Tormise tuule tõttu nurjus Tallinna Nädala regati tänane võistluspäev


Tallinna Nädala regatt, 21.09.18

Kui eile toimus Tallinna Nädala regati avavõistluspäev ideaalsetes tingimustes, siis täna, merel pea tormiks kerkinud tuule tõttu, jäid kõik kavandatud sõidud pidamata. Võistluspaigas Pirital oli stabiilselt tuult enam kui 10m/s ning merel puhanguti 17-18m/s. Seega tehti täna keskpäeval otsus Purjetamise Eesti Meistrivõistluste viimase regati teine võistluspäev ära jätta.

Homme on kavandatud võistluse alguseks kell 11.00, mil toimuvad kvalifikatsioonisõidud. Kell 14.00 peaks kõigi eelduste kohaselt algama 14.00 finaalsõidud. Pühapäevaseid finaalsõite saab oma silmaga jälgida Pirita muulilt kui ka Postimehe vahendusel näidatavast otseülekandest, mida kommenteerivad purjetajad Rimo Timm ja Brigita Sepp.
Otseülekanne on jälgitav siit.
IMG_7032

Tallinna Nädala regatt on osa Purjetamise Eesti Meistrivõistluste sarjast. Regatil osaleb pea 150 purjetajat Eestist, Lätist, Soomest ja Leedust. Kokku võisteldakse üheksas paadi- ja purjelauaklassis. Tallinna Nädala regatti korraldab Eesti 470 Klassiliit koostöös Eesti Jahtklubide Liiduga.

 

Avaldatud: 22.september kell 06:27