Rammo on Laser Standard klassi MM-il avapäeva järel 33. kohal


Karl-Martin Rammo. Foto autor: Jesus Renedo/Sailing Energy/World Sailing

Jaapanis Sakaiminato-City’s toimuvatel purjetamise meeste olümpiaklassi Laser Standard maailmameistrivõistlustel on avapäeva sõitude järel meie parimana Karl-Martin Rammo 33. kohal.

Karl-Martin Rammo saagiks tänastest sõitudest olid oma kvalifikatsioonigrupi 14. ja 16. finišitulemus ning kokkuvõttes kuulub talle praegu 33. positsioon.

Martin Aruja lõpetas tänased kvalifikatsioonisõidud  48. ja 45. resultaadiga ning on kokkuvõttes 147. kohal.

Liidriks on 156 mehe seas horvaat Filip Jurisic Uus-Meremaa purjetaja George Gautrey ja prantslase Jean-Baptiste Bernazi ees.

Reedel ja laupäeval jätkub MM-il kvalifikatsiooniseeria ning pühapäevast teisipäevani purjetatakse finaalsõidud kuld-, hõbe- ja pronksgrupina.

Võistluse kodulehekülg
Tulemused

Eesti Jahtklubide Liit seisab igapäevaselt purjespordi ja huvimeresõidu arendamise eest Eestis. Tegutseme järjekindlalt selle nimel, et purjetamise harrastajate, tippsportlaste ja regattide arv Eestis kasvaks aasta aastalt. Liidu eesmärgiks on kaasa aidata meie purjesportlaste tippkonkurentsi jõudmisele rahvusvahelistel tiitlivõistlustel ja tuua Eestisse kõrgetasemelisi purjetamisvõistlusi. Meie unistus on, et juba lähiaastail saame Eestis võõrustada mõnd maailmaklassi purjetamisregatti, näiteks Purjetamise Maailma Karika finaali või isegi Volvo Ocean Race’i. Hoiame Eesti kui mere- ja purjetamisriigi mainet aus!

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Liviko, Strand, Postimees Grupp, Helly Hansen, Matek, LTT, Rakvere Lihatööstus, Tallegg, Premia ja Alfons Håkans.

 

Avaldatud: 04.juuli kell 04:33