Lohelaudur Kristiin Oja tuli 2014 MM-il kokkuvõtes kuuendaks


Kristiin Oja
Eelmisel nädalavahetusel lõppenud lohelaua vabastiili MM-sarja (PKRA) viimastel etappidel selgusid maailmameistrid, kelleks pärjati Christophe Tack (BE) ja Karoliina Winkovska (POL). Eestlannadest tegi ajalugu esimese eestlasena kõigist etappidest osa võtnud Kristiin Oja (Nelja Energia, Aloha Surf, KSA Silmakeskus, Plaat Detail, North Kiteboarding), kes saavutas suurepärase 6. koha. Triina Trei, kes osales vaid tuuri esimesel etapil, tuli kokkuvõttes 22. kohale.
 
2014. aasta PKRA tuur koosnes 10 etapist üle maailma. Kaks viimast etappi toimusid vaid kolmepäevase vahega Haikous ja Pingtanis Hiinas. Võistlused olid pingelised ja toimusid varieeruvates tuuletingimustes. 
 
“Kaks viimast etappi Hiinas möödusid minu jaoks edukalt. Pingtani etapil õnnestus mul tulla kuuendale kohale ning Haikous viiendale. Lõpetasin aasta üldkokkuvõttes 6. kohaga, tänu millele olen eelkvalifikatseerinud järgmise aasta tuurile. Esimene 2015 etapp toimub 4 kuu pärast Marokos, Dakhlas ning järgnevad kuud valmistan ennast ette järgmiseks hooajaks. Olen oma tulemusega väga rahul ning loodan, et järgmine aasta suudan veel paremaid tulemusi koju tuua. Tahan tänada oma sponsoreid, kes on toetanud mind aasta jooksul, nendeks on Aloha Surf, KSA Silmakeskus, Plaat Detail ning North Kiteboarding. Samuti tänan Nelja Energiat, kes toetas mind kahe viimase etapiga ning Eesti Lohesurfiliitu, kes on minusse jätkuvalt uskunud,” rääkis Oja oma võistlustest.
 
VIDEOD: 
Kokkuvõte naiste arvestusest Hiina viimasest etapist (Kristiin pildis):
Kokkuvõte 2014 maailmameistritelt: Karolina Winkowska ja Christophe Tack
 
Kõik tulemused: http://lohesurf.ee/?p=3123
 
Avaldatud: 11.november kell 12:00