juuni, 2017

Sorteeri

4jaan.

Jääpurjetamise seminar

18 - 19jaan.

Eesti Jääpurjetamise Liidu hooaja avavõistlused

25 - 26jaan.

Võistlusreeglid 1 seminar

25 - 26jaan.

Pärnumaa meistrivõistlused

25 - 1jaan.

ISAF Sailing World Cup Miami

27 - 2jaan.

Melges 24 World Championship

31 - 2jaan.

Ice-Optimist, DN ja Monotüüp-XV klasside Eesti meistrivõistlused

1veebr.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste slaalomi etapp

1 - 2veebr.

Võistlusametnike koolitus

8 - 9veebr.

Kohtunike seminar

14 - 16veebr.

29er EuroCup #1

15 - 16veebr.

Ice-Optimist ja DN klasside Eesti karikavõistlused

17 - 22veebr.

Ice-Optimist & DN Junior World Championship, European Championship, European Cup

18 - 23veebr.

Kiteboard Freestyle World Championship 1st Event

22 - 23veebr.

Läänemaa meistrivõistlused

22veebr.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste kursisõidu etapp

27 - 2veebr.

Andalusian Olympic Sailing Week

1 - 2märts

Võistlussekretäride seminar

1 - 8märts

DN World & European Championship

3 - 9märts

Winter Surfing World Championship

10 - 12märts

Monotype-XV World Championship

10märts

Monotype-XV Baltic Cup

13 - 14märts

Monotype-XV European Championship

18 - 23märts

Kiteboard Freestyle World Championship 2nd Event

22 - 23märts

Saaremaa meistrivõistlused

22 - 23märts

Erik von Holst Cup, Saaremaa meistrivõistlused

22 - 23märts

Tartu meistrivõistlused, Saadjärve Grand Prix

25 - 29märts

Dragon European Championship

27 - 30märts

Melges 24 Open Slovenian Championship, Melges 24 European Cup 1st Event

29 - 5märts

ISAF Sailing World Cup Mallorca

5 - 6apr.

Võistlusjuhtide seminar

5apr.

Koolitus: starditaktika ja -strateegia

12apr.

Võistlusreeglid 2 seminar

13apr.

Match Race ja Team Race seminar

13apr.

Võistlusametnike test

15 - 20apr.

Zoom8 European Championship

18 - 21apr.

29er Euro Cup # 2

18 - 21apr.

Magic Marine Easter Regatta

19 - 26apr.

ISAF Sailing World Cup Hyeres

19apr.

Koolitus: suhtlemine meeskonnas, treeneri ja kohtunikega

20 - 27apr.

Techno 293 European Championship

22 - 27apr.

Byte CII World Championship

26 - 27apr.

Icebreaker Cup

26 - 27apr.

Sessan Cup

28 - 4apr.

Formula Windsurfing World Championship

1mai

ESS Kalev Jahtklubi hooaja avamine

1mai

ESS Kalev Jahtklubi hooaja avavõistlus

2 - 9mai

Melges 24 European Championship

2 - 10mai

Finn European Championship

3mai

Pärnu Jahtklubi hooaja avamine

3 - 4mai

X-41 klassi Eesti meistrivõistlused

3 - 4mai

Mairegatt

7 - 11mai

Garda Trentino Olympic Week

10 - 11mai

Helly Hansen Cup

10 - 11mai

Purjelaua slaalomi Eesti meistrivõistlused 1. etapp, lohesurfi slaalomi Eesti karikavõistlused 1. etapp

10 - 11mai

Tallinn Open Regatta (Grade 3)

10mai

Saaremaa Merispordi Seltsi hooaja avamine

10 - 11mai

EJL noorte ühepaatide treeninglaager

10mai

Heiti Rebase mälestusregatt

12 - 18mai

Formula Kite Youth & Masters' World Championship

16 - 18mai

Kevadregatt

16 - 18mai

Noblessner Open Cup - Kalamaja päevad

20 - 24mai

Delta Lloyd Regatta

23 - 25mai

Lithuanian Baltic Cup, Formula Windsurfing European Cup

23 - 25mai

Kuldseekli regatt

24mai

E-4 karikavõistlus

24 - 25mai

Jaan Hermanni mälestusvõistlus

24mai

Allirahu regatt

24 - 25mai

EJL Laser klasside noorte treeninglaager

29 - 31mai

RS Feva European Championship

30 - 1mai

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

31mai

Aerulaua Eesti meistrivõistluste 1. etapp

31mai

Tormilind Cup

6juun.

