Vaino ja Tiidemann said RS Feva EM-il 4. koha


Hugo Rasmus Vaino ja Uko Rasmus Tiidemann. Foto autor: Riina Ramst

Tšehhis Lipno järvel peetud noorte kahepaadiklassi RS Feva Euroopa meistrivõistlustel saavutasid Eesti paatkondadest parima tulemuse neljandaks tulnud Hugo Rasmus Vaino ja Uko Rasmus Tiidemann.

Võistluse kestel peeti kokku kaheksa võistlussõitu ning meie noortest olid neis kokkuvõttes kõige tublimad 4. koha välja teeninud Hugo Rasmus Vaino ja Uko Rasmus Tiidemann (ROPK).

Helen Pais ja Helen Ausman (KJK) said üldarvestuses 13. ning tüdrukute tiimide hulgas 4. koha. Kaarel ja Mihkel Paal (KJK) lõpetasid EM-i 17., Markus Kostabi ja Rauno Vainikk (PJK) 22., Jasper Rufus Rytövaara ja Tobias Reiter (TJK) 26., Veronika Kuvatova ja Hannah Tuulas (NYCS/KJK) üldarvestuses 34. ning tüdrukute seas 11., Anvar Sepp ja Karla Luhar (PJK) 45. ning Erik Jõevere ja Hendry Ollin (TJK) 48. tulemusega.

Euroopa meistriteks tulid britid Jack Lewis ja Lucas Marshall tšehhide Jakub Dobry ja Tereza Dobra ees. Kolmanda koha saavutasid viimaste kaasmaalased Jaroslav Cermak ja Petr Kostal.

EM-i kodulehekülg ja tulemused: http://www.rsfeva.org/championships/cindex.asp?eid=24

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Tallinna Sadam, Marinepool, NG Investeeringud, LTT, Matek, Eesti Loots ja Planestar.

Avaldatud: 17.mai kell 09:26