Rammo tõusis Meistrite Karika Garda etapil kaheksandaks

Karl-Martin Rammo
foto: Ott Kallas

Karl-Martin Rammo foto: Ott Kallas

Itaalias Garda järvel peetaval EUROSAF Champions Sailing Cup 2014 sarja esimesel etapil, Trentino Garda Olympic Week regatil on Karl-Martin Rammo kvalifikatsiooni kokkuvõttes 8. kohal ning pääses seega finaaliks kuldgruppi.

Laser Standard klassis võistlev Karl-Martin Rammo (Rein Ottosoni Purjespordikool/Tallinna Jahtklubi) sai eilsetes sõitudes 4. ja 13. tulemuse. Sportlane on kvalifikatsiooni järel võtnud sisse koha 8. real ning jätkab täna algavas finaalseerias kuldlaevastikus.

Tuul oli tugevam kui avapäeval ehk siis võib öelda, et minu ilm, aga tulemuste seerias sees oleva valestardi tõttu polnud mul stardiliinil enam ruumi riskida ja seetõttu startisin pehmelt öeldes konservatiivselt. Seetõttu polnud mõlemad sõidud just kõige säravamad, aga praegu kokku 8. koht on igati hea. Loodetavasti on finaalsõitudes minek veelgi parem,“ sõnas Rammo. 

Meistrite Karika etapp kestab pühapäeva, 11. maini, mil toimub medalisõit iga klassi kümnele parimale.

EUROSAF Champions Sailing Cup kodulehekülg: http://www.championssailingcup.org/

EUROSAF Champions Sailing Cup 2014 koosneb neljast etapist. Sarja avaregatt, Trentino Garda Olympic Week, peetakse 7.-11. mail Itaalias Garda järvel. Sellele järgneb 20.-24. mail Hollandis Medemblik’is toimuv Delta Lloyd Regatta. Kolmas osavõistlus, Sail for Gold regatt, peetakse 2.-6. juunil Suurbritannias Weymouth’is ning sari lõppeb Kieler Woche’l, mis toimub 21.-25. juunil Saksamaal Kiel’is.

 

 

Avaldatud: 08.mai kell 09:40