F-Secure regatt

6 - 8juun.

Espoo-Suursaari Race

6 - 10juun.

EJL kahepaatide treeninglaager

7juun.

Peeter Sõbra mälestusvõistlus - Sorgu regatt

7 - 8juun.

Saadjärve karikavõistlused 1. etapp

7juun.

Terra Feminarum

7 - 14juun.

Laser Radial Women's, Laser Standard & Laser Radial Men's European Championship

7 - 8juun.

Voosi Vorst ehk lühirada Haapsalu moodi

9 - 13juun.

Sail for Gold Regatta

13 - 15juun.

Melges 24 Finnish Championship

13 - 15juun.

Estonian Baltic Cup & Formula Windsurfing European Cup

13 - 15juun.

Pärnu Purjetamisnädal

14juun.

Abruka regatt

14juun.

Merikotka regatt

16 - 19juun.

EJL ühepaatide treeninglaager noortele

16 - 17juun.

Optimist LHV karikavõistlused 1. etapp

20 - 21juun.

Optimist klassi meeskondlikud Eesti meistrivõistlused

20 - 21juun.

Jaaniöö regatt

21 - 22juun.

Suveöö Rahvaregatt

21juun.

Pärnumaa meistrivõistlused lühirajal

21 - 25juun.

Kieler Woche

25 - 29juun.

X-41 World Championship

25 - 29juun.

29er European Championship

26 - 3juun.

Laser Radial Junior European Championship

26 - 3juun.

470 Junior World Championship

27 - 29juun.

Spinnakeri regatt

28 - 1juun.

49er & 49erFX Junior World Championship

28 - 3juun.

AF Offshore Race

30 - 5juun.

RS:X European Championship & Youth European Championship

30 - 5juun.

Formula Windsurfing Youth & Masters' World Championship

30 - 6juun.

ORCi European Championship

30 - 5juun.

Võrtsjärve Nädala regatt

3 - 6juul.

Aloha Kite Challenge

4 - 11juul.

Finn Junior World Championship (Silver Cup)

4 - 6juul.

Watergate regatt

4 - 5juul.

Rannarootsi regatt

5juul.

Tondisaare maraton

5 - 6juul.

Pärnu ja Pärnumaa meistrivõistlused svertpaatidele

5 - 12juul.

Nacra 17 European Championship

5 - 6juul.

Kessu regatt

6 - 9juul.

EJL ühepaatide treeninglaager noortele

8 - 15juul.

470 European Championship

8 - 13juul.

49er & 49erFX European Championship

10 - 13juul.

Surfilaager

11 - 15juul.

EJL kahepaatide treeninglaager

11 - 12juul.

Aerulaua Eesti meistrivõistluste 2. etapp

12 - 19juul.

Laser Standard Junior European Championship

12 - 13juul.

Tilgu regatt

12 - 20juul.

Optimist European Championship

12 - 19juul.

Laser Radial Women's U21 European Championship

12 - 19juul.

A. Le Coq 57. Muhu Väina regatt

12 - 19juul.

ISAF Youth Sailing World Championship

13 - 16juul.

ORC Lithuanian Championship

18 - 20juul.

Tallinn Race

19 - 26juul.

Techno 293 World Championship

19 - 25juul.

Laser Radial Men's World Championship

25 - 1juul.

Laser 4.7 European Championship

25 - 27juul.

Optimist LHV karikavõistlused 2. etapp

26 - 2juul.

Zoom8 World Championship

26 - 3juul.

