnumaa meistrivõistlused

16 - 17jaan.

Võistlusreeglid 1. osa seminar

21jaan.

Loeng: esmaabi merel (treeneritele)

23 - 30jaan.

ISAF Sailing World Cup Miami

23 - 30jaan.

DN World & European Championship

4veebr.

Loeng: PVR reegel 42 (treeneritele ja koondise liikmetele)

6 - 7veebr.

Pärnu karikavõistlused

6 - 7veebr.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste 1. etapp

6 - 7veebr.

Läänemaa meistrivõistlused

6 - 7veebr.

Kohtunike seminar

8 - 12veebr.

Monotype-XV European Championship

8 - 13veebr.

WISSA World Championship

9 - 14veebr.

49erFX & 49er World Championship

13 - 14veebr.

Saaremaa meistrivõistlused

15 - 19veebr.

Ice-Optimist & DN Junior World Championship

16 - 26veebr.

Purjetamiskoondise kahepaatide talvine treeninglaager

20 - 27veebr.

RS:X World Championship

20 - 27veebr.

470 World Championship

28 - 6veebr.

Laser Radial Women's & Men's & Laser Standard European Championship

5 - 12märts

Finn European Championship

5 - 6märts

Talisurfi Eesti meistrivõistluste 2. etapp

5 - 6märts

Ice-Optimist & DN klasside Eesti meistrivõistlused

5 - 6märts

Võistlusjuhtide seminar

12 - 13märts

Ice-Optimist & DN klasside Eesti karikavõistlused

12märts

Tallinna meistrivõistlused

12märts

Füüsilised testid Eesti Purjetamiskoondise kandidaatidele

12 - 13märts

Soome-Eesti maavõistlus

15 - 2märts

Purjetamiskoondise purjelaudade talvine treeninglaager

15 - 2märts

Purjetamiskoondise ühepaatide talvine treeninglaager

18 - 29märts

Purjetamiskoondise kahepaatide talvine treeninglaager

19 - 20märts

Tartu meistrivõistlused, Saadjärve GP ja Saadjärve maraton

19 - 20märts

Monotüüp-XV klassi Eesti meistrivõistlused

22 - 26märts

Zoom8 European Championship

25 - 2märts

Trofeo S.A.R. Princesa Sofia, EUROSAF Champions Sailing Cup

26märts

Eesti Jääpurjetamise Liidu hooaja lõpetamine

2 - 3apr.

Võistlussekretäride seminar

5 - 12apr.

470 European Championship

12 - 20apr.

Laser Radial Women's World Championship

12 - 17apr.

49erFX & 49er European Championship

16apr.

Võistlusreeglid 2. osa (Reegel 42) seminar

17apr.

Võistlusametniku test

23 - 24apr.

Match Race Icebreaker Cup

23 - 24apr.

Purjetamiskoondise Optimist klassi treeninglaager

23apr.

Purjelaua kiirussõidu Eesti meistrivõistluste 1. etapp

25 - 1apr.

ISAF Sailing World Cup Hyeres

30 - 1apr.

Mairegatt

1mai

Purjelaua lainesõidu B-liiga (harrastajate) 1. etapp

1mai

ESS Kalev Jahtklubi hooaja avavõistlus

1mai

Purjelaua lainesõidu Eesti meistrivõistluste 1. etapp

2 - 3mai

Match Race Summer Cup 1

4 - 8mai

PWA Freestyle World Tour Event

5 - 13mai

Finn World Championship

6 - 8mai

Pärnu Kevadregatt

10 - 18mai

Laser Standard World Championship

11 - 15mai

Garda Trentino Olympic Week, EUROSAF Champions Sailing Cup

12 - 15mai

Purjetamiskoondise Optimist klassi treeninglaager

13 - 16mai

RS Feva European Championship

13 - 20mai

Finn Masters World Championship

14 - 15mai

X-41 klassi Eesti meistrivõistlused

14 - 15mai

Noblessner Open Cup

14mai

Aerulaua Eesti meistrivõistluste 1. etapp

14mai

Heiti Rebase regatt

15mai

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistlused (4 etappi)

17 - 22mai

Formula Windsurfing European Championship

19 - 24mai

PWA Slalom World Tour Event

20 - 22mai

Kuldseekli regatt

21mai

E4 karikavõistlus

21 - 22mai

Jatkoluokkaregatta (EMK regatt)

23 - 24mai

Match Race Summer Cup 2

24 - 28mai

Delta Lloyd Regatta, EUROSAF Champions Sailing Cup

27 - 29mai

Baltic Cup Lithuania

28 - 29mai

Purjetamiskoondise Optimist klassi treeninglaager

28mai

Tormilind Cup

28 - 29mai

Match Race Tallinn Open

28 - 29mai

Jaan Hermanni regatt

28mai

Allirahu regatt

29mai

Kalamaja Optimist

31 - 4mai

Raceboard Masters World Championship & Riga Cup

31mai

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistluste 1. etapp

1juun.

