Karpak tõusis Kieli Nädala regatil kolmandaks


Deniss Karpak. Foto autor: Robert Deaves

Saksamaal Kielis toimuval EUROSAF Meistrite Karika etapil Kieler Woche regatil sai Deniss Karpak täna kaks sõiduvõitu ning on kokkuvõttes tõusnud 3. kohale. Tublisti esines ka Karl-Martin Rammo, kes on praegu 18. positsioonil.

Finn klassis võistlev Deniss Karpak (KST/KJK) võitis täna kaks sõitu ära ja ühes finišeeris kümnendana, mis kergitavad ta kokkuvõttes avapäeva järgselt neljandalt realt kolmandaks. Juhib endiselt sakslane Max Kohlhoff.

Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) sai Laser Standardil kirja oma kvalifikatsioonigrupi kaks teist kohta, kuid ühes tänases sõidus ei startinud. Sellele vaatamata tegi ta tulemustabelis korraliku tõusu ning omab nüüd 18. asetust. Georg Haud (ROPK) lõpetas tänased sõidud 36., 42. ja 41. resultaadiga ning on kokku 81. kohal. Liidriks on sakslane Philipp Buhl.

Karl-Martin Rammo. Foto autor: John Pounder
Karl-Martin Rammo.
Foto autor: John Pounder

49er’il seilasid Juuso ja Henri Roihu (TJK) päeva sõitudes üle finišiliini oma eelsõitude fliidi 13nda, 7nda, 15nda ja 12ndana tulemusega ning omavad praegu 25. asetust. Juhtima on tõsunud uus-meremaalased Peter Burling ja Blair Tuke.

Liise Köösel (ROPK) sai Laser Radial klassis täna 55., 48. ja 51. koha ning on 54. positsioonil. Esimene on sakslanna Pauline Liebig.

Võistlus kestab pühapäeva, 26. juunini, mil avaseeria põhjal selgunud iga klassi 10 parimat purjetavad medalisõidus.

Regati kodulehekülg ja tulemused: http://www.kieler-woche.de/english/

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Tallinna Sadam, Marinepool, NG Investeeringud, LTT, Matek, Eesti Loots ja Planestar.

Avaldatud: 23.juuni kell 07:42