Karl-Martin Rammole Laser Standard klassi MM-ilt 23. koht

Karl-Martin Rammo Foto autor: Junichi Hirai / Bulkhead magazine

Jaapanis Sakaiminato-City’s toimunud Laser Standard klassi maailmameistrivõistlustel tuli Karl-Martin Rammo 23. ning Martin Aruja 140. kohale.

Kvalifikatsioonisõitudest sai Karl-Martin Rammo kirja 14., 16., 16., 10., 15 ja 2. tulemuse, mis avasid talle finaalsõitudeks tee kuldgruppi. Finaalsõitude resultaadid olid 18., 42., 47., 17., 13. ja 8. koht ning kokkuvõttes MM-i 23. koht.

“Nädal aega otsimist jõudis lõpule. Kahjuks sai võistlus täpselt siis läbi, kui end leidma hakkasin. Tore, et lõpetasin MM-i nädala parima kohaga, aga samas jäi ausalt öeldes eesmärkidest ikka palju puudu. Positiivne on see, et üllatusena valitsesid siin OM-i paigaga sarnased olud, mis tähendab, et õppimispunkte ja õppetunde järgmiseks aastaks tuli nädala jooksul kõvasti,” võttis Rammo võistluse kokku.

Pronksgrupis võistelnud Martin Aruja lõpetas MM-i 140. kohaga.

156 mehe konkurentsis tuli maailmameistriks austraallane Tom Burton, teise koha saavutas tema kaasmaalane Matthew Wearn ja kolmanda lõppresultaadi vääriliselt seilas uus-meremaalane George Gautrey.

Võistluse kodulehekülg
Tulemused
Fotod

Eesti Jahtklubide Liit seisab igapäevaselt purjespordi ja huvimeresõidu arendamise eest Eestis. Tegutseme järjekindlalt selle nimel, et purjetamise harrastajate, tippsportlaste ja regattide arv Eestis kasvaks aasta aastalt. Liidu eesmärgiks on kaasa aidata meie purjesportlaste tippkonkurentsi jõudmisele rahvusvahelistel tiitlivõistlustel ja tuua Eestisse kõrgetasemelisi purjetamisvõistlusi. Meie unistus on, et juba lähiaastail saame Eestis võõrustada mõnd maailmaklassi purjetamisregatti, näiteks Purjetamise Maailma Karika finaali või isegi Volvo Ocean Race’i. Hoiame Eesti kui mere- ja purjetamisriigi mainet aus!

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Liviko, Strand, Postimees Grupp, Helly Hansen, Matek, LTT, Rakvere Lihatööstus, Tallegg, Premia ja Alfons Håkans.

Avaldatud: 09.juuli kell 01:13