TT:R klassi Eesti meistriks tulid Martti Ainola ja Kristi Pähklimägi


Foto: Eesti Lohesurfiliit
Eelmisel nädalavahetusel Pärnus Maxwave Surfikeskuses lõppenud lohelaua TT:R klassi Eesti meistrivõsitlustel osales lohelaudureid üle Eesti. Pärnus võttis surfareid vastu suurepärane ilm. Läänetuul puhus ühtlaselt 7-10 m/s ja vihma tuli vaid hooti tibutades. TT:R võistlusklassi meeste arvestuse tuli Eesti meistriks Martti Ainola (Laulasmaa Surfiklubi), teiseks Kaur Filippov (Miniloots) ja kolmandaks Madis Kallas (Kite Team Estonia).

“Hooaeg on õnneks olnud tuuline, kuid kahjuks on see minul möödunud rohkem koolitusi tehes. Võistlusteks valmistusin eelkõige otsides õiget varustust, vastavalt tuuleoludele. Konkurendid olid tugevad ja kerge see võistlus polnud. Poodjumile astuda on alati hea meel!” kommenteeris Martti Ainola.

Naiste arvestuses võitis meistritiitli Kristi Pähklimägi (Starkite), teiseks tuli Kerli Otti (Kite Team Estonia) ja kolmandaks Jane Aluve (Liquid Force Eesti).

Foto: Eesti Lohesurfiliit
Foto: Eesti Lohesurfiliit


“Lohesurfaritele on olnud suurepärane hooaeg. Vette sain juba aprilli alguses ja tuult on olnud suurema osa suvest. Eesti meistrivõistlused olid ka perfektselt ajastatud, mõnus ühtlane tuul lasi järjest teha kolm sõitu. Neljanda sõidu ajal hakkas küll tuul vaibuma, aga lasi kõigil siiski finišisse jõuda. Tasavägises võitluses Kerliga, võitsin kokkuvõttes aga kõik neli sõitu ja olen oma tulemuse üle väga õnnelik,” kommenteeris värske Eesti meister Kristi Pähklimägi.
Video võistlustest: https://vimeo.com/138535755
Avaldatud: 08.september kell 02:14