Roland Mik võitis Rip Curl aerulaua Eesti meistrivõistluste 1.etapi

Roland Mik foto autor: Jaanus Ree

Rip Curl SUP Eesti Meistrivõistluste I etapp peeti Kanepis, Jõksi järvel.

Võistlusel sai osaleda kahes klassis. Vabaklassis võis kasutada spetsiaalseid hästi suunda hoidvaid voolujoonelisi võistluslaudu. Surf sup klassis sai osaled lihtsama, kuni 12’2“ pikkuse “freeride” lauaga. Mõlemas klassis peeti sõidud kahes distantsis – 570m pikkune sprint ja 5km pikkune maraton.

Eesti meistrivõistluste 1.etapi üldarvestuse esikoha võitis Roland Mik (Surfhouse). Võitja maratoni läbimise aeg oli uskumatult kiire 37:28. Teise koha saavutas Erno Kaasik (Extreme) Rauno Pikkor (Extreme) ees. Naiste vabaklassi esikoha saavutas Anneli Mägi (Team Tahe). Teiseks tuli Miia Maarja Kuslap (Pirita surfiklubi) ja kolmandaks Lilith Aspe (Pirita surfiklubi).

Surf sup klassi üldarvestuse parim oli Marko Kullapere (Batterybunnies), järgnesid Jaanus Puuraid (Lauakuur) ja Ivar Kruusenbesg (Batterybunnies). Naiste surf Sup klassi parim oli Lilith Aspe, kellele järgnesid Sirje Lattik (Kanepi) ja Merike Ingver (Kanepi).

Aerulaua Eesti meistrivõistluste järgmine etapp toimub juba Surfilaagris!

Avaldatud: 03.juuni kell 06:51