Eestis korraldatud rahvusvahelised suurvõistlused

Järgnevalt on nimetatud II maailmasõja järgsed võistlused. Enne sõda toimusid samuti mitmed olulised võistlused Tallinnas, Pärnus, Haapsalus ja Kuressaares.

  • 1949 toimus esimest korda Balti Regatt Tallinnas
  • 1980 Moskva OM-i purjetamisvõistlused Tallinnas
  • 1985 Purjelauaklassi Windglider MM Tallinnas
  • 1986 Hea Tahte Mängude purjetamisvõistlused Tallinnas
  • 1988 Katamaraanide klassi Tornaado MM Tallinnas
  • 1991 Purisuusatamise MM Kablis
  • 1991 DN klassi jääpurjetamise EM Haapsalus
  • 1994 Finn klassi MM Pärnus
  • 1994 Monotüüp-XV klassi jääpurjetamise EM Haapsalus
  • 1996 Purisuusatamise MM Haapsalus
  • 1997 Monotüüp-XV klassi jääpurjetamise EM Haapsalus
  • 1998 Monotüüp-XV klassi jääpurjetamise EM Haapsalus
  • 1998 470 klassi juunioride MM Tallinnas
  • 2002 470 klassi täiskasvanute EM Tallinnas
  • 2002 Monotüüp-XV klassi jääpurjetamise EM Võrtsjärvel
  • 2003 Purisuusatamise MM Harku järvel
  • 2003 DN klassi jääpurjetamise EM (korraldaja Eesti, toimus Rootsis)
  • 2004 Draakon klassi EM Tallinnas
  • 2005 470 klassi juunioride EM Tallinnas
  • 2006 Zoom8 klassi EM Tallinnas
  • 2006 Jääpurjetamise Ice-Optimist klassi ja DN klassi juunioride MM ja EM Pärnus
  • 2007 Formula klassi juunioride ja naiste MM Tallinnas
  • 2007 Monotüüp-XV klassi jääpurjetamise EM Haapsalus
  • 2010 Laser Standard ja Laser Radial klasside EM Tallinnas
  • 2010 Zoom8 klassi MM Lohusalus
  • 2010 Melges 24 klassi MM Tallinnas
  • 2011 Jääpurjetamise Ice-Optimist klassi ja DN klassi juunioride MM ja EM (korraldaja Eesti, toimus Poolas)
  • 2011 DN klassi jääpurjetamise EM Nasval (korraldaja Leedu)
  • 2012 RS:X klassi juunioride EM Tallinnas
  • 2012 Põhjamaade noorte MV Pärnus
  • 2013 Monotüüp-XV klassi jääpurjetamise EM (korraldaja Eesti, toimus Poolas)
  • 2013 Finn klassi MM Tallinnas
  • 2014 DN klassi jääpurjetamise EM ja MM Haapsalus (korraldaja Poola)
  • 2015 DN klassi jääpurjetamise EM Võrtsjärvel (korraldaja Holland)
  • 2015 ORC EM Pärnus
  • 2016 Talisurfi MM Võrtsjärvel
  • 2016 Jääpurjetamise Ice-Optimist klassi ja DN klassi juunioride MM Võrtsjärvel
  • 2016 Zoom8 klassi MM Roomassaares
  • 2016 Laser Radial klassi juunioride EM Tallinnas
  • 2017 Põhjamaade noorte MV Pärnus
  • 2018 Monotüüp-XV klassi jääpurjetamise EM Orjakul
  • 2018 DN klassi jääpurjetamise MM ja EM (korraldaja Eesti, toimus Poolas)
  • 2018 EUROSAF Match Racing lahtised Euroopa meistrivõistlused Tallinnas
  • 2019 Talisurfi EM Võrtsjärvel
  • 2019 Monotüüp-XV klassi jääpurjetamise EM Võrtsjärvel

Eesti purjetajate tulemused rahvusvahelistel tiitlivõistlustel

Võistlejate nimetamise kriteeriumid:
OM – kõik osavõtjad
MM – 10 hulka pääsenud
EM – 5 hulka pääsenud

  • 1883 8. juulil Eesti esimesed purjetamisvõistlused Pärnus
  • 1884 Eesti esimene rahvaregatt kaluritele Tallinnas
  • 1901 Eestimaa Merejahtklubi korraldab esimese Tallinna regati. Mõne aasta pärast nimetatakse regatt Tallinna Nädalaks ja seda peetakse kuni II maailmasõjani. Alates 1905. aastast on regatt rahvusvaheline.
