Anre Nõmme sai parapurjetamise MM-il 34. koha

2.4 mR klass MM-il. Foto autor: Bernie Kaaks

Austraalias Melbourne’is peetud parapurjetamise olümpiaklasside maailmameistrivõistlustel sai meie purjetaja Anre Nõmme 2.4 mR klassis 34. koha.

Tiitlivõistluste jooksul peeti 2.4 mR klassile kokku 11 võistlussõitu, mille Anre Nõmme (Saaremaa Merispordi Selts) lõpetas kohtadega kolmandas, neljandas ja viiendas kümnes. Seeria kokkuvõttes kuulub Nõmmele 34. lõpptulemus.

Maailmameistriks tuli 2.4 mR klassis prantslane Damien Seguin, hõbedale sakslane Heiko Kroeger ja pronksile austraallane Matt Bugg.

Maailmameistrivõistlused olid ühtlasi 2016 Rio de Janeiro Paraolümpiaregati kvalifikatsioonivõistluseks, kuid Anre Nõmmel seal olümpianormi paraku täita ei õnnestunud.

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Tallinna Sadam, Marinepool, NG Investeeringud, LTT, Matek, Eesti Loots ja Planestar.

Avaldatud: 03.detsember kell 04:16