Rammo ja Pohlak jätkavad EM-i kuldgrupis


Karl-Martin Rammo Foto autor: Ott Kallas

Laser Radial ja Laser Standard klasside Euroopa meistrivõistlustel Horvaatias lõppesid täna kolm päeva kestnud kvalifikatsioonisõidud. Meie sportlastest jätkavad Karl-Martin Rammo ja Anna Pohlak tiitlivõistluse finaalsõitudes kuldgruppides.

Ilmaolud Splitis on kolme võistluspäeva kestel olnud sarnased – palavus, hommikune tuulevaikus ning lõuna paiku kiirusega 4-6 m/s puhuma hakanud läänetuul.

Laser Standard klassis võistlev Karl-Martin Rammo (Rein Ottosoni Purjespordikool/Tallinna Jahtklubi) kogus eelsõitude käigus tulemusseeria 11, 12, 14, 2, 18 ning on kvalifikatsiooni kokkuvõttes 28. positsioonil. Kaarel Kruusmägi (Saaremaa Merispordi Selts), kelle resultaatideks on seni olnud oma fliidi 41., 32., 39., 36. ja 38. koht, omab hetkel 123. asetust ja jätkab seega homsest pronkslaevastikus. Standardil on liidriks brasiillane Robert Scheidt.

Laser Radial klassis olid Anna Pohlaku (TJK) saagiks oma kvalifikatsioonigrupi 8., 36., 20., 24. ja 17. koht ning ta paikneb eelsõitude järel 37. real. Juhib sakslanna Svenja Weger.

Võistluse koduleht: http://www.lasereuropeans2014.com/

Avaldatud: 11.juuni kell 06:41