  • 1912 Eesti purjetajad registreerivad ennast osavõtuks Stockholmi OM-i purjetamisregatist, kuid ei võta osa
  • 1928 Amsterdami OM: “Tutti V” Nikolai Vekšini juhtimisel saab 3. koha (meeskonnas veel William von Wiren, Eberhard Vogdt, Georg Faehlmann, Andreas Faehlmann)
  • 1936 Berliini OM, O-joll: Erik von Holst 17. koht
  • 1937 EM, O-joll: Erik von Holst 4. koht
  • 1939 EM, O-joll: Robert Tammik 3. koht
  • 1952 Helsinki OM, Arne Aavik ja Hans Kaasik varumeestena
  • 1959 MM, Finn: Aleksander Tšutšelov 7. koht
  • 1960 Rooma OM, Finn: Aleksander Tšutšelov 2. koht
  • 1961 MM, Finn: Aleksander Tšutšelov 5. koht
  • 1964 Tokyo OM, Finn: Aleksander Tšutšelov 12. koht
  • 1972 Müncheni OM, Aleksander Tšutšelov varumehena
  • 1976 Montreali OM, Soling: soodimehena Nikolai Poljakov 4. koht
  • 1980 Moskva OM, Soling: soodimehena Nikolai Poljakov 2. koht; 470: Vladimir Ignatenko, Sergei Zdanov 10. koht
  • 1981 juunioride MM, 470: soodimehena Arvo Eller 1. koht
  • 1981 juunioride EM, 470: soodimehena Arvo Eller 1. koht
  • 1981 juunioride EM, Finn: Tõnu Tootsi 1. koht
  • 1985 Eesti Purjetamisföderatsioon viib läbi Windglideri MM-i Tallinnas, Toomas Sada 2. koht
  • 1986 juunioride MM, 470: Tõnu ja Toomas Tõniste 5. koht
  • 1986 ISAF noorte MM, 470: Ott Kallas – Margus Kaal 8. koht
  • 1987 MM, Soling: soodimehena Nikolai Poljakov 3. koht
  • 1987 EM, Soling: soodimehena Nikolai Poljakov 1. koht
  • 1987 juunioride EM, Finn: Imre Taveter 1. koht, Tammo Otsasoo 2. koht
  • 1988 Söuli OM, 470: Tõnu ja Toomas Tõniste 2. koht; Soling: soodimehena Nikolai Poljakov 10. koht
  • 1989 MM, Soling: Tõnu Tootsi, Nikolai Poljakov, Heiki Tauts 8. koht
  • 1990 MM, 470: Tõnu ja Toomas Tõniste 4. koht
  • 1992 Barcelona OM, 470: Tõnu ja Toomas Tõniste 3. koht; Europe: Krista Kruuv 6. koht; Lechner: Kaijo Kuusing 22. koht
  • 1992 EM, 470: Tõnu ja Toomas Tõniste 1. koht
  • 1993 MM, 470: Tõnu ja Toomas Tõniste 5. koht
  • 1994 MM, 470: Tõnu ja Toomas Tõniste 4. koht
  • 1994 Eesti Jahtklubide Liit viib läbi Finni MM-i Pärnus
  • 1996 Atlanta OM, 470: Tõnu ja Toomas Tõniste 10. koht; Europe: Krista Kruuv 24. koht; Laser: Peter Šaraškin 24. koht
  • 1997 EM, 470 juuniorid: Maria Veessaar – Maiki Saaring tüdrukute arvestuses 3. koht
  • 1997 EM, Melges 24: Tõnu ja Toomas Tõniste, Tõnis Haavel ja Indrek Haavel 3. koht
  • 1998 juunioride MM, 470: Aleksei Merkusev – Jaano Kempo 10. koht
  • 2000 Sydney OM, Laser: Peter Šaraškin 29. koht, Finn: Imre Taveter 22. koht, 470: Tõnu ja Toomas Tõniste 22. koht
  • 2000 MM: Laser Radial: Peter Šaraškin 7. koht
  • 2000 MM, X-99: Seaporting (Alar Volmer) 5. koht
