Marinepool ja Eesti Jahtklubide Liit alustasid koostööd


Fotol esiplaanil vasakul Egon Elstein ja paremal Gerhard Eberle, taustal vasakult paremale Ott Kallas, Anna Pohlak ja Stefan de Vries. Foto autor: Indrek Ilves

Meremessil toimunud kohtumise käigus leppisid Marinepool Sportartikel omanik Gerhard Eberle ja Eesti Jahtklubide Liidu president Egon Elstein kokku koostöö osas, mille eesmärgiks on Marinepool rõivatoodete reklaamimine ja Purjetamiskoondise ühtse riietuse loomine.

Gerhard Eberle sõnastas Eesti Jahtklubide Liiduga koostöö sisu ja eesmärki järgmiselt: „Marinepool kaubamärk on täna eestlastele eelkõige tuntud tänu päästevestidele, millest lõviosa toodetakse Eestis. Nüüd oleme suuresti Eestiga sidunud ka professionaalse purjetamisvarustuse arenduse.
Seoses võimalusega laieneda Marinepool kaubamärgiga ka Eesti jaemüügiturule sai Eesti purjetajate toetamine Marinepooli jaoks laiapõhjalisema tähenduse.
Oleme Eesti purjetajaid varemgi toetanud, kuid nüüd on selge, et Eesti purjetamine on saanud uue hingamise ning on õige hetk toetada purjetajaid professionaalse varustusega ning seeläbi saada osa ka Eesti purjetajate tuleviku edulugudest.
Ligi 25 aastat tagasi loodud kaubamärk Marinepool
www.marinepool.com toodab ja arendab peamiselt professionaalseid ja funktsionaalseid purjetamisrõivaid, kuid pakub ka funktsionaalseid tänavarõivaid ning moetooteid, lisaks on valikus kotid ja aksessuaarid.
Marinepool / ISC kauplused asuvad Tallinnas Ülemiste keskuses ja Tartus Lõunakeskuses.
Marinepool on oma pika ajalooga saanud valdkonna eeskõnelejaks, mitmed maailmatasemel võistlussarjad ja tippmeeskonnad on valinud oma varustuse just Marinepool kaubamärgi poolt pakutava seast. Loodame, et saame juba lähitulevikus olla tunnistajaiks ka Eesti purjetajate edule.”

Eesti Purjetamiskoondis on purjetamise eliitüksus, mille eesmärgiks on heade tulemuste saavutamine 2016. aasta Rio de Janeiro Olümpiamängudel ja erinevatel rahvusvahelistel suurvõistlustel.

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Tallinna Sadam, NG Investeeringud, LTT ja Matek.

Fotol vasakult paremale: Triin Tallmeister, Anna Pohlak ja Stefan de Vries. Foto autor: Indrek Ilves
Fotol vasakult paremale: Triin Tallmeister, Anna Pohlak ja Stefan de Vries.
Foto autor: Indrek Ilves
Avaldatud: 25.märts kell 12:20