Tallinna meistrid talisurfis on Raul Mihkel Anton ja Madis Kallas


Esiplaanil Madis Kallas Foto autor: Karli Saul

Tallinna meistrivõistlused talisurfis 2021 peeti parajalt tuulisel ja päikselisel laupäeval Harku järvel. Kohal oli 25 osalejat kaheksast klubist. Jää pind oli tihe ja tugev, st kiire, aga kohati pisut konarlik. Üksikutes kohtades oli ka topeltjää laike, mis muutis raja valiku isegi tähtsamaks kui maksimaalne kiirus. Eksimusi tuli muidugi kõigil ette, kuid kõige vähem eksisid ikkagi hooaja senised liidrid.

Kelgu klassis võitis Tallinna meistritiitli Raul Mihkel Anton. Teise koha saavutas Meelis Rang ja kolmanda Tõnis Salong. Naiste kelgu meistritiitli võitis Marta Arete Sokk, teine oli Lisbeth Salong ja kolmas Eleri Birk, kes osales võistlustel esimest korda 2019 sügisel Pärnus valmistatud prototüüpkelguga ja nagu näha, edukalt.

Kelgu klassi poodium Foto autor: Karli Saul
Kelgu klassi poodium
Foto autor: Karli Saul

Kelgu klassi U15 noortest oli parim Karl Sören Tamm, teine Lisbeth Salong ja kolmas Saskia Põldmaa. U20 vanusegrupis võitis Raul Mihkel Anton. Teise koha saavutas Joonas Väär ja kolmas oli Kaur Säärits.

Grand master vanusearvestuse võitis Tõnis Salong. Teiseks tuli Meelis Rang ja kolmandaks Koit Teder. Master arvestuse parim oli Jaak Lukk.

Lohe klass on avastamas Eestis võistlemise võlu. Hooajaga tõusnud huviliste hulk ja tiitlivõistluste toimumine näitab ala hoogsat arengut. Seoses osalejate kasvuga lisati tiitlivõistlustele ka pumbatavate lohede arvestus.

Lohe klassi poodium Foto autor: Karli Saul
Lohe klassi poodium
Foto autor: Karli Saul

Lohe klassi Tallinna meistritiitli võitis Madis Kallas. Teise koha sai Martti Ainola ja kolmas oli Vladimir Popov. Pumbatavate lohede arvestuse parim oli Martti Ainola.

Pildid – autor Karli Saul
Video – autor Karli Saul

Tallinna MV tulemused:
lohe klass
kelgu klass

Võistluseid toetasid Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet ja slaalom.ee.

Allikas: slaalom.ee

Avaldatud: 01.märts kell 11:45