märts, 2021

Sorteeri

16 - 17jaan.

Jääpurjetamise Eesti karikavõistluste 1. etapp

23jaan.

Talisurfi Eesti meistrivõistluste 1. etapp

30 - 31jaan.

Jääpurjetamise Eesti karikavõistluste 2. etapp

30 - 31jaan.

Purjetamise võistlusreeglid I koolitus 2021

4 - 7veebr.

Abitreeneri tasemekoolitus EKR 3 teooria 2021

6 - 7veebr.

Purjetamise võistlusreeglid II ja reegel 42 koolitus 2021

13 - 14veebr.

Kohtunike koolitus 2021

13 - 14veebr.

Jääpurjetamise Eesti karikavõistluste 3. etapp

5 - 7märts

Jääpurjetamise Eesti meistrivõistlused

5 - 13märts

470 World Championship

7 - 13märts

RS:X European Championship, Youth World Championship & Youth European Championship

13 - 14märts

Võistlusjuhtide koolitus 2021

18 - 21märts

Nooremtreeneri tasemekoolitus EKR 4 teooria 2021

19 - 26märts

Lanzarote International Regatta, 49erFX, 49er & Nacra 17 European Olympic Qualifier

20 - 21märts

Võistlussekretäride koolitus 2021

3 - 30apr.

Semaine Olympique Francaise, RS:X World Championship, Finn European Championship

8 - 11apr.

Treeneri tasemekoolitus EKR 5 teooria 2021

10 - 17apr.

Melges 24 World Championship

30 - 8apr.

470 European Championship

1mai

Hooaja avavõistlus

4 - 9mai

49erFX, 49er & Nacra 17 European Championship

4 - 12mai

Finn World Championship (Gold Cup)

8 - 9mai

Eesti Purjetamisliiga 1. etapp

8mai

Heiti Rebase regatt

8 - 9mai

Mairegatt

10mai

Eesti Jahtklubide Liidu Liidupäev

14 - 16mai

Kevadregatt

15 - 16mai

Draakon klassi Eesti karikasarja 1. etapp

15 - 22mai

Laser Radial & Laser Standard European Championship

15 - 16mai

Noblessner Open Cup 1. etapp

15 - 23mai

ORC European Championship

22 - 23mai

Jaan Hermanni regatt

22mai

Allirahu regatt

22 - 23mai

E4 karikavõistlus

27mai

Baltic Sea Solo Race 1. etapp

28 - 30mai

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

2 - 6juun.

Medemblik Regatta

5 - 6juun.

RS Quest karikasarja 1. etapp

5juun.

Terra Feminarum

5juun.

Sorgu regatt

5 - 6juun.

Voosi vorst ehk lühirada Haapsalu moodi

5juun.

Lühirada

10juun.

Baltic Sea Solo Race 2. etapp

11 - 13juun.

Pärnu Purjetamisnädal

11juun.

Hanko regatt

14 - 16juun.

LHV karikasarja 1. etapp

18 - 20juun.

Draakon klassi Eesti meistrivõistlused

18 - 20juun.

Kärdla Race

18 - 20juun.

Baltic Offshore Week, ORC I & II Eesti & Soome meistrivõistlused

18juun.

Jaaniöö regatt

19 - 27juun.

Kieler Woche

19juun.

Abruka regatt

20 - 27juun.

Optimist European Championship

24 - 27juun.

EUROSAF Match Racing Youth Open European Championship

25 - 30juun.

Formula Youth & Masters World Championship

26 - 27juun.

Hara regatt, LHV karikasarja 2. etapp

26 - 27juun.

Baltic Sea Solo Race 3. etapp

26 - 3juun.

Laser Radial Youth European Championship

26 - 4juun.

Nacra 15 European Championship

26 - 27juun.

Pirita Surf

27 - 2juun.

Gulf of Riga Regatta

1 - 11juul.

Optimist World Championship

2 - 9juul.

F18 World Championship

2 - 5juul.

45. Spinnakeri regatt

2juul.

Tallinn-Haapsalu regatt

3 - 4juul.

Draakon klassi Eesti karikasarja 2. etapp

4juul.