  • 2000 noorte EM, Optimist: Marjaliisa Umb tüdrukute 2. koht
  • 2001 MM, X-99: Zuxu (kapten Peter Šaraškin) 2. koht
  • 2002 noorte MM, Laser 4.7 poisid: Deniss Karpak 5. koht; Laser 4.7 tüdrukud: Merili Randmaa 6. koht
  • 2002 MM, X-99: Zuxu (kapten Peter Šaraškin) 2. koht
  • 2002 noorte MM, Zoom8 poisid: Karl-Martin Rammo 1. koht, Marko-Kustav Lilienthal 2. koht, Henri Tauts 5. koht, Raul Oja 7. koht, Marko Pomerants 8. koht; Zoom8 tüdrukud: Piret Pomerants 3. koht, Brigita Sepp 4. koht
  • 2003 noorte MM, Zoom8 poisid: Kaarel Kruusmägi 5. koht; Zoom8 tüdrukud: Merili Randmaa 6. koht
  • 2004 Ateena OM, Finn: Imre Taveter 25. koht
  • 2004 MM, X-99: Zuxu (kapten Peter Šaraškin) 3. koht
  • 2004 noorte MM, Zoom8 tüdrukud: Merili Randmaa 4. koht
  • 2004 noorte MM, Formula neiud: Maarja Niinemets 7. koht
  • 2004 noorte EM, Zoom8 poisid: Kaarel Kruusmägi 3. koht; Zoom8 tüdrukud: Merili Randmaa 4. koht
  • 2005 MM, X-99: Alexela (kapten Mati Sepp) 2. koht, (kapten Jaak Jõgi) 9. koht
  • 2005 juunioride MM, 470 naised: Merili Randmaa – Agnes Lill 1. koht
  • 2005 noorte MM, Zoom8: Kaarel Kruusmägi 6. koht
  • 2005 juunioride EM, 470 naised: Merili Randmaa – Agnes Lill 5. koht
  • 2005 noorte EM, Zoom8: Kaarel Kruusmägi 1. koht
  • 2006 MM, Laser Standard: Deniss Karpak 10. koht
  • 2006 MM, X-99: Team Elion (kapten Jaak Jõgi) 1. koht, Alexela (kapten Mati Sepp) 2. koht
  • 2006 amatööride MM, Melges 24: jaht Lenny (kapten Tõnu Tõniste) 1. koht
  • 2006 juunioride MM, 470 naised: Marjaliisa Umb – Elise Umb 4. koht
  • 2006 noorte MM, Zoom8: Sten-Mark Bachmann 6. koht
  • 2007 MM, Laser Standard: Deniss Karpak 3. koht
  • 2007 MM, X-35: jaht Hermes-X (kapten Mati Sepp) 3. koht
  • 2007 MM, X-99: jaht SAXAD (kapten Mati Sepp) 2. koht
  • 2007 noorte MM, Zoom8 tüdrukud: Anna Pohlak 9. koht
  • 2007 EM, Laser Standard: Deniss Karpak 4. koht
  • 2007 amatööride EM, Melges24: jaht Lenny (kapten Tõnu Tõniste) 1. koht
  • 2008 Pekingi OM, Laser Standard: Deniss Karpak 24. koht; RS:X mehed: Johannes Ahun 33. koht
  • 2008 MM, Formula naised: Maarja Niinemets 7. koht
  • 2008 amatööride MM, Melges 24: jaht Lenny (roolimees Tõnu Tõniste) 4. koht
  • 2008 MM, X-35: jaht My Car (kapten Mati Sepp) 10. koht
  • 2008 juunioride MM, International Moth: Sten-Mark Bachmann 1. koht
  • 2008 juunioride MM, purjelaud vabastiil: Christofer Kalk 1. koht
  • 2008 noorte MM, Zoom8 tüdrukud: Anna Pohlak 9. koht
  • 2008 EM, International Moth, Sten-Mark Bachmann 5. koht
  • 2008 EM, Formula naised: Maarja Niinemets 3. koht
  • 2008 EM, X-35: jaht Nicole (kapten Mati Sepp) 3. koht
  • 2009 noorte EM, Zoom8 tüdrukud: Anna Pohlak 1. koht, Zoom8 poisid: Aksel Artus 3. koht
