Pärnu Purjetamisnädala teine päev peeti ideaalsetes tingimustes

Reedel, 10.06, sai avastardi Pärnu Purjetamisnädal. Esimesel päeval jäid planeeritud sõidud ära ning seda puuduva tuule tõttu. Ka teise päeva hommik ei olnud tuule osas paljulubav ning start lükati kaks tundi edasi. Pärastlõunal aga ilm muutus ning sportlastele anti esimene start.

Võistlustingimused Pärnus olid teisel päeval ideaalsed, merevesi suvepealinnas oli 18 kraadi ning õhk sellest vaid kahe kraadi võrra kõrgem. Ka tuuleolud olid võistluse jaoks head.

Ilca 7 võistlusklassis ei ole vastas Karl-Martin Rammole (Rein Ottosoni Purjespordikool), kes võistluspäeva lõpuks oli esikohal. Teise koha saavutas Tavo Annus (ROPK) ning kolmandale kohale tuli Martin Aruja (ROPK).

Ilca 6 klassi puhul kuulusid kaks esimest koha Lätist pärit sportlastele Estere Kumpinale ja Elza Cibule. Kolmandale kohale tuli aga eestlane Karel Ratnik (Pärnu Jahtklubi).

RS Aero klassis tuli võitjaks Jaak Jõgi (Hara Seilamise Selts), temale järgnes Liina Kolk (Saaremaa Merispordi Selts) ning kolmas koht läks teisel võistluspäeval Andrias Sillastele (Aero Purjetajate Liit).