Rammo on Laseri MM-il 32. kohal


Karl-Martin Rammo Foto: Riina Ramst

Laser Standard klassi maailmameistrivõistlustel Kanadas Kingstonis jagus pärast vaikuses möödunud esmaspäeva eile tuult üsna reipalt. Kuldses finaalgrupis võistlev Karl-Martin Rammo on seni peetud sõitude kokkuvõttes asetunud 32. positsioonile.

Peeti kolm võistlussõitu, mille Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) lõpetas 5., 41. ja 47. tulemusega.

Tuulevaikuse tõttu õhtuni kaldal klubis oodates möödunud eilse päeva järel olid suunurgad täna merele saades ikka üsna kõrvuni. Sai lõpuks finaalidega alustada ja hea sõidu korral ka korraliku tõusu teha. Esimeses sõidus õnnestuski mul kõik plaani järgi, finišeerisin 5ndana. Sealt edasi läks aga allamäge – vaatamata hiilgavatele startidele ei suutnud ma end kordagi selles järvetuules õigel ajal õigesse kohta sokutada ja kaks kehvapoolset tulemust olidki olemas nagu naksti. Tõusin küll homse viimase päeva eel 32seks, kuid oma eesmärgist olen ja ilmselt ka jään väga kaugele. Kuna ma aga pole allaandja tüüp, siis annan endast viimastes sõitudes veel kõik ja loodan oma kohta parandada,“ sõnas Rammo eile õhtul.

Liidriks on britt Nick Thompson, järgnemas austraallane Tom Burton ja sakslane Philipp Buhl.

MM lõppeb kolmapäeval, 8. juulil.

Regati kodulehekülg ja tulemused: http://kingstonlaserworlds2015.com/

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Tallinna Sadam, Marinepool, NG Investeeringud, LTT, Matek ja Planestar.

Avaldatud: 08.juuli kell 08:53