Triina Trei saavutas lohelauasõidu MM-etapil kuuenda koha


Eelmisel nädalavahetusel lõppes hooaja esimene lohelauasõidu vabastiili maailmameistrivõistluste etapp (PKRA Tour) Panamal, kus eestlanna Triina Trei (Surfhouse, Romp), tuli 6. kohale.

Trei, kes on kahekordne Eesti meister, osales esmakordselt rahvusvahelistel tiitlivõistlustel. “Tingimused oli minu viimase kahe sõidu ajal superhead. Suht sile vesi ja hea tuul. Olen nii õnnelik, et osa võtsin. Poleks iial arvanud, et nii kõrge tasemega võistlusel nii kaugele jõuan,” kommenteeris Trei.

Teise võistlejana oli eestlastest võistlustules Kristiin Oja (North, Aloha, KSA, Lip), kes eelmisel hooajal võitis Aasia meistrivõistluste (KTA) tuuri. Panamal tuli Oja 9. kohale.

Maailmameistrivõistluste esimesel etapil osales üle 40 osavõtja. Meeste arvestuses tõusis esikohale Christoph Track, kelle jaoks oli see esimene võit PKRA-l. Teise koha saavutas Robinson Hilario ja kolmanda Alexandre Neto. Naiste arvestuses võidutsesid kolm lohesurfi maailma valitsejannat, kellest seekord võitis Karolina Winkowska. Teiseks tuli Gisela Pulido ja kolmandaks Bruna Kajiya.

Järgmine etapp toimub juba 18.-23. märtsil Marokos.

Avaldatud: 26.veebruar kell 11:27