Laser Radial Junior World Championship

26 - 1juul.

RS Feva World Championship

26 - 27juul.

Tallinn Open Cup (Grade 3)

26 - 27juul.

Saadjärve karikavõistlused 2. etapp

26 - 2juul.

29er World Championship

31juul.

John Janssoni regatt

31 - 3juul.

Ruhnu regatt

1 - 3aug.

Ruhnu regatt

1 - 31aug.

Folkboat Finnish Championship

2 - 9aug.

Piirist Piirini regatt

2aug.

Greta Cup

2 - 9aug.

ORCi World Championship

2 - 3aug.

Nõuni regatt

2aug.

Aegna maraton

8 - 15aug.

Laser 4.7 World Championship

8 - 10aug.

Latvian Baltic Cup, Formula Windsurfing European Cup

8 - 10aug.

Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused

9aug.

Viaporin Tuoppi

9aug.

Valge Daami regatt

10 - 17aug.

470 Junior European Championship

15 - 16aug.

Helsinki-Tallinn regatt

15 - 17aug.

Saaremaa karikavõistlused

15 - 17aug.

Roja regatt

16 - 23aug.

Laser Radial Women's U21 World Championship

16 - 23aug.

Laser Standard Junior World Championship

16 - 28aug.

Youth Olympic Games

18 - 23aug.

EUROSAF Youth European Championship

20 - 21aug.

ESS Kalev Jahtklubi ja Tallinna meistrivõistlused

22 - 24aug.

Baltic Offshore Week

23 - 24aug.

Merematk

28 - 31aug.

ORC Latvian Championship

28 - 31aug.

Baltic Match Race (Grade 2)

29 - 31aug.

Tallinna Jahtklubi karikavõistlused

2 - 7sept.

Formula Kite European Championship

2 - 7sept.

Formula Windsurfing European Championship

6 - 7sept.

Optimist LHV karikavõistlused 3. etapp

6 - 7sept.

Tallinna meistrivõistlused lühirajal

6sept.

Kihnu regatt

8 - 21sept.

ISAF Sailing World Championship

12 - 14sept.

Melges 24 klassi Eesti meistrivõistlused

12 - 14sept.

Pärnu Sügisregatt

13 - 14sept.

Match Race Eesti meistrivõistlused (Grade 3)

13sept.

Naissaare Raudteeregatt

13sept.

Lühirada

20sept.

Langevate Lehtede regatt

20sept.

Naised Roolis

20 - 21sept.

Sügisregatt

20 - 21sept.

Saadjärve karikavõistlused 3. etapp

26 - 28sept.

Tallinna Nädala regatt

27sept.

Jäätükkidega võidu

27 - 28sept.

X-41 klassi Tallinna meistrivõistlused

2 - 5okt.

Match Race Nordic Championship (Grade 2)

4okt.

Haapsalu Jahtklubi hooaja lõpuvõistlus

11okt.

ESS Kalev Jahtklubi hooaja lõpuvõistlus

12 - 18okt.

ISAF Sailing World Cup Qingdao

18okt.

Kasukaregatt

18 - 25okt.

RS:X Youth World Championship

22 - 2okt.

Optimist World Championship

25 - 26okt.

Lainesõidu Eesti meistrivõistlused

27okt.

Kiirussõidu Eesti meistrivõistluste 2. etapp

1nov.

Pärnu Jahtklubi hooaja lõpetamine

7nov.

Haapsalu Jahtklubi hooaja lõpetamine

7nov.

Saaremaa Merispordi Seltsi hooaja lõpetamine

14nov.

ESS Kalev Jahtklubi hooaja lõpetamine

26 - 30nov.

ISAF Sailing World Cup Abu Dhabi

28nov.

Eesti Jahtklubide Liidu hooaja lõpetamine

5dets.

Eesti Purjelaualiidu hooaja lõpetamine

7 - 14dets.

ISAF Sailing World Cup Melbourne

27 - 28dets.

Aastavahetuse võistlus