  • 2009 EM, X-41: jaht Premium (kapten Priit Tammemägi) 4. koht
  • 2009 masters MM, Formula: Martin Ervin 1. koht
  • 2009 noorte MM, Formula: John Kaju 6. koht
  • 2009 JEM, Laser Standard: Karl-Martin Rammo 4. koht
  • 2009 EM, Formula: Maarja Niinemets 2. koht
  • 2009 JEM, Finn: Lauri Väinsalu 4. koht
  • 2009 amatööride EM, Melges 24: jaht Lenny (kapten Tõnu Tõniste) 4. koht
  • 2009 MM, Formula: Maarja Niinemets 8. koht
  • 2009 MM, X-41: jaht Lexus (kapten Mati Sepp) 7. koht
  • 2010 noorte EM, Zoom8 poisid: Ardo Hansalu 5. koht
  • 2010 noorte MM, Zoom8 poisid: Kristo Õunap 7. koht, Georg Haud 8. koht
  • 2010 amatööride MM, Melges 24: jaht Lenny (kapten Tõnu Tõniste) 2. koht
  • 2010 MM, X-41: jaht Technonicol (kapten Mati Sepp) 1. koht, jaht Forte (kapten Jaak Jõgi) 3. koht
  • 2011 noorte EM, Zoom8 tüdrukud: Kätlin Tammiste 1. koht, Zoom8 poisid: Georg Haud 2. koht
  • 2011 noorte MM, Zoom8 tüdrukud: Kätlin Tammiste 6. koht, Zoom8 poisid: Georg Haud 7. koht, Kristo Õunap 8. koht, Henri Roihu 9. koht
  • 2011 ISAF noorte MM, Laser Radial tüdrukud: Anna Pohlak 7. koht
  • 2011 EM, Formula naised: Annika Valkna 3. koht
  • 2011 amatööride EM, Melges 24: jaht Lenny (kapten Tõnu Tõniste) 1. koht, jaht Rock City (kapten Tiit Vihul) 3. koht
  • 2011 MM, X-41: jaht Technonicol (kapten Mati Sepp) 5. koht
  • 2011 MM, Finn: Deniss Karpak 8. koht
  • 2012 noorte EM, Zoom8 tüdrukud: Kätlin Tammiste 2. koht, Zoom8 poisid: Georg Haud 2. koht
  • 2012 noorte MM, Zoom8 poisid: Juuso Roihu 2. koht, Henri Roihu 5. koht
  • 2012 Londoni OM, Laser Radial: Anna Pohlak 35. koht, Laser Standard: Karl-Martin Rammo 18. koht, Finn: Deniss Karpak 11. koht, RS:X naised: Ingrid Puusta 15. koht, RS:X mehed: Johannes Ahun 30. koht
  • 2012 juunioride MM, Formula: Roland Mik 5. koht, Peeter Kask 9. koht
  • 2012 MM, Formula naised: Ingrid Puusta 4. koht, Annika Valkna 7. koht, Betti Vainküla 8. koht
  • 2012 MM & EM, naiste slaalom: Annika Valkna 8. koht
  • 2012 amatööride MM, Melges 24: jaht Lenny (Kapten Tõnu Tõniste) 4. koht
  • 2012 MM, ORCi klass A: jaht Amserv (kapten Juss Ojala) 6. koht; ORCi klass B: jaht Sugar 2 (kapten Mihkel Kosk) 4. koht, jaht Jazz (kapten Marten Loopere) 8. koht, jaht Merepärl (kapten Alari Akermann) 9. koht
  • 2012 MM, X-41: jaht Premium (kapten Priit Tammemägi) 3. koht, jaht Olympic Online (kapten Tiit Vihul) 5. koht, jaht Forte (kapten Jaak Jõgi) 6. koht
  • 2013 MM, Zoom8 poisid: Martin Õunap 3. koht
  • 2013 noorte MM, Formula: Peeter Kask 7. koht, Karl-Erik Saarm 9. koht
  • 2013 EM, Melges 24: jaht Zuxu (kapten Peter Šaraškin) 4. koht
