Purjetamisnädala eelinfo

Deniss Karpak.
Foto autor: Riina Ramst

Deniss Karpak. Foto autor: Riina Ramst

18.-21. aprill 2014 29er klassi Euro Cup 2. etapp; Cavalaire-sur-Mer, Prantsusmaa

Eesti purjetajatest osalevad: Marie Pihlas ja Maris Seersant (Saaremaa Merispordi Selts/Tallinna Jahtklubi), Juuso Roihu ja Henri Roihu (TJK), Hardi Anton ja Olle Saar (TJK)

Võistluse kodulehekülg: http://www.yacht-club-cavalaire.com/regates/

18.-21. aprill 2014 Magic Marine Easter Regatta klassile Optimist; Braassemermeer, Holland

Eesti purjetajatest osalevad: Hendrik Holtsmann (Pärnu Jahtklubi), Karsten Holter (PJK), Rasmus Maalinn (PJK), Keith Luur (PJK), Mihkel Paal (ESS Kalev Jahtklubi), Kaarel Paal (KJK)

Võistluse kodulehekülg: http://www.braassemermeer.nl/easterregatta/

21.26. aprill 2014 ISAF Sailing World Cup Hyeres; Hyeres, Prantsusmaa

Eesti purjetajatest osalevad:
klassis Laser Radial – Anna Pohlak (Tallinna Jahtklubi)
klassis Laser Standard – Karl-Martin Rammo (Rein Ottosoni Purjespordikool/TJK), Kaarel Kruusmägi (Saaremaa Merispordi Selts)
klassis Finn – Deniss Karpak (Karpak Sailing Team), Lauri Väinsalu (ROPK), Harles Liiv
klassis 470 naised – Marjaliisa Umb ja Elise Umb (Purjespordiselts Maru)
klassis RS:X naised – Ingrid Puusta (Noblessneri Jahtklubi)

Võistluse kodulehekülg: http://swc.ffvoile.com/

22.-26. aprill 2014 Techno 293 klassi Euroopa meistrivõistlused; Trentino, Itaalia

Eesti purjelauduritest osalevad: Triine Elisa Alling (Tallinna Purjelauakool), Brigita Viilop (TPLK), Juulia Aleksandra Mikson (Noblessneri Jahtklubi), Alfred Kalm (TPLK), Aarto Pihlapuu (TPLK), Roomet Riho Pung (TPLK), Karl Gregor Baumann (NYC)

Võistluse kodulehekülg: http://www.circolosurftorbole.com/

23.-27. aprill 2014 Byte CII klassi maailmameistrivõistlused; Riva del Garda, Itaalia

Eesti purjetajatest osaleb: Mikael Ristmets (Rein Ottosoni Purjespordikool)

Võistluse kodulehekülg: http://bytechamps.org/pages/home.asp?EventID=31

26.-27. aprill 2014 Sessan Cup klassile Folkboot; Berliin, Saksamaa

Eesti purjetajatest osalevad: Mikk Köösel ja Siim Ojaver (ESS Kalev Jahtklubi), Peeter Välkmann ja Marko Levo , Pertti Neero ja Oliver Reitalu (KJK)

Võistluse kodulehekülg: http://www.sessancup2014.de/

26.-27. aprill 2014 Icebreaker Cup; Tallinn

Matšvõistlus

Võistluse kodulehekülg: https://www.facebook.com/EestiMatchRaceLiit

Avaldatud: 21.aprill kell 10:02