FOW: 3. päev kokkuvõte


French Olympic Week kolmas võistluspäev on seljataga.

FOW on viimane võimalus kvalifitseeruda olümpiale, samal ajal peetakse ka Hyerese regatti, kus võistlevad juba olümpiapileti saanud sportlased. Mõlemad võistlused toimuvad ühes kohas, nii on tehtud täpne graafik mille alusel mingi paadiklassi võistlus toimub.

Plaani kohaselt pidid ILCA 7 paadiklassis kvalifiktatsioonil võistlevad sportlased alustama sõitudega pealelõunal. Mitu starti ebaõnnestusid ja sinna läks palju aega kaduma. Lõpuks kui saadi rajale, siis tuul keeras ja suured vihmapilved muutsid tuule väga ebastabiilseks. Nii said ILCA 7 mehed kirja ühe sõidu ja järgmisena startima pidanud ILCA 6 naiste jaoks võistlust sel päeval enam ei toimunud.

Karl-Martin Rammo lõpetas selle sõidu viiendana ja üldarvestuses päeva 3. koht, Tavo Annus 42. koht ja Bo Aaron Kooser 43. koht.

ILCA 6 naiste arvestuses muutusi ei ole, Romi Safin üldarvestuses 16.koht ja Katariina Roihu 25. kohal.

IQFoilil võistlev Romek Roolaht: “Meil oli täna 5 slaalomisõitu, tuul alguses 7-8, hilisemates sõitudes juba 9-10 sõlme. Sai lõpuks järjepidevalt võistleda ja võidelda teistega”. Romek on kolmanda päeva lõpus üldarvestuses 41. kohal, Renar Roolaht 27.kohal ja Aksel Haava 40. kohal.

Ingrid Puusta lõpetas päeva viie võistlussõidu järel 10.kohal, Emma Viktoria Millend, kes seitsmendas sõidud esikoha sai, on kohe Puusta järgi 11. kohal.

49erFX paadiklassis võistlevad Helen Pais ja Helen Ausman tõusid eilse päevaga üldarvestuses kaks kohta ja on hetkel 10.kohal.

 

Kõik tulemused: https://sof.regatta.ffvoile.fr/en/default/races/race-resultsall

Avaldatud: 24.aprill kell 11:51