RS:X MM-i viimase võistluspäeva eel on Puusta 21. kohal


Ingrid Puusta. Foto autor: Riina Ramst

Purjelaua olümpiaklassi RS:X maailmameistrivõistlustel Omaanis Al Mussanahis asetseb Ingrid Puusta homse viimase võistlussõidu eel 21. real.

Teine finaalsõitude päev tõi Ingrid Puusta (NYCS) tulemuste seeriasse kuldgrupi 26., 22. ja 10. koha ning meie purjelauaneiu on praegu tugevas konkurentsis 21. positsioonil. Paraku ei piisa sellest küll medalisõitu pääsemiseks ja Puustal seisab homme ees vaid tavapärase skooringsüsteemi järgi punkte andev viimane finaalseeria sõit.

Naiste hõbefliidis võistlev Keit Järve (NYCS) seilas täna üle finišiliini kahel korral 26ndana ja korra 28ndana ning paikneb üldkokkuvõttes 58. kohal.

Meeste hõbelaevastikus sai Rainer Kasekivi (TPLK) kirja ühe 38ndat ja kaks 37ndat tulemust ning on kokku 79. positsioonil.

Homme topeltpunktid andvas medalisõidus starti asuva kümne parima naise seas juhib hiinlanna Peina Chen ning meeste hulgas on liidriks prantslane Pierre Le Coq.

Regati kodulehekülg ja tulemused: http://www.rsxclass.com/worlds2015/

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Tallinna Sadam, Marinepool, NG Investeeringud, LTT, Matek, Eesti Loots ja Planestar.

Avaldatud: 23.oktoober kell 03:23