Härm on tõusnud Zoom 8 Euroopa MV-l seitsmendale kohale


Karolin Härm on Magic Marine Zoom 8 klassi Euroopa meistrivõistluste neljanda päeva lõpuks tõusnud seitsmendale kohale. Esikümnes jätkab ka Elisabeth Ristmets, kes lõpetas täna üldtabelis üheksandal kohal.

Täna toimunud kolme sõidu tulemusena on Karolin Härm kerkinud eestlaste esinumbriks. Hetkel asetseb Härm 11. toimunud sõidu tulemusel 7. kohal. Tulemused tänastest sõitudest olid 9., 5. ja 5. koht. Elisabeth Ristmets, kes lõpetas eile üldarvestuses 7. kohal on tänasega kaks kohta langenud ning asub päeva lõppedes 9. positsioonil. Susanna Silluta nihkus samuti kaks kohta tahapoole ning on täna üldkokkuvõttes 19. Romi Safin lõpetas täna, nii nagu ka eile, 23. kohal. Ka Britta Maipuu on suutnud oma kohta hoida ja on jätkuvalt 24. positsioonil.

Poistel on tänaseks kokku peetud kümme sõitu. Tänase kolme sõiduga tõusis eestlaste seas poiste arvestuses parimaks Aleksander Kuusik, kes asub nüüd 12. kohal. Tänased tulemused olid Kuusikul 7., 14. ja 14. koht. Tristan Šaraškin on kaks kohta langenud ning asub tänase kokkuvõttes 13. kohal. Henry-Mark Andresson on üldarvestuses viie koha võrra oma tulemust parandanud ning asub kohal 27. Henry Rauniste lõpetas tänase 36. kohal. Richard Marcus Arge ja Trevor Nõmmik on hoidnud oma eilset üldtabeli kohta ning asuvad vastavalt 40. ja 42. positsioonil.

Võistluse tulemused

Avaldatud: 21.aprill kell 10:28