40. Kessu regatt

5 - 11juul.

49erFX, 49er & Nacra 17 Junior World Championship

9 - 11juul.

4. Hungerburg regatt

10 - 11juul.

Noblessner Open Cup 2. etapp

10 - 17juul.

A. le Coq 64. Muhu Väina regatt

10 - 18juul.

Zoom8 World Championship

11 - 15juul.

Finn Junior World Championship (Silver Cup)

11 - 18juul.

470 Junior World Championship

15 - 17juul.

Tallinn Race

16 - 18juul.

Baltic Cup Estonia

17 - 18juul.

Tilgu regatt

17 - 18juul.

RS Quest karikasarja 2. etapp

23 - 31juul.

Laser Radial Youth World Championship

23 - 8juul.

Tokyo Olympic Sailing Competition

23 - 31juul.

Laser 4.7 European Championship

23 - 29juul.

RS Feva World Championship

24 - 29juul.

RS Aero Youth World Championship

24 - 29juul.

Folkboat Gold Cup

24 - 31juul.

470 Junior European Championship

26 - 31juul.

Junior Nordic Championships

30 - 7juul.

29er World Championship

30 - 1juul.

Saare maakonna meistrivõistlused

31 - 6juul.

RS Aero World Championship

31 - 1juul.

Eesti Purjetamisliiga 2. etapp

4 - 5aug.

ORC maailmameistrivõistluste eelregatt

6 - 14aug.

ORC World Championship

7 - 14aug.

Laser 4.7 World Championship

7 - 14aug.

2.4mR World Championship

13 - 14aug.

Oti regatt

14 - 15aug.

RS Quest karikasarja 3. etapp

17 - 21aug.

EUROSAF Match Racing Open European Championship

18aug.

Pärnu ja Pärnumaa meistrivõistlused

19 - 22aug.

Optimist, Zoom8 & Laser 4.7 klasside Eesti meistrivõistlused

19 - 27aug.

Laser Radial & Laser Standard U21 World Championship

19 - 22aug.

Ruhnu regatt

20 - 22aug.

Dago regatt

20 - 22aug.

Ruhnu regatt

21 - 28aug.

Techno 293 European Championship

21aug.

Baltic Sea Solo Race 4. etapp

23 - 31aug.

29er European Championship

26 - 29aug.

EUROSAF Club Sailing Championship

27 - 29aug.

Tallinna Jahtklubi karikavõistlused

28aug.

32. Valge Daami regatt

28 - 29aug.

Kihnu regatt

4 - 5sept.

Noblessner Open Cup 3. etapp

4 - 8sept.

49erFX, 49er & Nacra 17 Junior European Championship

4 - 11sept.

Melges 24 European Championship

4 - 5sept.

Tallinna meistrivõistlused lühirajal

9 - 16sept.

Laser Standard World Championship

10 - 11sept.

24 tunni regatt

10 - 12sept.

Sügisregatt

10 - 12sept.

Pärnu Sügisregatt

11 - 12sept.

Draakon klassi Eesti karikasarja 3. etapp

11 - 12sept.

RS Quest karikasarja 4. etapp

17 - 19sept.

Eesti Purjetamisliiga 3. etapp

18 - 19sept.

Lühirada

23 - 26sept.

Laser Radial, Laser Standard, 470, RS Feva, 29er, 49er, F18, Techno 293, RS:X, Formula & Windsurf Foil klasside Eesti meistrivõistlused

25 - 26sept.

Optimist klassi meeskonnavõistluse Eesti meistrivõistlused

2okt.

Hooaja lõpuvõistlus

2 - 9okt.

Trofeo S.A.R. Princesa Sofia

2 - 9okt.

Hansa World Championship

9 - 16okt.

Laser Radial & Laser Standard U21 European Championship

9okt.

Hooaja lõpuregatt

10 - 17okt.

Laser Radial Women's and Men's World Championship

23 - 30okt.

Techno 293 World Championship

29 - 5okt.

Nacra 15 World Championship

16 - 21nov.

49erFX, 49er & Nacra 17 World Championship

26nov.

Eesti Jahtklubide Liidu hooaja lõpetamine