Harrastussurfarite FUN sarja 2.etapp peeti Võsul

Üldarvestuse esikolmik.

Harrastussurfarite FUN sarja 2.etapp peeti möödunud nädalavahetusel Võsul. Vaatamata vaheldusrikkale ilmale ja mõõdukatele tuuleoludele osales etapil rekordarv osalejaid, 38 võistlejat. Võistluste korraldaja Eru Surf Team pakkus osalejatele ja kaasaelajatele kena sportliku nädalavahetuse. Purjelaua klassidele peeti kahe päeva jooksul 8 sõitu ja aerulaua klassis 3 sõitu. Võistlejad said erinevates tuuleoludes proovida erinevat varustust ja laupäeva päike andis kõigile kena jume. Toredad kokad toetasid hea söögiga üldist meeleolu.

Võsu etapi purjelaua üldarvestuse esikoha võitis Aivar Kajakas Raivo Saarm’i ja Boris Ljubtsenko ees. Kahe etapi kokkuvõttes jätkab liidrina Aivar Kajakas, järgnevad Raivo Saarm ja Andres Valkna.

Naiste arvestuse võitis Võsu etapil Cerly Aulik. Teise koha saavutas Lola Maria Pärna ja kolmandaks tuli Helena Lindström. Sarja kokkuvõttes jätkab liidrina Cerly Aulik, järgnevad Katrin Sula ja Helle Väin.

Master vanusearvestuse esikoht kuulus Võsul Aivar Kajakale. Teine oli Otto Schneider ja kolmas Cerly Aulik. Sarja kokkuvõttes juhib arvestust Aivar Kajakas, teine on Meelis Uustalu ja kolmas Valde Viiding.

Grand Masterite vanusearvestuse võitis Võsu etapi Raivo Saarm. Järgnesid Andrus Jõgi ja Andres Valkna. Sarja liider on Raivo Saarm, teisel kohal on Andres Valkna ja kolmas Andrus Jõgi.

Noorte U20 vanusearvestuse võidu noppis Võsul Renar Roolaht. Teiseks tuli Daniel Schneider ja kolmandaks Lola Maria Pärna. Sarja kokkuvõttes juhib samuti Renar Roolaht. Teist kohta hoiab Frank Ervin ja kolmas on Daniel Schneider.

Võsu etapi purjelaua klasside parimad olid:
Suur Funboard – Aivar Kajakas
Väike Funboard – Ville Mart Volar
Svertlaud – Boris Ljubtsenko

Noorima osavõtja auhinna sai Margaret Kalm (12 a.). Margaret suutis korrektselt läbida koguni seitse sõitu kaheksast, tubli.

Aerulaua klassis peeti Võsul kaks sprindi starti ja maraton. Ühe sprindi ja maratoni sõidu võiduga saavutas etapi esikoha Mati Link. Teiseks tuli Valde Viiding ja kolmandaks Andres Valkna. Parim naine oli Cerly Aulik. Sarja kokkuvõttes on arulaua klassi liider Mati Link. Järgnevad Valde Viiding ja Rauno Pikkor. Naiste arvestuses juhib sarja Cerly Aulik.

FUN sarja 2.etapi (Võsu) tulemused – purjelaud, aerulaud.
FUN sarja koondtulemused – purjelaud, aerulaud.

Täname kõikide osalejate poolt Eru Surf Teami ladusa võistluskorralduse, kokkasid maitsvate toitude ja Cerlyt toredate loosimütside eest. Võistluse turvalisuse eest seisis hea Käsmu Vabatahtlik Merepääste ja hubast laagriplatsi pakkus Lepispea Kämping.

Harrastajate FUN sarja 2.etappi toetasid:
Eesti Purjelaualiit, Vihula vald, Favora, VIRU VARAHALDUS, Rakvere Fotostuudio, WÜRTH, OMNIVA, METALLITUBA, Lepispea Caravan & Camping, Käsmu Vabatahtlik Merepääste, Bondband ja Eru Surf Team.

FUN sarja kolmas etapp peetakse 30. – 31.juuli Hiiumaal ja sarja finaaletapp toimub 27. – 28.august Saaremaal, Nasvas.