Rammo tõusis Kielis liidriks


Karl-Martin Rammo foto: Ott Kallas

Täna oliteine võistluspäev Põhja-Saksamaal toimuval Kieler Woche regatil, mis on EUROSAF Champions Sailing Cup 2014 viimaseks etapiks. Tugeva tuule sõitudes hiilgas Karl-Martin Rammo.

21-25. juunil toimuval Kieler Woche’l peetakse avaseeria sõidud ning kolmapäeval medalisõit iga klassi kümnele parimale.

Täna purjetati Kielis taas tugevates läänekaarte tuultes 10-14 m/s. Klassides Finn, 470 naised ja Laser Radial täna väga tugeva tuule tõttu sõite ei peetud.

Laser Standardil purjetav Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) võitiskaks päeva esimest sõitu ja oli kolmandas sõidus kolmas. Eilne valestart läks võistlusseerias mahaviskamisele ja seega tõusis Rammo regati kokkuvõttes liidriks.Teisel kohal on eilne liider tsehh Viktor Teply ja kolmas on sakslane Tobias Schadewaldt. Kaarel Kruusmägi (SMS) oli24-s, 23-s ja kolmandas sõidus ei osalenud. Kokkuvõttes on Kruusmägi 42. kohal. Kristjan Raus (ROPK) oli täna finishis 27-s, 33-s ja 30-s ning on kokkuvõttes 64. kohal.

Võistluse koduleht: http://livecenter.kieler-woche.de/en/

EUROSAF Champions Sailing Cup 2014 koosneb neljast etapist. Sarja avaregatt, Trentino Garda Olympic Week, peetakse 7.-11. mail Itaalias Garda järvel. Sellele järgneb 20.-24. mail Hollandis Medemblik’is toimuv Delta Lloyd Regatta. Kolmas osavõistlus, Sail for Gold regatt, peetakse 2.-6. juunil Suurbritannias Weymouth’is ning sari lõppeb Kieler Woche’l, mis toimub 21.-25. juunil Saksamaal Kiel’is.

EUROSAF Champions Sailing Cup kodulehekülg: http://www.championssailingcup.org/

Eesti Purjetamiskoondist toetavad Vopak E.O.S., Liviko, NG Investeeringud, LTT ja Matek.

Avaldatud: 22.juuni kell 07:13