Noblessneri Purjespordikooli õpilane Karl Sören Tamm Techno293 maailmameistrivõistluste seitsmes!

Vasakult: Liisbeth Orav, Kaur Säärits, Aivar Kajakas, Karl Sören Tamm, Remi Marten Rajasalu, Jakob Tuubel, Bertha Kivistik, Liisa Marii Kalk, Natali Šank.
Tallinnas tegutseva Noblessneri Purjespordikooli (NYCS) õpilane Karl Sören Tamm tuli 29.10-05.11 Küprosel, Limassolis toimunud Techno293 maailmameistrivõistlustel oma võistlusgrupis seitsmendale kohale!

Neljal päeval toimud seitsme võistlussõidu järel saavutas Eesti noormees Karl Sören Tamm suurepärase 7. koha Techno239 maailmameistrivõistlustel. Tamm võistles U17 vanuseklassis, mis oli kõige suurema konkurentsiga võistlusgrupp, stardiliinil oli 47 võistlejat!

Küprose ilm pakkus sportlastele mitmekesisust. Võistlejad kogesid tuulevaikust ja kõrvetavat päikest.

Võistlustel osales kokku ligi 200 sportlast üle maailma, kaugemad neist tulid Jaapanist ja USA-st.

Eestist oli võistlusel osalemas kaheksa sportlast, kes võistlesid kuues erinevas võistlusgrupis.

U15 tüdrukute arvestuses võistles 29 sportlast, Eesti tüdrukud Bertha Kivistik ja Liisa Marii Kalk Tallinna Purjelauakoolist saavutasid vastavalt 11. ja 13. koha. U17 tüdrukute arvestuses võistelnud Natali Šank (TPLK) sõitis end 20. kohale ja TechnoPlus neidude arvestuses võistelnud Liisbeth Orav (NYCS) startis kuueses grupis ning jäi seal 6. kohale.

U15 poiste arvestuses sõitis Tallinna Purjelauakooli (TPLK) kasvandik Remi Marten Rajasalu 39. kohale.

TechnoPlus noormeeste arvestuses tegid tubli soorituse Noblessneri Purjespordikooli kasvandikud Kaur Säärits (15.koht) ja Jakob Tuubel (18.koht).

Treeneritest juhendasid kohapeal sportlasi Aivar Kajakas (NYCS) ja Rainer Kasekivi (TPLK).

Eesti Purjelaualiidu kodulehelt saab lugeda põhjaliku ülevaadet võistlustel toimunust, emotsioonidest ja juhtumistest.

Avaldatud: 08.november kell 02:44