Alfred Kalm saavutas Baltic Challenge Cup-il 3. koha


Alfred Kalm

2014 Baltic Challenge Cup peeti 22.-24. august Riias, Kisezers järvel. See oli võistlus sverdiga purjelauaklassidele.

Võistlusel osales 70 surfarit ja esindatud oli 4 riiki – Eesti, Läti, Venemaa ja Poola. Eestislastest osalesid Alfred Kalm (TPLK), Margaret Kalm (TPLK), Andrus Jõgi (Puri) ja Kalev Allikveer (Puri).

Tingimused olid väga ebastabiilsed. Esimese päeva muutlik tuul lõppes suure vihmaga. Teisel päeval oli väga tuuline ja õnnestus teha palju sõite. Viimasel päeval oli rahulikum ja lisandus veel paar sõitu. Kolme päevaga õnnestus pidada 8 võistlussõitu Raceboard klassile, 7 võistlussõitu Techno 293 klassile ja 5 sõitu laste 3,5 grupile.

Laste 3,5 grupis osales 14 võistlejat ja kõige kiiremaks osutus Matiss Punte, järgnesid Jekabs Ceze ja Valters Videnieks.

Tulemused: Lapsed 3,5

Techno 293 kassis osales 28 võistlejat, U17 vanusegrupis 13 võistlejat. Esimene ja teine koht läksid Venemaale, ülekaalukalt võitis kõik sõidud Sergei Karavan ja teine koht läks Egor Zhilin’le. Poodiumi kolmanda koha hõivas eestlane Alfred Kalm (TPLK).

Tulemused: Techno293

Raceboard klassis osales 28 võistlejat. Poodium kuulus lätlastele – võitis Vita Matise, järgnesid Alvis Ozolins ja Ilona Grinberga.

Tulemused: Raceboard

Võistluse koduleht ja pildid

Avaldatud: 25.august kell 12:16