ILCA 6 ja ILCA 7 EM Kreekas sai täna läbi, Olümpiapiletit Eestile seekord ei tulnud

Täna lõppesid Kreekas ILCA 6 ja ILCA 7 Euroopa meistrivõistlused, kus parimad said pääsmed 2024 Pariisis toimuvale suveolümpiale. Eestile seekord piletit Olümpiale ei tulnud.

ILCA 7 meeste arvestuses võistlesid Karl-Martin Rammo ja Karel Ratnik.

Eesti mitmekordne Olümpiasportlane Karl-Martin Rammo saavutas 136 sportlase hulgas väga tugeva 15. koha, kuid kahjuks jäi seekord Olümpiapääsmest napid viis punkti puudu.  Rammo sõnul tuleb tema tugevus välja kui saab pidada palju võistlussõite, Kreekas õnnestus võistlussõite pidada vaid kolmel päeval kuuest. Keerulised ja pigem vaiksed tuuleolud tegid võistluse väljakutsuvaks. Rammo sõnul tal siiski midagi kripeldama ei jäänud ja endast sai antud maksimum. Seda kas Rammo kevadel Hyeresis viimasel Olümpiakvalifikatsiooni  võistlusel osaleb, ta veel täna kommenteerida ei osanud. Noorsportlane Karel Ratnik tuli oma esimesel täiskasvanute Euroopa meistrivõistlusel 126. kohale.

ILCA 6 ehk siis Olümpia naiste arvestuses sõitsid Romi Safin, Mia Maria Lilienthal ja Katariina Roihu.

Parima tulemuse tegi naiste arvestuses Romi Safin kes lõpetas võistluse hõbefliidis kolmeteistkümnendal kohal (üldarvestuse 68.koht), kokku võistles naiste grupis 110 sportlast. Katariina Roihu lõpetas hõbefliidi 17.kohal ja Mia Marin Lilienthal 37. kohal, üldarvestuses vastavalt 72. koht ja 92. koht.

Avaldatud: 23.veebruar kell 05:48