Harrastussurfarite FUN sarjal liidrid selgunud


Raivo Saarm

Nädalavahetusel toimus Pärnumaal Reiu rannas avalöök harrastussurfarite FUN võistlussarjale. Toimus sarja 1. etapp ehk Kullipesa FUN 2015. Kohale olid tulnud just need, kellele see sari mõeldud on – inimesed, kellele surf on südamelähedane ja kes leiavad sellest mõnusat ajaviidet.

Surfareid rõõmustas mõlemal päeval mõnus rannailm, esimesel päeval ka lisaks täiesti arvestatav surfituul. Nii saigi prognoose jälgides ja järgides esimesest päevast võtta kõik, mis võtta andis. Peeti kümme purjelaua võistlussõitu, lisaks Reiu jõel kaks SUP-i võistlussõitu.

Purjelaual võidutses Raivo Saarm, kes võitis kümnest sõidust viis. Talle pakkus kõva konkurentsi vanameister Andrus Jõgi. Oma võimalus oli ka Meelis Uustalul, kes võistles Formula purjelauaga ning võidutses samuti viies sõidus.

Purjelaud üldarvestus
Purjelaud üldarvestus

Naistest oli eriti tubli Anneli Mägi, võites naiste esikoha, grand masterite teise koha ja oli üldkokkuvõttes viies.

Purjelaud naiste arvestus
Purjelaud naiste arvestus

SUP-idel võidutses Mati Link, Nikolai Rodini ja Andres Valkna ees. Naiste arvestuses oli parim taas Anneli Mägi, olles üldkokkuvõttes viies üheteistkümne osaleja seas.

SUP poodium
SUP poodium

Oli meeleolukas ja lahe nädalavahetus Reiu rannas ja Reiumaa Motellis, kes võistlejaid võõrustas, olles ka võistluse peakorraldaja. Täname kõiki võistlejaid, kohtunikke, sponsoreid, koostööpartnereid ja ilmataati hea võistluse eest.
Kohtumiseni taas mere ääres!

Tulemused: purjelaud, aerulaud(SUP)

Toetajad: Z-FINS, Roxy, Thormani sepikoda, MaxWave, EPL, Kalipso.ee, FanSurf, Häädemeeste Vesi, Magnum, Pajo Print ja Reiumaa Motell.

Võistluse Facebook’i leht

Avaldatud: 25.juuni kell 10:53