Piret Salmistu asus tööle EJL partnersuhete juhina


Piret Salmistu

Meil on hea meel teada anda, et alates jaanuarist liitus meie sõbraliku kollektiiviga Piret Salmistu. Piret on aastaid olnud seotud purjetamisega ning panustanud sellesse suure kirega suure hulga oma vabast ajast. Nüüdsest saab Piret pühenduda oma senisele hobile kogu täiega ning ta hakkab arendama EJLi partnersuhteid. Lisaks sellele on ta ka alates möödunud aasta detsembrist rahvusvahelise Melges 24 klassi administraator ja meedia koordinaator.

Piret on töötanud mitmetes ettevõtetes nii turunduse kui ka müügivaldkonnas. Korraldamine ja organiseerimine on olnud nii tema tööks kui ka hobiks. Ta on töötanud 6 aastat projektijuhina Pärnu Konverentside heaks ning viimased 7 aastat turundusdirektorina Eesti Kaubandus-Tööstuskojas.

Paljuski tänu ressursipuudusele, ei ole me saanud piisavalt tõhusalt arendada oma suhteid nii toetajate kui erinevate koostööpartneritega. Nüüd on meil võimalus seda valdkonda süsteemselt arendama hakata eesmärgiga populariseerida Eesti purjetamist.

Pireti ülesanded jaotuvad kolme suurde blokki:

  • Toetusstrateegia väljatöötamine. Olemasolevate sponsoritega suhete hoidmine ning uute, potentsiaalsete toetajate leidmine ja koostöösuhete sõlmimine.

  • Tootepakettide väljatöötamine. Erinevate EJLi toodete väljatöötamine ning nende rakendamine võistluste, toetajate ja meedia tarbeks.

  • Meediasuhete arendamine. Koostöösuhete loomine meediapartnerite ja teiste võimalike organisatsioonidega. Sotsiaalmeedia arendamine ning purjetamise populariseerimine laiemas meedias.

     

Pireti kontaktid on: piret@puri.ee ja telefon 5077217

Avaldatud: 27.jaanuar kell 04:14