Surfimaratoni võitis Madis Kallas

Pühapäeval said Pirital kokku lohelaudurid ja purjelaudurid, et maha pidada mõnus SurfiMaraton. Tuult oli ja võistlejad nautisid kolme ringi formaadis kuni 20km pikkust rada täiel rinnal.

Võistlusformaat sobis kõigile sõitjatele hästi ning nii mitmedki võistlejad said ennast esimest korda proovile panna. Kaasaelajd said võistust jälgida muulilt, innustades igal ringil oma lemmikuid, ikka hoogsamini edasi sõitma. Merel võtsid omavahel mõõtu üldarvestuse nii lohed kui purjed. Üldarvestuse võitis maratoni Madis Kallas (lohe) ajaga 00: 29:47. Teiseks tuli Peeter Kask (puri) ajaga 00:30:54 ja kolmandaks Timo Runge ajaga 00:31:17.

Loheklassi esimeseks sõitis enda samuti Madis Kallas ajaga 00:29:47, teiseks Martin Valvur ajaga 00:34:00 ja kolmandaks Rain Liitmaa ajaga 00:40:55.

Purjelaua klassis sõitis esikohale end Peeter Kask ajaga 00:30:54, teiseks Timo Rungeajaga 00:31:17 ja kolmandaks Peep Tomingas ajaga 00:34:40.

Naiste arvestuse võitis parima koha Kristi Pähklimägi ajaga 00:52:55 tulles lohekalssis 4. kohale ja  üldarvestuses 12. kohale.

Toetajad: Captain Morgan, Prike, Nelja Energia, Surfshop, Eesti Lohesurfiliit, Eesti Jahtklubide Liit

Avaldatud: 01.september kell 10:38