  • 2013 amatööride EM, Melges 24: jaht Lenny (kapten Tõnu Tõniste) 2. koht, jaht Rock City (kapten Tiit Vihul) 3. koht
  • 2013 EM, ORCi 2. grupp: jaht Premium (kapten Priit Tammemägi) 2. koht, jaht Olympic Online (kapten Tiit Vihul) 5. koht; ORCi 3. grupp: jaht Sugar 2 (kapten Mihkel Kosk) 1. koht, jaht Katariina II (kapten Aivar Tuulberg) 2. koht, jaht Reval Cafe (kapten Eero Pank) 5. koht
  • 2013 EM, X-41: jaht Premium (kapten Priit Tammemägi) 2. koht
  • 2014 EM, Zoom8 poisid: Jakob Haud 1. koht, Julius Henrik Tarand 2. koht
  • 2014 amatööride EM, Melges 24: jaht Lenny (kapten Tõnu Tõniste) 1. koht
  • 2014 MM, X-41: jaht Olympic (kapten Tiit Vihul) 7. koht
  • 2014 noorte MM, Formula: Karl-Erik Saarm 1. koht, Artur Kaiküll 5. koht, Tristen Erik Kivi 6. koht
  • 2014 MM, Zoom8 poisid: Jakob Haud 7. koht, Sander Puppart 8. koht, Joosep Laus 10. koht; Zoom8 tüdrukud: Marie Pihlas 10. koht
  • 2014 MM, RS Feva: Markus Lilienthal – Uko Rasmus Tiidemann 6. koht
  • 2014 MM, ORC klass B: jaht Forte (kapten Jaak Jõgi) 1. koht, jaht Reval Cafe (kapten Eero Pank) 5. koht; klass C: jaht Katariina II (kapten Aivar Tuulberg) 4. koht, jaht Sugar 2 (kapten Erki Melts) 5. koht
  • 2014 noorte EM, Formula: Karl-Erik Saarm 1. koht, Andreas Remmel 3. koht, Tristen Erik Kivi 5. koht
  • 2015 EM, Zoom8 poisid: Keith Luur 1. koht, Jakob Haud 4. koht
  • 2015 noorte MM, Formula: Tristen Erik Kivi 1. koht, Karl-Erik Saarm 2. koht, Artur Kaiküll 10. koht
  • 2015 MM, ORC klass C: jaht Sugar 2 (kapten Ott Kikkas) 5. koht
  • 2015 MM, Melges 24: jaht Lenny (kapten Tõnu Tõniste) 6. koht, amatööride 1. koht
  • 2015 MM, Zoom8 poisid: Jakob Haud 3. koht; Zoom8 tüdrukud: Marie Pihlas 2. koht
  • 2015 EM, ORC klass A-B: jaht Forte (kapten Jaak Jõgi) 1. koht, jaht Premium (kapten Priit Tammemägi) 2. koht, jaht Olympic (kapten Tiit Vihul) 4. koht; klass C: jaht Sugar 2 (kapten Sandro Montefusco) 2. koht, jaht Jazz (kapten Viljar Sepp) 4. koht, jaht Bossa Nova Target One (kapten Sven Heil) 5. koht
  • 2015 noorte EM, Formula: Tristen Erik Kivi 1. koht, Karl-Erik Saarm 2. koht
  • 2016 EM, RS Feva: Hugo Rasmus Vaino ja Uko Rasmus Tiidemann 4. koht; RS Feva tüdrukud: Helen Pais ja Helen Ausman 4. koht
  • 2016 EM, ORC klass C: jaht Katariina II (kapten Aivar Tuulberg) 1. koht, jaht Sugar (kapten Ott Kikkas) 2. koht
  • 2016 EM, Formula 18 seeniorid: Andres Laul ja Ain Roosma 1. koht
  • 2016 MM, ORC klass B: jaht Premium (kapten Mati Sepp) 5. koht, jaht Olympic (kapten Tiit Vihul) 9. koht; klass C: jaht Sugar 2 (kapten Jaan Akermann) 7. koht, jaht Katariina II (kapten Aivar Tuulberg) 8. koht
