Tammiste ja Sepp hoiavad 49erFX EM-il 22. positsiooni


Kätlin Tammiste ja Anna Maria Sepp Foto autor: Riina Ramst

Skiff-paadi 49erFX Euroopa meistrivõistlustel Portugalis Portos on kahe päeva kestel peetud seitsme kvalifikatsioonisõidu järel meie naiskond Kätlin Tammiste ja Anna Maria Sepp 22. kohal.

Esimesel päeval väikeste tehniliste probleemidega kimpus olnud, kuid sellele vaatamata head sõidud teinud Tammiste ja Sepp on kogunud seni tulemused 14, 11, 4, 9, 15, 12 ja 5, mis kokkuvõttes asetavad neiud 22. reale. U23 vanusearvestuses on paatkond hetkel 7. kohal.

Liidriteks on hollandlannad Annemiek Bekkering ja Annette Duetz. Teisel kohal paiknevad sakslannad Victoria Jurczok ja Anika Lorenz ning kolmandal taanlannad Maiken Foght-Schütt ja Anne-Julie Schütt.

Täna jätkuvad EM-il kvalifikatsioonisõidud, mille tulemuste alusel jagunetakse homme algavateks finaalsõitudeks kuld- ja hõbegruppi. Regatt lõppeb laupäeval, 11. juulil, mil toimub ka medalisõit avaseeria tulemuste alusel selgunud kümnele parimale tiimile.

Regati kodulehekülg ja tulemused: http://49er.org/event/2015-european-championship/

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Tallinna Sadam, Marinepool, NG Investeeringud, LTT, Matek ja Planestar.

Avaldatud: 08.juuli kell 09:28