Purjelaua vabastiili Eesti meistrivõistlused

1 - 5juun.

PWA Slalom World Tour Event

1juun.

Purjelaua lainesõidu Eesti meistrivõistluste 2. etapp

3 - 5juun.

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

4juun.

Terra Feminarum

4 - 5juun.

Voosi Vorst ehk lühirada Haapsalu moodi

6 - 11juun.

IFCA Slalom World Championship

6 - 12juun.

ISAF Sailing World Cup Weymouth & Portland

9 - 12juun.

Purjetamiskoondise Optimist klassi treeninglaager

10 - 12juun.

Helsinki Downtown Sailing Week

10juun.

Hanko regatt

10 - 12juun.

Alandia Suursaari Race

11 - 12juun.

EPL Fun sarja 1. etapp

11 - 12juun.

FSRO Formula 18 & 49er Ranking

11juun.

Greta regatt

11 - 12juun.

Tartu Kalevi Jahtklubi Saadjärve karikavõistluste 1. etapp

11 - 12juun.

Toila Merepäeva regatt

11juun.

Sorgu regatt

16 - 19juun.

Baltic Offshore Week, ORC Eesti meistrivõistlused

16 - 19juun.

Saare maakonna meistrivõistlused avamerepurjetamises

17 - 19juun.

Baltic Cup Estonia

17 - 19juun.

Pärnu Purjetamisnädal

17 - 18juun.

Jaaniöö regatt

20 - 21juun.

LHV karikavõistluste 1. etapp

20 - 21juun.

Match Race Summer Cup 3

22juun.

Optimist klassi meeskonnavõistluse Eesti meistrivõistlused

22 - 26juun.

Kieler Woche, EUROSAF Champions Sailing Cup

25 - 26juun.

Pakrite tripp

26 - 4juun.

Optimist World Championship

27 - 28juun.

Match Race Summer Cup 4

29 - 4juun.

29er European Championship

30 - 7juun.

AF Offshore Race

30 - 3juun.

40. Spinnakeri regatt

1 - 3juul.

Helsinki Regatta, Finnish Championship

1 - 2juul.

35. Kessu regatt

1 - 10juul.

470 Junior World Championship

2 - 9juul.

Laser 4.7 European Championship

2 - 3juul.

EPL Fun sarja 2. etapp

2 - 9juul.

RS:X European & Youth European Championship

2 - 8juul.

Latvian Open Offshore Sailing Championship, Baltic Open Regatta

2 - 9juul.

Finn Junior World Championship

3 - 10juul.

ORC European Championship

4 - 9juul.

Võrtsjärve Nädala regatt ja Tondisaare maraton

5 - 13juul.

F18 European Championship

7 - 8juul.

19. Watergate regatt

7 - 10juul.

Surfilaager

7 - 10juul.

EUROSAF Match Racing Youth European Championship

8 - 10juul.

Baltic Cup Latvia

8 - 10juul.

Viimsi valla meistrivõistlused

9 - 10juul.

Tilgu regatt

9 - 10juul.

Peipsi VII regatt

9 - 16juul.

59. Muhu Väina regatt

12juul.

Merepäevade eskaadrisõit

15 - 23juul.

ORC World Championship

15 - 22juul.

Optimist European Championship

15 - 17juul.

Kalev Jahtklubi meistrivõistlused

15juul.

Räpina Sadama regatt

15 - 17juul.

Tallinn Race

16juul.

Aerulaua Eesti meistrivõistluste 2. etapp

22 - 29juul.

RS Feva World Championship

22 - 24juul.

LHV karikavõistluste 2. etapp

22 - 23juul.

Põhjaranniku regatt

23 - 30juul.

Laser Radial Youth & Men's World Championship

23 - 24juul.

Vormsi Surfipäevad III

23 - 30juul.

Techno 293 European Championship

25 - 30juul.

29er World Championship

25 - 26juul.

Match Race Summer Cup 5

25 - 31juul.

Folkboat Gold Cup

25 - 30juul.

Junior Nordic Championships

29 - 6juul.

470 Junior European Championship

30 - 31juul.

EPL Fun sarja 3. etapp

30 - 7juul.

Laser 4.7 World Championship

30juul.

Abruka regatt

1aug.