  • 2016 MM, Zoom8 poisid: Keith Luur 4. koht, Jakob Haud 5. koht, Marcus Univer 10. koht
  • 2016 EM, Match Race: Mati Sepp, Ago Rebane, Janno Hool ja Karl Kolk 2. koht
  • 2016 Rio De Janeiro OM, Laser Standard: Karl-Martin Rammo 21. koht, Finn: Deniss Karpak 20. koht, 49erFX: Kätlin Tammiste ja Anna Maria Sepp 19. koht, RS:X naised: Ingrid Puusta 11. koht
  • 2016 EM, Melges 24: jaht Lenny (kapten Tõnu Tõniste) 5. koht, amatööride 2. koht
  • 2016 MM, Melges 24: jaht Lenny (kapten Tõnu Tõniste) amatööride 2. koht
  • 2017 EM, Zoom8 poisid: Hendrik Holtsmann 1. koht
  • 2017 EM, RS Feva tüdrukud: Veronika Kuvatova ja Hannah Tuulas 2. koht
  • 2017 MM, ORC klass C: jaht Katariina II (roolimees Aivar Tuulberg) 8. koht, jaht Sugar (roolimees Sandro Montefusco) 10. koht
  • 2017 MM, Formula 18 seeniorid: Andres Laul ja Ain Roosma 3. koht
  • 2017 EM, ORC klass B: jaht Premium (kapten Mati Sepp) 3. koht, jaht Forte (kapten Jaak Jõgi) 5. koht; klass C: jaht Katariina II (kapten Aivar Tuulberg) 2. koht, jaht Sugar 2 (kapten Sandro Montefusco) 3. koht, jaht Reval Cafe (kapten Eero Pank) 5. koht
  • 2017 MM, Melges 24: jaht Lenny (kapten Tõnu Tõniste) amatööride 3. koht
  • 2017 MM, Zoom8 poisid: Jakob Haud 1. koht, Hugo Vaino 7. koht; Zoom8 tüdrukud: Liis Annus 9. koht
  • 2017 EM, Formula: Tristen Erik Kivi 5. koht
  • 2017 EM, purjelaua slaalom naised: Brigita Viilop 1. koht
  • 2018 EM, Zoom8 poisid: Aleksander Kuusik 1. koht, Hendrik Holtsmann 4. koht; Zoom8 tüdrukud: Karolin Härm 2. koht, Veronika Kuvatova 4. koht
  • 2018 EM, Formula: Tristen Erik Kivi 5. koht, Frank Ervin noorte 1. koht, Martin Ervin grand seenioride 1. koht & seenioride 4. koht
  • 2018 JEM, 49erFX: Kätlin Tammiste ja Anna Maria Sepp 3. koht
  • 2018 MM, ORC klass B: jaht Olympic (roolimeesTiit Vihul) 3. koht; ORC klass C: jaht Sugar (roolimees Sandro Montefusco) 7. koht, jaht Katariina II (roolimees Aivar Tuulberg) 9. koht
  • 2018 MM, Zoom8 tüdrukud: Angeliina Maria Isabel Õunap 1. koht, Helen Pais 7. koht, Karolin Härm 9. koht, Lisbeth Taggu 10. koht; Zoom8 poisid: Aleksander Kuusik 4. koht, Tristan Šaraškin 8. koht, Jorgen Kuivonen 10. koht
  • 2018 EM, Match Race: Mati Sepp, Janno Hool, Ago Rebane, Karl Kolk 2. koht
  • 2018 EM, Melges 24: jaht Lenny (kapten Tõnu Tõniste) amatööride 2. koht
    2018 MM, RS Aero 5: Liina Kolk 2. koht ja naiste 1. koht, Sander Puppart 7. koht, Silvia Johanna Haavel naiste 7. koht
  • 2018 EM, RS Feva: Veronika Kuvatova ja Hannah Tuulas tüdrukute 2. koht
  • 2018 MM, Platu 25: Mati Sepp, Janno Hool, Karl Kolk, Alan Kõdar, Raits Elionis, August Luure 3. koht
  • 2018 JMM, 49erFX: Kätlin Tammiste ja Anna Maria Sepp 8. koht
