oktoober, 2017

Sorteeri

7jaan.

Loeng: füüsiline ettevalmistus

10 - 11jaan.

Jääpurjetamise Läänemaa meistrivõistlused

17 - 18jaan.

Jääpurjetamise Pärnumaa meistrivõistlused

21jaan.

Loeng: toitumine

24 - 25jaan.

Jääpurjetamise Saaremaa meistrivõistlused

24 - 31jaan.

ISAF Sailing World Cup Miami

30 - 1jaan.

Jääpurjetamise Eesti meistrivõistlused

31jaan.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste slaalomi etapp

31 - 1jaan.

Võistlusreeglid 1. osa seminar

4veebr.

Loeng: PVR reegel 42 (treeneritele)

7 - 8veebr.

Jääpurjetamise Eesti karikavõistlused

9 - 14veebr.

World Ice & Snow Sailing Championship

11 - 15veebr.

29er Euro Cup #1

14 - 15veebr.

Kohtunike seminar

16 - 21veebr.

DN Junior & Ice-Optimist World Championship

18veebr.

Loeng: Stardistrateegia ja -taktika

21 - 22veebr.

Jääpurjetamise Tallinna meistrivõistlused

21 - 22veebr.

Winter Windsurfing European Championship

23 - 27veebr.

Monotype-XV European Championship

1 - 6märts

DN European Championship

1märts

Talisurfi Eesti meistrivõistluste kursisõidu etapp

4märts

Loeng: eesmärgid ja juhtimine (treeneritele)

7 - 8märts

Võistlusjuhtide seminar

28 - 4märts

Trofeo S.A.R. Princesa Sofia, EUROSAF Champions Sailing Cup

1 - 5apr.

Zoom8 European Championship

3 - 6apr.

29er Euro Cup #2

4 - 5apr.

Võistlussekretäride seminar

7 - 12apr.

Formula Windsurfing World Championship

11apr.

Võistlusreeglid 2. osa seminar

12apr.

Võistlusametniku test

17apr.

Eesti Purjetamise Kongress

18 - 19apr.

Vahekohtunike seminar

20 - 26apr.

ISAF Sailing World Cup Hyeres

20 - 24apr.

Match Race treeninglaager

25 - 26apr.

Match Race Icebreaker Cup (Grade 3)

27 - 2apr.

Formula Windsurfing Youth, Women's & Masters' World Championship

1mai

Avavõistlus

4 - 8mai

EJL/ISAF treenerikoolitus

6 - 10mai

Garda Trentino Olympic Week, EUROSAF Champions Sailing Cup

7 - 9mai

Pärnu Mairegatt

8 - 17mai

Finn European Championship

9 - 10mai

NJK Spring Regatta (Helly Hansen Cup)

9 - 10mai

ORC Measurement Seminar

10mai

Laevastiku võistluse vahekohtunike seminar

12mai

Eesti Jahtklubide Liidu Liidupäev

15 - 17mai

Noblessner Open Cup

15 - 17mai

Pärnu Kevadregatt

16 - 17mai

X-41 klassi Eesti meistrivõistlused

16mai

Heiti Rebase mälestusregatt

18 - 19mai

Match Race Summer Cup 1 (Grade 5)

22 - 24mai

Kuldseekli regatt

22 - 24mai

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistluste 1. etapp

23mai

E4 karikavõistlus

23 - 25mai

RS Feva European Championship

26 - 30mai

Delta Lloyd Regatta, EUROSAF Champions Sailing Cup

29 - 31mai

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

29 - 31mai

Neilpryde Baltic Cup Lithuania

30 - 31mai

Jaan Hermanni regatt, Pärnumaa meistrivõistlused

30 - 31mai

Match Race Tallinn Open (Grade 3)

30mai

Tormilind Cup

5 - 7juun.

Optimist klassi maailmameistrivõistluste ettevalmistuslaager

5 - 7juun.

Suursaari Race

6 - 7juun.

Voosi vorst ehk lühirada Haapsalu moodi

6juun.

Allirahu regatt

6juun.

Aerusurfi Eesti meistrivõistluste 1. etapp

6 - 7juun.

Saadjärve karikavõistluste 1. etapp

6juun.

Terra Feminarum

6 - 7juun.

