Rammo purjetab Miamis kuuendana


Karl-Martin Rammo. Foto autor: Pedro Martinez / Sailing Energy / World Sailing

USA-s Miamis toimuval Purjetamise MK-l on Karl-Martin Rammo Laser klassis kolmanda päeva järel 6. kohal ning Ingrid Puusta RS:X klassis 12. kohal.

Laser Standard klassis purjetav Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) tegi täna läbi languse saabudes finišisse kohtadel 19 ja 25, kuid asub sellele vaatamata kokkuvõttes tublil kuuendal positsioonil 50 punktiga. Rammo kommentaar: „Sinine särk nii hästi ei istund ja mind toodi väikest viisi pilvedest maale tagasi. Käed-jalad olid tööd täis, sest esimestes krüssudes ei suutnud mitte üks raas tänase keerulise tuulega sina peale saada. Positiivne on see, et sellise, end mitterahuldava sõiduga ei kukkunud ma kaugemale kui 6ndaks ja mis veel parem, et olen võimeline päris kaugelt tagant end enamvähem kohtadele välja sõitma. Negatiivne on see, et ma sealt kaugelt tagant viimased 3 sõitu olen alustanud. Proovime homme selle asja tõusuteele tagasi pöörata, mis muud.

Laser klassis jätkab liidrina täna kaks sõitu võitnud prantslane Jean Baptiste Bernaz 14 punktiga.

RS:X purjelauad seilasid täna kolm sõitu, kus Ingrid Puusta (NYCS) sai kirja 13., 11. ja 12. koha. Kokkuvõttes on Ingrid 106 punktiga 12. kohal.

RS:X naiste klassis jätkab üheksa sõidu järel liidrina hiinlanna Yunxiu Lu 24 punktiga.

Miami MK etapp kestab pühapäevani, eelsõitude tulemuste põhjal selgunud iga klassi kümme parimat purjetavad topeltpunkte andvas medalisõidus RS:X klassis laupäeval ja Laser klassis pühapäeval.

Miami MK etapi kodulehekülg ja tulemused: http://miami.ussailing.org/

RS:X naiste medalisõit on plaanis 28. jaanuaril kell 21:10 Eesti aja järgi ja on jälgitav otseülekandes siin: https://www.youtube.com/watch?v=SL42wJRsq1Q&utm_source=World+Sailing+MNAs&utm_medium=email&utm_campaign=SWC+Miami+-+Embed+Codes

Laser meeste medalisõit on plaanis 29. jaanuaril kell 19:10 Eesti aja järgi ja on jälgitav otseülekandes siin: https://www.youtube.com/watch?v=Qb-yyMEwwOs&utm_source=World+Sailing+MNAs&utm_medium=email&utm_campaign=SWC+Miami+-+Embed+Codes

Purjetamise Maailma Karikas on igal aastal toimuv kõrgetasemeline võistlusseeria olümpiapurjetamises, mis koosneb Miami etapist ja Hyeres etapist ning Santanderis toimuvast finaalregatist.

Purjetamise Maailma Karika kodulehekülg: http://www.sailing.org/worldcup/home.php

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Marinepool, NG Investeeringud, LTT, Matek ja Planestar.

Avaldatud: 27.jaanuar kell 10:30