  • 2018 EM, ORC klass AB: jaht Technonicol (roolimees Mati Sepp, Martin-Gustav Lepp, Riho Koost, Andrus Luht, Tanel Tamm, Rene Treifeldt, Martin Müür ja Raul Grigorjev Eestist ning Vladimir Nikitin ja Ilja Brilliantov Venemaalt ) 1. koht; ORC klass C: jaht Katariina II (roolimes Aivar Tuulberg, Karl-Hannes Tagu, Peter Šaraškin, Jaan Akermann, Kevin Grass, Henri Lepik ja August Luure Eestist ning Marco Bodini Itaaliast) 1. koht
  • 2018 MM, Formula: John Kaju 5. koht, Martin Ervin 7. koht ja grand masterite 2. koht, Frank Ervin 10. koht ja kergkaalu 1. koht
  • 2019 MM, Formula: Martin Ervin 3. koht, John Kaju 4. koht
  • 2019 EM, Formula Foil: John Kaju 4. koht
  • 2019 MM, ORC klass C: jaht Sugar 3 (roolimees Sandro Montefusco, Ott Kikkas, Marjaliisa Umb, Karl-Robert Trink, Siim Ots, Paolo Montefusco, Matteo Polli, Paolo Buccarelli, Maurizio Loberto) 1. koht, jaht Katariina II (roolimees Karl-Hannes Tagu, Aivar Tuulberg, Peter Šaraškin, Lorenzo Bodini, Marco Bodini, Jaan Akermann, August Luure, Kevin Grass, Henri Lepik) 4. koht
  • 2019 MM, 2.4mR klass: Anre Nõmme 8. koht
  • 2019 EM, slaalom naised: Betti Vainküla 2. koht, Brigita Viilop 3. koht
  • 2019 MM, Zoom8 tüdrukud: Karolin Härm 1. koht, Elisabeth Ristmets 3. koht, Romi Safin 7. koht, Katariina Roihu 9. koht; Zoom8 poisid: Aleksander Kuusik 3. koht, Jorgen Kuivonen 4. koht, Tristan Šaraškin 7. koht
  • 2019 MM, RS Feva: Angeliina Maria Isabel Õunap ja Lisbeth Taggu tüdrukute 5. koht
  • 2019 EM, ORC klass C: jaht Matilda 4 1. koht (roolimees Joachim Aschenbrenner, Arne Veske, Koit Pauts, Aso Koris, Joonas Kiisler, Maarjus Leppik, Taavi Eller, Andrus Luht, Matteo Ivaldi), jaht Katariina II 2. koht (roolimees Karl-Hannes Tagu, Aivar Tuulberg, Jaan Akermann, Peter Šaraškin, Kevin Grass, Henri Lepik, August Luure, Lorenzo Bodini), jaht Postimees Sailing Team 3. koht (roolimehed Sven Nuutmann ja Juss Ojala, Kaarel Kruusmägi, Marek Harjak, Mairold Metsaviir, Marten Loopere, Karl Vahtra, Kristiina Truuverk, Margus Nõmmik), jaht Sugar 5. koht (roolimees Sandro Montefusco, Ott Kikkas, Marjaliisa Umb, Siim Ots, Karl Robert Trink, Paolo Bucciarelli, Paolo Montefusco, Matteo Polli, Alessandro Alberti); ORC klass B: jaht Olympic 4. koht (roolimees Tiit Vihul, Meelis Pielberg, Tanel Trööp, Rauno Kiik, Joel Timm, Indrek Ulla, Duccio Colombi, Raul Grigorjev, Aivar Kaljumäe), jaht Premium 5. koht (roolimees Mati Sepp, Ivar Lipsmäe, Martin Müür, Heiti Raag, Kalev Kaal, Marko Nüüd, Martin Viiask, Priit Tammemägi, Andrus Aavaste, Alberto Leghissa)
  • 2019 EM, RS Aero 5: Liina Kolk 3. koht ja naiste 1. koht
  • 2019 masterite MM, Formula: Martin Ervin 2. koht