Sinine taust

ORC Club mõõdukirja tellimine

46,00 €

Tuginedes ORC poliitikale ja EJL Tehnilise Komisjoni otsusele, ei kasutata alates 2022.a. ORC Club mõõdukirjas masti kaalu ega kreenikatsega määratud raskuskeskme andmeid. Kui Teie jahile on need andmed mõõdetud, siis nende kasutamiseks peaksite tellima ORC International mõõdukirja. Kui teie jahile neid ei ole mõõdetud, siis on võimalik mõõtmine tellida siit.
ORC Club on peamiselt mõeldud jahtidele, mille kohta pole piisavalt andmeid selleks, et välja anda ORCi mõõdukiri, kuid siiski võimaldada neil võistelda samadel alustel täielikult mõõdetud jahtidega.
2022.a. saavad A ja B klassi Eesti Meistrivõistlustel osaleda vaid ORC International mõõdukirja omavad jahid vastavalt ORC poliitikale ja EJL Avamerekomisjoni soovitusele.

Tellimisvormi täitmise järel lisandub ostukorvi automaatselt toode “ORC Club mõõdukirja vormistamine” ning ORC Club mõõdukirja hind kokku on peale 1. juunit tellides 100 EUR.

Palun täitke käesoleva vormi kõik lahtrid (vastava informatsiooni puudumisel kirjutage lahtisse “puudub”).

NB! Kui valite toote eest tasumisel maksemeetodiks arvega tasumise, palume saata e-posti aadressile puri@puri.ee tasumist kinnitava maksekorralduse. Vastasel juhul tellimust ei aktiveerita.

Mõõdukirja tegemise aeg:
muudatusteta mõõdukiri – 10 tööpäeva jooksul peale avalduse esitamist,
esmakordne või muudatustega mõõdukiri – 10 tööpäeva jooksul pärast mõõtmisandmete esitamist mõõdukirja tegijale.

Mõõdukirju puudutavate küsimuste korral ning mõõtmisandmete edastamiseks võtke ühendust moodukiri@puri.ee.

This will also add the following products to your cart:

  • ORC Club mõõdukirja vormistamine
Kategooria: .