veebruar, 2023

Sorteeri

7 - 8jaan.

Jääpurjetamise Eesti Karikas 2023 1. etapp

21 - 22jaan.

Purjetamise võistlusreeglid 1.

21 - 28jaan.

DN World Championship 2023 & DN North American Championship 2023

21 - 22jaan.

Jääpurjetamise Eesti Karikas 2023 2. etapp

26 - 29jaan.

XV TROFEO EUROMARINA OPTIMIST TORREVIEJA

27 - 29jaan.

Jääpurjetamise Eesti Meistrivõistlused 2023

28 - 29jaan.

Purjetamise võistlusreeglid 2.

5 - 10veebr.

Monotype-XV EC 2023

11 - 12veebr.

Jääpurjetamise Eesti Karikas 2023 3. etapp DN ja Ice-Optimist

12 - 16veebr.

5th Portugal Grand Prix r2

15 - 19veebr.

2023 Trofeo Vila de Palamós

18 - 19veebr.

Purjetamise abitreeneri EKR3 erialakoolitus 1. osa

18 - 25veebr.

DN European Championships 2023

25 - 26veebr.

Jääpurjetamise Eesti Karikas 2023 3. etapp Monotüüp-XV

2 - 5märts

OptiOrange - Real Club Náutico Valencia

4 - 10märts

DN Junior World & European Championships 2023

10 - 17märts

EurILCA Senior European Championships & Open European Trophy

11 - 12märts

Purjetamise abitreeneri EKR3 erialakoolitus 2. osa

18 - 19märts

Kohtunike koolitus

18 - 19märts

Purjetamise noormtreeneri EKR 4 erialakoolits 1. osa

25 - 26märts

Purjetamise nooremtreeneri EKR 4 erialakoolitus 2. osa

31 - 8märts

2023 Princesa Sofia Regatta

4 - 9apr.

Zoom8 European Championships 2023

8 - 9apr.

Võistlusjuhtide koolitus

14 - 16apr.

Eesti Purjetamise Liiga 1. regatt

14 - 16apr.

Purjetamise treeneri EKR 5 erialakoolitus 1. osa

15 - 21apr.

EurILCA 4 Youth European Championships & Open European Trophy

15 - 16apr.

Võistlussekretäride koolitus

22 - 29apr.

2023 Hyeres Regatta

22 - 23apr.

Purjetamise treeneri EKR 5 erialakoolitus 2. osa

13 - 14mai

E4 Karikavõistlus, Avamerepurjetamise EKV 1.

19 - 21mai

Eesti Purjetamise Liiga 2. regatt

26 - 28mai

EKV 1. Saaremaa Merispordi Seltsi Regatt 2023

27 - 28mai

Draakon klassi karikasari – I etapp

29 - 3mai

Dragon World Championship

31 - 4mai

2023 Medemblik Regatta

9 - 11juun.

EKV 2. Tallinna Jahtklubi Meistrivõistlused 2023

15 - 25juun.

2023 Optimist World Championship

15 - 18juun.

Baltic Offshore Week 2023, Eesti & Soome MV, Avamerepurjetamise EKV 2.

17 - 18juun.

Draakon klassi karikasari – II etapp

21 - 25juun.

2023 Kieler Woche

29 - 2juun.

Down Town Regatta

30 - 2juun.

Eesti Purjetamise Liiga 3. regatt

1 - 2juul.

Kessu Regatt, Avamerepurjetamise EKV 3.

1 - 9juul.

2023 ILCA 6 Youth & Men World Championships

6 - 9juul.

47. Spinnakeri Regatt

7 - 14juul.

Olympic Test Event 2023

8juul.

Draakon Klassi Ladies First Regatt

8 - 15juul.

66. Muhu Väina Regatt, Avamerepurjetamise EKV 4.

9 - 13juul.

RS Feva European Championships 2023

12 - 19juul.

EurILCA 6 Youth European Championships & Open European Trophy

13 - 16juul.

EKV 3. Tallinn Race 2023, RS Feva, 29er, 49er ja 49erFX Eesti Meistrivõistlused

15 - 22juul.

2023 Optimist European Championship

21 - 23juul.

Dago Regatt, ORC III & IV EMV, Avamerepurjetamise EKV 5.

22 - 30juul.

2023 ILCA 4 Youth World Championships

24 - 28juul.

RS Feva World Championships 2023

26 - 30juul.

RS Aero World Championships 2023

27 - 4juul.

29er World Championships 2023

28 - 30juul.

EKV 4. Hara Regatt 2023

29 - 30juul.

Saaremaa MV, Avamerepurjetamise EKV 6.

6 - 13aug.

EurILCA U21 Europeans & Open European Trophy

10 - 20aug.

2023 World Sailing Championship

12 - 19aug.

29er European Championships 2023

17 - 20aug.

Pärnu Jahtklubi Ruhnu Regatt, Avamerepurjetamise EKV 7.

17 - 20aug.

EKV 5. Kärdla Race 2023, Optimist, ILCA 4 ja Zoom8 Eesti Meistrivõistlused

18 - 20aug.

Draakon Klassi Eesti Meistrivõistlused

18 - 20aug.

Saaremaa Merispordi Seltsi Ruhnu Regatt, Avamerepurjetamise EKV 8.

18 - 20aug.

Eesti Purjetamise Liiga 4. regatt

24 - 27aug.

EKV 6. Pärnu Purjetamisnädala Regatt 2023, ILCA 6, ILCA 7 ja RS Aero Eesti Meistrivõistlused

26aug.

Valge Daami Regatt, Avamerepurjetamise EKV 9.

2 - 3sept.

Kihnu Regatt, Avamerepurjetamise EKV 10.

2 - 3sept.

Tallinna Meistrivõistlused, Avamerepurjetamise EKV 11.

7 - 15sept.

Dragon Gold Cup

8 - 10sept.

EKV 7. Pärnu Sügisregatt 2023

9 - 10sept.

Draakon klassi karikasari – III etapp

15 - 17sept.

EKV 8. Tallinna Nädala Regatt 2023

29 - 1sept.

Eesti Purjetamise Liiga 5. regatt

15 - 22okt.

2023 ILCA U21 World Championships