Karpak sai Kieler Wochel 4. ja Rammo 9. koha

Deniss Karpak. Foto autor: Robert Deaves

EUROSAF Meistrite Karika etapil Saksamaal Kielis peeti täna medalisõidud, kus meie purjetajatest võistlesid Deniss Karpak ja Karl-Martin Rammo. Põnev sõit lõppes Karpakile esimese ja Rammole kaheksanda resultaadiga.

Topeltpunktidele seilatud medalisõit, kus startisid vaid avaseeria tulemuste põhjal selgunud  kümme parimat, oli Finn klassis purjetavale Deniss Karpakile (KST/KJK) ülimalt edukas – meie sportlane seilas esimesena üle finišiliini. Regati kokkuvõttes kuulub mullu Kieli Nädala regati võitnud Karpakile tänavu siiski 4. koht. Võistluse esikoht läks sakslasele Phillip Kasüskele.

Laser Standard klassis sai Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) medalisõidus 8. ning EUROSAF Meistrite Karika etapi kokkuvõttes 9. koha. Samas klassis võistelnud Georg Haud (ROPK) lõpetas regati 74. tulemusega. Võitjaks tuli sakslane Philipp Buhl.

Karl-Martin Rammo. Foto autor: Riina Ramst
Karl-Martin Rammo.
Foto autor: Riina Ramst

49er klassis said Juuso ja Henri Roihu (TJK) Kieli Nädalal 28. koha, esimeseks tulid aga uus-meremaalased Peter Burling ja Blair Tuke.

Laser Radial klassis lõpetas Liise Köösel (ROPK) võistluse 51. kohaga. Võidu saavutas norralanna Tiril Hartvedt Bue.

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Tallinna Sadam, Marinepool, NG Investeeringud, LTT, Matek, Eesti Loots ja Planestar.

Avaldatud: 26.juuni kell 04:21