Tere tulemast Eesti Jahtklubide Liidu uuele kodulehele!


Meie uus koduleht on 9 aasta vanuse eelkäijaga võrreldes välimuselt uuenenud, kuid sisu poolest sarnane varasemaga.

Väliselt on koduleht üles ehitatud põhimõttel, et lühiajalise iseloomuga uudised ja teated on avalehel kuvatud võimalikult suurelt ning pikema ajalise väärtusega info on kuvatud väikeste pealkirjadena.

Uudisaken on kõige suurema pinnaga alajaotus avalehel. Keskmise suurusega pinnad on hetkel toimuvate ürituste, karikasarjade, purjetamiskoondise ja lapsed purjetama sektsiooni kasutuses. Mahukama sisuga püsiinfo organisatsiooni, reeglite, teenuste, purjetamisalade ja kalendri kohta on avalehel leitav vastavate üldpealkirjade alt avanevate rippmenüüde kaudu.

Peamenüü sisupuu on nii üles ehitatud, et kõik sisemised asjad juhatusest kuni komisjonideni (koosseisud, kontaktid, protokollid, töökorrad) on organisatsiooni all ning kõik klubidele ja purjetajatele avaldatud teenused (korrad, koolitused, koolitusmaterjalid, vormid, hinnakirjad, registrid-nimekirjad, mõõdukirjad, reklaamiload) on teenuste all. Selline sisu esitus võimaldab uuel väljastpoolt tulijal võimalikult lihtsalt üles leida teda huvitava valdkonna olemasoleva materjali.

Veebileht peaks olema kõigis seadmetes normaalselt nähtav Firefox, Chrome, Explorer brauseritega, samuti nutitelefonis. Vanema Explorer 8 puhul ütleb veebileht, et uuendage brauserit ja siis saate lehte normaalselt vaadata.

Vana veebileht jääb kättesaadavaks aadressil arhiiv.puri.ee ja uuelt kodulehelt uudisakna all paremal asuva nupu alt „vana koduleht“.

Mereblogid meie kodulehe allosas annavad meie lehe külastajatele hea võimaluse purjetajate ja meresõitjate tegemistega kursis olla, samal ajal suurendab see võimalus blogide lugejaskonda. Puri.ee-l kuvatav blogi võiks olla lisaks isiklike läbielamiste ja mereelamuste kajastamisele sisult purjetamist ja meresõitu positiivselt tutvustav, purjetamisorganisatsioone heast küljest näitav, vormilt korrektne. Blogide kuva meie lehel uuendab end iga tunni tagant automaatselt, põhimõttel et üleval ja vasakul on uusim kirje. Blogijad on teretulnud registreeruma meie kodulehel kuvamisele, saates vastavasisulise e-kirja aadressile puri@puri.ee.

Kodulehe ingliskeelne versioon on valmimisel.

Head navigeerimist!

Avaldatud: 24.jaanuar kell 12:36