Tõnu Tõniste meeskond purjetas SB20 MM pronksile

Eesti paatkond SB20 MM-l

Eile lõppesid SB20 klassi maailmameistrivõistlused Cascais, Portugalis. Eesti jaht Tõnu Tõnistega roolis saavutas regatil kolmanda koha ja Masters arvestuses kuldmedali.

augustist – 3. septembrini Portugalis peetud kiiljahi SB20 maailmameistrivõistlustel osales Eesti paatkond koosseisus Tõnu Tõniste, Toomas Tõniste ja Andres Viisemann. Regatil peeti kokku 12 sõitu milles Eesti paatkond finišeerus esikümnes seitsmel korral. Maailmameistriks seilas kohalik Cascais klubi paatkond Henrique Haddadiga roolis. Teisena lõpetas Venemaa paat Liza Zherebestova juhtimisel.

Jahi kapteni Tõnu sõnul tuli medal väga raskelt. Viis päeva kestnud võistlusel tagas hea tulemuse meie stabiilsus läbi 12 sõidu. Oleme väga-väga õnnelikud!