Melges 24 Finnish-Estonian Ranking 2

8 - 14juun.

ISAF Sailing World Cup Weymouth & Portland

12 - 14juun.

Melges 24 klassi Eesti meistrivõistlused

12 - 14juun.

Neilpryde Baltic Cup Estonia

12 - 14juun.

RS Feva ja 29er klasside treeninglaager

13juun.

Sorgu regatt

15 - 16juun.

Optimist LHV karikavõistluste 1. etapp

15 - 16juun.

Match Race Summer Cup 2 (Grade 5)

17 - 18juun.

Optimist klassi meeskonnavõistluse Eesti meistrivõistlused

19 - 21juun.

Pärnu Purjetamisnädal

20juun.

Abruka regatt

20 - 24juun.

Kieler Woche, EUROSAF Champions Sailing Cup

24 - 28juun.

Formula Kite European Championship

26 - 28juun.

Jaaniöö merematk

26 - 2juun.

AF Offshore Race (Gotland Runt)

27 - 4juun.

ORC World Championship

27 - 28juun.

Pärnu ja Pärnumaa meistrivõistlused svertpaatidele

27 - 4juun.

470 European Championship

27juun.

Prangli puupaatide regatt

28 - 5juun.

Finn Junior World Championship

29 - 8juun.

Laser Standard World Championship

29 - 2juun.

Laser Radial klassi treeninglaager

30 - 5juun.

Melges 24 World Championship

2 - 5juul.

Roja regatt

3 - 5juul.

Aloha Kite Challenge

3 - 4juul.

34. Kessu regatt

3 - 5juul.

39. Spinnakeri regatt

4juul.

Greta regatt

6 - 7juul.

Match Race Summer Cup 3 (Grade 5)

6 - 11juul.

49erFX European Championship

6 - 11juul.

Võrtsjärve Nädala regatt

10 - 12juul.

Saaremaa karikavõistlused

10 - 12juul.

18. Watergate regatt

11juul.

Tondisaare maraton

11 - 18juul.

Formula 18 World Championship

11 - 12juul.

Match Race Tallinn Cup (Grade 3)

11 - 12juul.

Tilgu regatt

11 - 18juul.

RS:X Youth World Championship

14 - 16juul.

RS Feva ja 29er klasside treeninglaager

14 - 19juul.

Formula Kite World Championship

16 - 24juul.

Laser Radial Women's & Laser Standard European Championship, Laser Radial Men's World & European Championship

17 - 19juul.

Tallinn Race

17 - 24juul.

Optimist European Championship

17 - 18juul.

Aerusurfi Eesti meistrivõistluste 2. etapp

17 - 19juul.

Optimist LHV karikavõistluste 2. etapp

17 - 24juul.

Laser 4.7 European Championship

18 - 24juul.

RS Feva World Championship

18 - 21juul.

29er European Championship

18 - 25juul.

Laser Radial Junior European Championship

18 - 25juul.

A. le Coq 58. Muhu Väina regatt

20 - 26juul.

Nordic Youth Championships

20 - 23juul.

Zoom8 ja Laser 4.7 klasside treeninglaager

24 - 26juul.

Neilpryde Baltic Cup Latvia

24 - 31juul.

470 Junior World Championship

26 - 28juul.

Pärnust Tallinnani regatt

26 - 2juul.

EUROSAF Youth Sailing European Championship

26 - 1juul.

Techno 293 European Championship

27 - 31juul.

EJL/ISAF treenerikoolitus

29 - 2juul.

Baltic Offshore Week, ORC Finnish Championship

31 - 2juul.

Kalev Jahtklubi meistrivõistlused

1 - 8aug.

Zoom8 World Championship

2aug.

Tabivere regatt

3 - 6aug.

RS:X klassi treeninglaager

4 - 7aug.

Laser Radial ja Laser Standard klasside treeninglaager

4 - 5aug.

Optimist klassi maailmameistrivõistluste ettevalmistuslaager

5 - 8aug.

Danske Bank ORC avatud Eesti meistrivõistlused avamerepurjetamises

6 - 14aug.

Laser 4.7 World Championship

7 - 14aug.

29er World Championship

7aug.

Kuressaare Merepäevade eskaadrisõit

8 - 9aug.

