Talisurfi Eesti MV slaalomi etapi võitjad on Gurvits, Puusta ja Anton


Feodor Gurvits. Foto autor: Raul Harro

Talisurfi slaalomi Eesti meistrivõistluste etapp toimus Harku järvel. Esimesel võistluspäeval tuult praktiliselt polnud ning sõite pidada ei saanud. Teisel võistluspäeval oli tuul olemas, kuid õhuke ja kohati tihe lumi takistas kelkude liikumist. Samas olid tingimused kõigile 25 võistlejale võrdsed. Peeti kvalifikatsiooniring ning kaheksa võistlussõitu.

Keeruliste oludega slaalomi etapi võitis Soome parim slalomist Feodor Gurvits. Teise koha saavutas Meelis Rang ja kolmandaks tuli Boris Ljubtšenko (Eru Surf Team). Eesti MV sarja kokkuvõttes asub juhtpositsioonil Tõnis Salong. Võrdsete punktidega järgnevad Koit Teder, Meelis Rang ja Valeri Filippov.

Feodor Gurvits. Foto autor: Raul Harro
Feodor Gurvits.
Foto autor: Raul Harro

Naiste seas võitis slaalomi etapi Ingrid Puusta (NYCS). Teise koha saavutas Serafima Afanasieva (NYCS) ja kolmanda Betti Vainküla (Team Extreme/TPLK). Sarja kokkuvõttes on järjestus sama.

Naiste arvestuse poodium. Foto autor: Raul Harro
Naiste arvestuse poodium.
Foto autor: Raul Harro

Noortest saavutas slaalomi etapil esikoha Raul Mihkel Anton. Teiseks tuli Serafima Afanasieva ja kolmandaks Artur Luure. Kõik noored on NYCS purjetamiskooli kasvandikud. Sarja kokkuvõttes juhib Raul Mihkel Anton, järgnevad Serafima Afanasieva ja Joonas Väär (NYCS).

Raul Mihkel Anton (purjenumbriga POL76). Foto autor: Raul Harro
Raul Mihkel Anton (purjenumbriga POL76).
Foto autor: Raul Harro

Slaalomi etapi tulemused

Video: https://vimeo.com/203921861

Pildid: slaalomi etapp ja kursisõidu etapp, autor Raul Harro

Pildid (FB), autor Enda Pärisma

Talisurfi Eesti MV sarja kokkuvõttes pinge püsib, sest alles kestab GPS kiirussõidu etapp, kus nii mõnelgi võistlejal on parim kiiruskatse veel sooritamata.

Eesti MV sarja koondtulemused

Talisurfi Eesti MV-d toetavad Palmse Mehaanikakoda, Mulgisepp, Androna OÜ, Eesti Pagar, Surfiklubi Puri ja Eesti Purjelaualiit.

Avaldatud: 14.veebruar kell 02:54