Talimängude liidriteks tõusid Madis Kallas, Kaur Säärits ja Marta Arete Sokk


Kena talveilm meelitas talisurfarid teisel jõulupühal õue, muidugi võistlema. Kõige sobivamad sõidutingimused leidsime jälle kord Topult. Seal on jää paksus nüüd juba 25 cm ja segavat lumeuputust veel pole. Tuul oli täna rahulik, mistõttu võistlesime traditsioonilisel pikal distantsil (end. kursisõit).

Eriti hästi sobisid valitsevad tingimused lohe klassi poistele. Osalejate hulk oli lohedes küll pisut tagasihoidlik, kuid sõita oli mõnus ja starte tuli palju. Etapi võiduga võttis juhtpasitsiooni sisse meie parim lohetaja Madis Kallas (Pirita Surfiklubi). Teise koha võitis pisut lihtsama lohega Märt Maiste (Laulasmaa Surfiklubi) ja esimesed korralikud triibud sai kirja kolmandal kohal Tiit Riisalo (Kalevi Jahtklubi).

Madis Kallas

Kelgu klassis oli osalejaid rohkem, kuid starte tuli vähem. Tuult oli kelkude jaoks kohati pisut vähevõitu ja öösel sadanud lumi oli kuidagi ebamugavalt tihe. Sellegipoolest viis sõitu sai kirja ja sarja liidrid on nüüd teada. Etapi võitis Kaur Säärits. Teise koha saavutas Jakob Tuubel. Kolmanda koha ja neidude liidripositsiooni hõivas Marta Arete Sokk. Neidude teise koha saavutas Saskia Põldma ja kolmas oli Johanna Lukk. Kõik kelgu klassi nimetatud parimad positsioonid hõivasid Noblessneri purjetamiskooli kasvandikud.

 

Kaur Säärits

Tulemused: https://www.manage2sail.com/en-US/Home/ResultsFragment/event/2022wsgI/regatta/
Pildid: https://slaalom.ee/2021/12/26/fotod-talisurfi-mangud-2022-i-etapp/

Sellega on talisurfi talvise võistlussarja avaetapp peetud. Järgmine etapp toimub plaani kohaselt uue aasta jaanuaris. Info ikka slaalom.ee-s. Seniks kena aastavahetust kõigile!

Avaldatud: 27.detsember kell 11:39