Saadjärve karikavõistluste 2. etapp

8 - 16aug.

470 Junior European Championship

10 - 16aug.

Volvo Estonia ORC European Championship

11 - 12aug.

Optimist klassi maailmameistrivõistluste ettevalmistuslaager

12 - 22aug.

Aquece Rio International Sailing Regatta (Rio 2016 Test Event)

13 - 15aug.

RS Feva klassi treeninglaager

14 - 19aug.

Laser Radial Junior World Championship

14 - 15aug.

Helsingi-Tallinn regatt

14 - 16aug.

TwinTip Race Eesti meistrivõistlused

14 - 16aug.

Formula 18 Nordic Championships

15 - 22aug.

Laser Radial Women's U21 & Laser Standard Junior World Championship

15 - 16aug.

Nõuni regatt

20 - 23aug.

Lohesurfi vabastiili Eesti meistrivõistlused

20 - 22aug.

Ruhnu regatt

20 - 23aug.

Ruhnu regatt

20 - 21aug.

Tallinna meistrivõistlused svertpaatidele

23 - 26aug.

49erFX & 49er Junior World Championship

24 - 25aug.

Match Race Summer Cup 4 (Grade 5)

25 - 5aug.

Optimist World Championship

28 - 5aug.

Laser Radial Women's U21 & Laser Standard Junior European Championship

28 - 30aug.

Tallinna Jahtklubi karikavõistlused

29aug.

26. Valge Daami regatt

30aug.

3. Kübarrahu maraton

1sept.

Lohesurfi lainesõidu Eesti meistrivõistlused

4 - 6sept.

Baltic Match Race (Grade 2)

5 - 6sept.

Tallinna meistrivõistlused avamerepurjetamises lühirajal

5 - 6sept.

Optimist klassi Läänemaa meistrivõistlused

5sept.

Kihnu regatt

8 - 13sept.

Formula Windsurfing Youth, Women’s & Masters’ European Championship

11 - 13sept.

Pärnu Sügisregatt

12sept.

Naissaare raudteeregatt

12sept.

Lühirada

14 - 20sept.

ISAF Sailing World Cup Qingdao

18 - 20sept.

Melges 24 Nordic & Finnish Championship

19 - 20sept.

Sügisregatt

19 - 20sept.

Saadjärve karikavõistluste 3. etapp

21 - 22sept.

Match Race Summer Cup 5 (Grade 5)

26sept.

"Naised roolis" regatt

26 - 27sept.

Tartu Kalevi Jahtklubi hooaja lõpuregatt

26sept.

Jäätükkidega võidu

28sept.

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistluste 2. etapp

2okt.

Kiirussõidu Eesti meistrivõistluste 2. etapp

3 - 4okt.

Match Race lahtised Eesti meistrivõistlused (Grade 3)

4okt.

Lõpuvõistlus

5 - 10okt.

Semaine Olympique Francaise, EUROSAF Champions Sailing Cup

10 - 17okt.

470 World Championship

16 - 18okt.

49erFX & 49er klasside treeninglaager algajatele

17okt.

Hooaja lõpuvõistlus

17 - 24okt.

RS:X World Championship

24 - 31okt.

Techno 293 World Championship

29 - 1okt.

ISAF Sailing World Cup Abu Dhabi

31okt.

Pärnu Jahtklubi hooaja lõpetamine

6nov.

Saaremaa Merispordi Seltsi hooaja lõpetamine

7nov.

Haapsalu Jahtklubi hooaja lõpetamine

13nov.

ESS Kalev Jahtklubi hooaja lõpetamine

17 - 22nov.

49erFX & 49er World Championship

18 - 26nov.

Laser Radial Women's World Championship

20 - 30nov.

Finn World Championship

24 - 3nov.

Para World Sailing Championships

27nov.

Tallinna Jahtklubi hooaja lõpetamine

28nov.

Lainesõidu Eesti meistrivõistlused

7 - 13dets.

ISAF Sailing World Cup Melbourne

11dets.

Eesti Jahtklubide Liidu hooaja lõpetamine

15 - 20dets.

Copa Brasil de Vela

26 - 27dets.

Jõuluregatt

27 - 3dets.

ISAF Youth Sailing World Championship