Rammo jätkab Laseri EM-il finaalsõitude esimese päeva järel kolmeteistkümnendana


Karl-Martin Rammo. Foto autor: Laura Carrau

Hispaanias Barcelonas peeti eile Laser Radial ja Laser Standard klasside Euroopa meistrivõistluste esimesed kaks finaalsõitu. Standardil on Karl-Martin Rammo praegu kokkuvõttes kolmeteistkümnendal ja Martin Aruja 118. kohal, Radialil aga Anna Pohlak 67. positsioonil.

Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) purjetas eile vaikse tuule ja suure laine tingimustes finaalsõitude kuldgrupis finišisse 35. ja 8. kohaga. Karl-Martin kommenteeris finaalide esimest päeva järgmiselt: “Esimene sõit olin täielik tössike, kus ei julenud korralikult stardiliinile ronida ja kuldfliidis pooletoobise stardiga kaugele ei jõua. Finišis 35. Teine sõit tegin vigadeparanduse ja vaikse tuule ja suure lainega suutsin finišisse 8ndaks sõita. Kokku läheb edasi endiselt 13ndana. Homme on suur päev!

Samuti Laser Standard klassis võistlev Martin Aruja (ROPK) lõpetas eilsed sõidud hõbegrupis 52. ja 51. tulemusega ning on kokku 118. kohal.

Anna Pohlak (TJK) oli Laser Radial klassis finaalide hõbegrupis 28-s ja 30-s ning seisab kokkuvõttes 67. kohal. Haigusega kimpus olev Pohlak ütles eilse kohta: „Sellistes oludes on vaja särtsu ja eriti terav olla, aga mul need omadused praeguses olekus puuduvad. Juba veele minek on väsitav..”

Laser Standardil on endiselt liidriks horvaat Tonci Stipanovic ja Laser Radialil hollandlanna Marit Bouwmeester.

Täna ja homme jätkuvad EM-il finaalseeria sõidud.

EM-i kodulehekülg: http://www.europeanslaser2017.com/en/default/races/race

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Strand, Eesti Meedia, Helly Hansen, Matek ja LTT.

Avaldatud: 07.oktoober kell 11:34