Purjelaua kiirussõidu Eesti meistrivõistluste 2. etapp

1 - 6aug.

Zoom8 World Championship

5 - 7aug.

Folkboat Finnish Championship

5 - 7aug.

F18 Nordic Championship

6 - 7aug.

V Nõuni regatt

6aug.

Aegna Maraton

7 - 14aug.

Laser Radial Youth European Championship

8 - 13aug.

Formula Windsurfing European Championship

8 - 9aug.

Match Race Summer Cup 6

8 - 19aug.

Rio de Janeiro Olympic Games Sailing Regatta

9 - 16aug.

Laser Radial & Laser Standard U21 World Championship

10 - 14aug.

EUROSAF Match Racing Open European Championship

12 - 14aug.

Valgeranna Camp

13 - 14aug.

Tartu Kalevi Jahtklubi Saadjärve karikavõistluste 2. etapp

13aug.

Viaporin Tuoppi

13aug.

Saadjärve regatt

13aug.

Pärnu ja Pärnumaa meistrivõistlused svertpaatidele

15 - 21aug.

EUROSAF Youth Sailing European Championship

16 - 17aug.

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistluste 2. etapp

19 - 21aug.

Ruhnu regatt

19 - 21aug.

Melges 24 klassi lahtised Eesti meistrivõistlused

19 - 21aug.

Ruhnu regatt

20aug.

Aerulaua Eesti meistrivõistluste 3. etapp

20 - 21aug.

Tallinna meistrivõistlused

20aug.

27. Valge Daami regatt

20 - 27aug.

Laser Radial & Laser Standard U21 European Championship

21aug.

4. Kübarrahu maraton

22 - 23aug.

Match Race Summer Cup 7

26 - 28aug.

Tallinna Jahtklubi karikavõistlused

26 - 28aug.

Baltic Match Race

27 - 28aug.

EPL Fun sarja 4. etapp

27aug.

Prangli regatt

31 - 3aug.

49erFX & 49er Junior World Championship

2 - 9sept.

Melges 24 European Championship

3 - 4sept.

Kihnu regatt

3 - 4sept.

Tallinna meistrivõistlused lühirajal

3 - 4sept.

Optimist klassi Läänemaa meistrivõistlused

4 - 9sept.

PWA Slalom World Tour Event

5 - 10sept.

Formula Youth, Masters and Womens World Championship

5 - 6sept.

Match Race Summer Cup 8

7sept.

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistluste 3. etapp

9 - 11sept.

Pärnu Sügisregatt

10sept.

Naissaare Raudtee regatt

10sept.

Lühirada, Kuressaare linna meistrivõistlused

10 - 11sept.

Swedish Championship

17sept.

Mohni Retk IX

19 - 25sept.

ISAF Sailing World Cup Qingdao

19 - 20sept.

Match Race Summer Cup 9

24 - 25sept.

Pärnumaa meistrivõistlused lühirajal

24sept.

"Naised roolis" regatt

24 - 25sept.

Sügisregatt

24sept.

Jäätükkidega võidu

24 - 25sept.

Tartu Kalevi Jahtklubi Saadjärve karikavõistluste 3. etapp, hooaja lõpuregatt

30 - 9sept.

PWA Freestyle World Tour Event

1okt.

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistluste 4. etapp

8okt.

Purjelaua kiirussõidu Eesti meistrivõistluste 2. etapp

8 - 9okt.

Match Race lahtised Eesti meistrivõistlused (Estonian Open)

8okt.

Haapsalu Jahtklubi hooaja lõpuvõistlus

15okt.

ESS Kalev Jahtklubi hooaja lõpuvõistlus

15okt.

Katamaraanide hooaja lõpuvõistlus

22okt.

Kasukaregatt

22 - 29okt.

Techno 293 World Championship

25 - 30okt.

PWA Slalom World Tour Event

28 - 4okt.

F18 World Championship

29okt.

Pärnu Jahtklubi hooaja lõpetamine

4nov.

Saaremaa Merispordi Seltsi hooaja lõpetamine

11nov.

Haapsalu Jahtklubi hooaja lõpetamine

11nov.

ESS Kalev Jahtklubi hooaja lõpetamine

12 - 19nov.

Formula Windsurfing World Championship

19 - 26nov.

RS:X Youth World Championship

25nov.

Eesti Jahtklubide Liidu hooaja lõpetamine

26 - 3nov.

Melges 24 World Championship

2dets.

Eesti Purjelaualiidu ja Eesti Lohesurfiliidu hooaja lõpetamine

4 - 11dets.

ISAF Sailing World Cup Final Melbourne

14 - 20dets.

ISAF Youth Sailing World Championship